Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ElitexD

Czy warto dać sobie taki opis o sobie na tinderze?

Polecane posty

Gość Gość
5 minut temu, ElitexD napisał:

mój typowy dzień wyglada tak

jak mi się chce to wstaje o 5 aby se pograć, wychodze po 7 sie edukowac albo do gooowno pracy którą wykonuje z nudów

wracam 15-17 coś tam poudaje że robię na studia, znowu se pogram i wieczorem wbijam tutaj czasem

i tak codziennie, jednym slowem nuuuuuuuuda

Słuchaj każdy żyje jakimś rytmem pracy, wykonuje te same czynności. Chodzi o to by te dobre wyłapywać. Lepiej idź na disco jak masz grać. Chodzisz na koncerty? Ja w trakcie studiów chyba większość zwiedziłam. Nawet na Marylce byłam 😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Słuchaj każdy żyje jakimś rytmem pracy, wykonuje te same czynności. Chodzi o to by te dobre wyłapywać. Lepiej idź na disco jak masz grać. Chodzisz na koncerty? Ja w trakcie studiów chyba większość zwiedziłam. Nawet na Marylce byłam 😂.

nie mam z kim gdzieś wyjść 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, ElitexD napisał:

jestem zerem..

To i tak niezle, bo są tez liczby ujemne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To i tak niezle, bo są tez liczby ujemne 😉

jestem pierwiastek z -2 czyli urojony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ElitexD napisał:

nie mam z kim gdzieś wyjść 😞

Wiesz ja się z Marylki śmieje, ale na takich piosenkach najlepiej można się pobawić. Nikt nie słucha, a każdy zna😂. Koncert w każdym bądź razie  był fajny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, ElitexD napisał:

jestem pierwiastek z -2 czyli urojony 

😂 dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, ElitexD napisał:

jestem pierwiastek z -2 czyli urojony 

To nie jest z tobą tak zle, bo nie każdy zna pojęcie liczb urojonych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam wrazenie ze zmarnowałem wszystko i dopadła mnie karma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

A co musisz wykazać?  Promotor  tobie w niczym nie pomaga? 

Spotkałeś się kiedyś ze swoim promotorem? Za ciebie nie napisze, ale ciebie ukierunkuje. Powiedz, ze brak Tobie weny twórczej i żeby tobie pomógł. To jego praca, zapewniam, ze nie wyrzuci  za drzwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego ty sie przejmujesz, jak jest zle to pamietaj ze zawsze w tibii masz 600 level knight

ja dzisiaj 80 level wbilem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Spotkałeś się kiedyś ze swoim promotorem? Za ciebie nie napisze, ale ciebie ukierunkuje. Powiedz, ze brak Tobie weny twórczej i żeby tobie pomógł. To jego praca, zapewniam, ze nie wyrzuci  za drzwi. 

co 2 tygodnie tam łaże i jedynie poprawia mi literówki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HerpeSimplex napisał:

A czego ty sie przejmujesz, jak jest zle to pamietaj ze zawsze w tibii masz 600 level knight

ja dzisiaj 80 level wbilem xd

gz na hero nadal expisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, ElitexD napisał:

ja mam wrazenie ze zmarnowałem wszystko i dopadła mnie karma...

W karmę nie wierzę, i nie uwierzę. Sięgnij do historii, nie ma czegoś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ElitexD napisał:

co 2 tygodnie tam łaże i jedynie poprawia mi literówki ...

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, ElitexD napisał:

co 2 tygodnie tam łaże i jedynie poprawia mi literówki ...

Może nie ma się do czego przyczepić, tak dobrze jest napisane, a ty się czepiasz. Ja dużo miałam poprawek 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ElitexD napisał:

gz na hero nadal expisz?

moglbym expic dzisiaj skonczylem scyzoryk quest i probuje za 500k sprzedac

myslalem zeby softy tez sprzedac, i na sd wszystko na hero... Tylko ze potem nie bede mial kasy... Nawet sobie nie postoje w depo z ava...

A na 80 levelu z sdkami mam na hero 600k expa z premium stamina, levele wbijam w chwile.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, HerpeSimplex napisał:

moglbym expic dzisiaj skonczylem scyzoryk quest i probuje za 500k sprzedac

myslalem zeby softy tez sprzedac, i na sd wszystko na hero... Tylko ze potem nie bede mial kasy... Nawet sobie nie postoje w depo z ava...

A na 80 levelu z sdkami mam na hero 600k expa z premium stamina, levele wbijam w chwile.

