Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wielkie nosy Polek

Polecane posty

Gość Gosc

Zauwazylam ze rzadko ktora Polka ma ladny malutki nosek,większość Polek ma.ogromne nochale,ja sama mam nos pol na pol i mamy i babci,ktora miala najwiekszy nochal na swiecie....wiec q w miare znosny, ale moja siostra ma nochal ogromny i jeszcze krzywy..ppza tym widze po rodzinie i znajomych?,,mojego meza brat sie ozenil z kobieta z wielkim i dlugim nochalem..noz kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Booo...taka nasza uroda? Takie geny. Sama mam dlugi, troche krzywy nos. Osobiscie go lubie bo nie aspiruje do wygladania jak nie-polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polki maja albo kulfony jak Zborowski albo dlugie spiczaste jak Steczkowska czy Kajah,coz takie geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mei

Takie geny. Ja mam bardzo mały i dosyć płaski nos, bo jestem mieszanką rasy białej oraz żółtej i „nosek” mam po tej azjatyckiej części rodziny. W Polsce „ciężko” mi się oddycha, w zimie ledwo daję radę, bo przy temperaturze -10 i więcej zaczynam się dusić. Na dodatek moje drogi oddechowe zamarzają, bo w małym nosie nie ma miejsca na ogrzanie powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też duży długi nos, nie lubię go! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fakt, ja mieszkam od dawna w Finlandii, one maja takie sliczne male zadarte noski i do tego piekny owal twarzy ze sie czuje Shreckiem (w Polsce nie, jestem rownie ladna jak kazda inna w moim wieku) za to Polki sa szczuplejsze i zgrabniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To prawda, nawet Siwiec ma kulfona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Siwiec juz nie ma, miala operacje,usunela widac wlasnie tylko ta kulfoniasta czesc ktora byla jej kompleksem od urodzenia,niestety nadal niedorasta do piet  pod wzgledem urody dla swojej siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam mały ładny nosek który wszyscy chwalą. Sama jestem z niego dymna bo prawda taka że nos dużo robi w twarzy a przez mały nos wyglądam delikatnie i młodziej 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja zoperowalam i co z tego skoro mam teraz lekko sprzywiony, nie bede juz tego poprawiac, ale zaluje. Kiedys pilnowalam sie zeby nie stawac profilem, bo mialam nos wiedzmy, a teraz pilnuje zeby nie stawac prosto. 

Masakra, teraz przezywqm foto do paszportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ja wole te nosy,naturalne usta, nasz mysi kolor wlosow niz poprawianą urode niektorych zakompleksionych kobiet. Ostrzykniete usta, ponaciągane, twarz nieruchoma, mnostwo makijażu i wychodzi taki manekin.  W ogole nie wiem skąd w nas/was tyle niechęci do bycia tym kim jestescie? Polacy zli, rysy twarzy brzydkie, charakter paskudny, dla siebie zlosliwi...Ludzie, troche luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię chipsy

Jak byłam nastolatką też miałam taki wielki kulfon ale z wiekiem się jakoś zmniejszył na czubku i wyostrzył, teraz wygląda ok, podoba mi się. Pasuje do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz co autorko? Doczep się do Włoszek. One to dopiero mają kichole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

albo Greczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

a ja wole te nosy,naturalne usta, nasz mysi kolor wlosow niz poprawianą urode niektorych zakompleksionych kobiet. Ostrzykniete usta, ponaciągane, twarz nieruchoma, mnostwo makijażu i wychodzi taki manekin.  W ogole nie wiem skąd w nas/was tyle niechęci do bycia tym kim jestescie? Polacy zli, rysy twarzy brzydkie, charakter paskudny, dla siebie zlosliwi...Ludzie, troche luzu.

