Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria

Czy jest ktoś chętny na odchudzanie od 1 grudnia?

Polecane posty

Gość Maria

Nie mogę juz na siebie patrzeć. Po prostu szlag mnie trafia. Chciałabym schudnąć do lata 20kg. Napisałam sobie listę zakupów i zaraz jadę do marketu. Rowerem😎 Ważę 140kg przy 174cm wzrostu. Mam trójkę dzieci, nie pracuje, żałuję tego bardzo ale nie udało się, za mocno chorują w żłobkach, przedszkolach a nie mamy pomocy. Żadna niania nie Chciala być na "telefon", chciała stałej pracy. Jak pracowałam to ważyłam mniej. Roztylam się w domu, teraz chce i muszę wziąć się za siebie. Czy ktoś chcialby dołączyć, by wspierać się, dopingowac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
1 minutę temu, Gość Maria napisał:

Nie mogę juz na siebie patrzeć. Po prostu szlag mnie trafia. Chciałabym schudnąć do lata 20kg. Napisałam sobie listę zakupów i zaraz jadę do marketu. Rowerem😎 Ważę 140kg przy 174cm wzrostu. Mam trójkę dzieci, nie pracuje, żałuję tego bardzo ale nie udało się, za mocno chorują w żłobkach, przedszkolach a nie mamy pomocy. Żadna niania nie Chciala być na "telefon", chciała stałej pracy. Jak pracowałam to ważyłam mniej. Roztylam się w domu, teraz chce i muszę wziąć się za siebie. Czy ktoś chcialby dołączyć, by wspierać się, dopingowac? 

...ole wam wszystko scierwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina29

Cześć Maria. Ja chętnie dołączę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Witaj 😀 ja od dziś ponownie na diecie. 😊 chcę zrzucić 7kg. Od lutego do sierpnia zrzuciłam 20kg wynikłe z depresji (bo studia skończone, miałam pracować w zawodzie ale ani nie mogłam nic wynająć ani pracodawca nie pomógł choć mógł, potem miałam wypadek, 2 operacje i póki się nie naprawię to nie mam co szukać i tak mija 1.5 roku). Ale trzeba zawalczyć o siebie.

U mnie wiele dał nabiał, kakao, oliwki, brak cukru, brak tłustych rzeczy, brak kasz i pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina29

Kasza to akurat jest dobra. Ja postanowiłam odstawić białe pieczywo i wogole ograniczyć produkty z mąki pszennej, cukier, fast food, tłuste mięso. Wprowadzić więcej warzyw i owoców i przede wszystkim ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Słuchaj ja już odchudzam sie online z fit2be.pl i tak mam konsultację co 2 tygodnie, dostaję zawsze na niej nową diete i trening na kolejne 2 tygodnie, trenuję czasem w domu a czasem w klubie(mają takie warianty) mam opracowane diety na 4-5 posiłków.Wyeliminowane wszystko co przetworzone, jem kasze, ryż brązowy, warzywa,owoce,nabialy, różne rodzaje miesa i ryby.Więc dieta jest urozmaicona ale prosta generalnie w przygotowaniu.Chudnę 2 czasem 2,2 kilo na 2 tygodnie więc calkiem nieźle.Na pewno jedno mogę powiedzieć idzie mi to dużo latwiej i sprawniej jak mam powiedziane co mam robić i praktycznie mam podane co mam jeść, wcześniej jak sam to próbowalam to bylo z tym raczej slabo i zapał szybko mi spadał.Tu jednak ktoś mnie"pilnuje" i jest latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna z Wierzbina

Ja w grudniu zaczęłam dietę sokową od Sportfoodsoki. To ciekawa dieta, oparta o naturalne soki owocowe i warzywne, bogate w witaminy. Zobaczymy jakie będą ostateczne efekty, ale póki co wszystko wygląda bardzo obiecująco, a soki są smaczne. Zestaw kupiłam na stronie: www.sportfoodsoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×