 

jak masz kase to spróbuj z sd minosy oramond albo z jakiś ekiem wilkołaki na edron i se zrób questa aby bić te 5 bossów tam, można co 20h bić przy odrobinie szcześnie wypadnie fox tail warty kilka kk

jeszcze fajne hero są w czarnym portalu w thais, tam też się fajnie expi i przy ważnie zawsze wolne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może nie ma się do czego przyczepić, tak dobrze jest napisane, a ty się czepiasz. Ja dużo miałam poprawek 😂

własnie nie czyta treści i boje się ze za parę miesięcy się nie wyrobie jak wszystko trzeba będzie poprawić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i hero culty w carlin ale to bardziej dla eka bo ciasno tam, 1kk/h bez zielonej staminy tam robiłem na 350lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ElitexD napisał:

jak masz kase to spróbuj z sd minosy oramond albo z jakiś ekiem wilkołaki na edron i se zrób questa aby bić te 5 bossów tam, można co 20h bić przy odrobinie szcześnie wypadnie fox tail warty kilka kk

jeszcze fajne hero są w czarnym portalu w thais, tam też się fajnie expi i przy ważnie zawsze wolne 

no mam kase... tzn nie za duzo... ale nie wiem po co druidowi kasa... Knightem jak gralem to sobie zbieralem.. A tutaj najwieksza frajde mam jak sie cos dzieje, latam w edron gonia mnie te vicious squire, a taki exp 'dla zarobku' 'bezpieczny' to mi sie nie chce i wole w depo stac...

Chcialbym miec troche wieksze obrazenia z avalansze, bo mam troche kiepskie, mlvl tylko 56... Tak wlasnie jest, wbija sie levele z sdkami a mlvl stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, ElitexD napisał:

gz na hero nadal expisz?

Piszesz do rzeczy, ale za dużo narzekasz. Mów zawsze w czym dobry jesteś, nigdy nie mów , ze do niczego. Myślę, ze jak dobrze się zakręcisz to i du/ pe, jakaś wykręcisz. Wystarczy znaleźć punkt zaczepienia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HerpeSimplex napisał:

no mam kase... tzn nie za duzo... ale nie wiem po co druidowi kasa... Knightem jak gralem to sobie zbieralem.. A tutaj najwieksza frajde mam jak sie cos dzieje, latam w edron gonia mnie te vicious squire, a taki exp 'dla zarobku' 'bezpieczny' to mi sie nie chce i wole w depo stac...

Chcialbym miec troche wieksze obrazenia z avalansze, bo mam troche kiepskie, mlvl tylko 56... Tak wlasnie jest, wbija sie levele z sdkami a mlvl stoi

jakiegoś eka ogarnij aby coś pobić wtedy mlvl leci jak go siohasz, i jak bijesz z terra hurów jakieś potworki np deeplingi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Piszesz do rzeczy, ale za dużo narzekasz. Mów zawsze w czym dobry jesteś, nigdy nie mów , ze do niczego. Myślę, ze jak dobrze się zakręcisz to i du/ pe, jakaś wykręcisz. Wystarczy znaleźć punkt zaczepienia 😉

ale nie zainteresuje jakieś dziewczyny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, ElitexD napisał:

własnie nie czyta treści i boje się ze za parę miesięcy się nie wyrobie jak wszystko trzeba będzie poprawić 😞

To co ty masz za promotora? Zmień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ElitexD napisał:

jak masz kase to spróbuj z sd minosy oramond albo z jakiś ekiem wilkołaki na edron i se zrób questa aby bić te 5 bossów tam, można co 20h bić przy odrobinie szcześnie wypadnie fox tail warty kilka kk

jeszcze fajne hero są w czarnym portalu w thais, tam też się fajnie expi i przy ważnie zawsze wolne 

ej werefox tail jest na markecie i u mnie warte kilka k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, ElitexD napisał:

ale nie zainteresuje jakieś dziewczyny 😞

Próbowałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dobra foxtail spoko mam juz dzieki za info xd.

no mialem eka ale jak poszlismy na wyrmy i 6 wyskoczylo a ja go nie siohnalem to juz przestal sie logowac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na feyrist ogarnij dostęp tam dobry exp i loot, i z jakiś ekiem week rosha mógłbyś bić, tam boss jest taki co mozna bić go co 2h i też fajny loot z niego leci golden i silver tokeny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, HerpeSimplex napisał:

ej werefox tail jest na markecie i u mnie warte kilka k

foxtail, a nie warefox tail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Próbowałeś? 

tak i szybciej się kończyła znajomość niż rozpoczeła 😞

może to głupie ale najlepiej mi się gadało z jedną dziewczyną z tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×