Niestety ale akurat prawda jest, że ta mysia uroda polek jest po prostu brzydka, nijaka. Z charakterami jeszcze gorzej, większość to zawistne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nosy mają różne kształty, ale mało która kobieta ma nos faktycznie wielki i krzywy. Najgorsza jednak w wyglądzie Polek jest otyłość. Nie ma nic obrzydliwszego u kobiety niż nogi wielkie parówy, brzuszysko i zwały na plecach. Rzygać mi sie chce jak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja mam mały ładny nosek który wszyscy chwalą. Sama jestem z niego dymna bo prawda taka że nos dużo robi w twarzy a przez mały nos wyglądam delikatnie i młodziej 😃

A co masz ujowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fakt Polki maja spore i dosyc waskie nosy, ale co z tego?  W mojej rodzinie akurat takich nie ma, ale jakos nie przeszkadzaja mi nosy innych osob- niesamowite, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Niestety ale akurat prawda jest, że ta mysia uroda polek jest po prostu brzydka, nijaka. Z charakterami jeszcze gorzej, większość to zawistne baby.

Co? Popatrz na polskich facetów. To jest dopiero porażka. Aseksualne brzuchate pasztety z popsutymi zębami, chomicze gęby, małe oczka w dodatku ryje rozdarte, bo wszystkie rozumy pozjadali, dwie lewe ręce do pracy, 90% nie potrafi średniej krajowej zarobić, a chcieliby top modelki, które do pracy pójdą, na rodzinę zarobią, a w domu posprzątają, ugotują, wypiorą, godzinę po porodzie wrócą do dawnej figury, wskoczą w szpilki i mini, zaspokoją seksualnie pana i władcę i oczywiście od razu do pracy i do garów z dzieckiem przy piersi i najważniejsze żeby jeszcze męża wspierały w tej nowej i ciężkiej dla niego sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość gość napisał:

Co? Popatrz na polskich facetów. To jest dopiero porażka. Aseksualne brzuchate pasztety z popsutymi zębami, chomicze gęby, małe oczka w dodatku ryje rozdarte, bo wszystkie rozumy pozjadali, dwie lewe ręce do pracy, 90% nie potrafi średniej krajowej zarobić, a chcieliby top modelki, które do pracy pójdą, na rodzinę zarobią, a w domu posprzątają, ugotują, wypiorą, godzinę po porodzie wrócą do dawnej figury, wskoczą w szpilki i mini, zaspokoją seksualnie pana i władcę i oczywiście od razu do pracy i do garów z dzieckiem przy piersi i najważniejsze żeby jeszcze męża wspierały w tej nowej i ciężkiej dla niego sytuacji. 

Nikt w temacie nie twierdzi, że polscy faceci są zajebisci bo to nie o nich mowa, temat jest o kobietach, a Ty wyskskujesz z opisem jakiegoś Janusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Typowa polka, nos kulfon, mysie włosy, nogi parówki, niski wzrost mąż 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Typowa polka, nos kulfon, mysie włosy, nogi parówki, niski wzrost mąż 165.

Ale ty też jesteś ta typowa polka czy może akurat ty sie udałas 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No niestety. Sama planuje operacje plastyczna. Geny. Patrze na nosy moich rodzicow i nie ma co sie czarowac- dostalam mieszanke w spadku. I tak ladniejszy niz kazdego z nich z osobna, ale pod noz idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha cała prawda niestety. 

Patrząc z przodu mam ładny wąski nos. Ale z profilu jest dluuugi.

I tak patrząc po rodzinie to nikt zgrabnego nosa nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja mam mały ładny nosek który wszyscy chwalą. Sama jestem z niego dymna bo prawda taka że nos dużo robi w twarzy a przez mały nos wyglądam delikatnie i młodziej 😃

A co ma nos do młodości? Można mieć mały nos a stare rysy twarzy,już nie dorabiajcie teorii do wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Niestety ale akurat prawda jest, że ta mysia uroda polek jest po prostu brzydka, nijaka. Z charakterami jeszcze gorzej, większość to zawistne baby.

A na czele ich ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Typowa polka, nos kulfon, mysie włosy, nogi parówki, niski wzrost mąż 165.

No to ja typowa polska nie jestem bo mam co prawda duży nos ale mam 170 czarne włosy i zielone oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie zauważyłem żeby Polki miały coś nie tak z nosami a do tego tyłeczki mają zajebiste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×