Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemniczy

Wiadomość od byłej

Polecane posty

Gość bara bara riki tiki

Gdybyś w swej łaskawości zechciała przeczytać mój wpis do końca zauważyłabyś, że jestem żonaty i jeśli jestem na kimś skupiony, to na żonie i jej przyjacielu. Więc przykro mi, ale to nie ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorze byłem dokładnie w takiej sytuacji jak Ty. Musisz się odciąć w 100%. To co robi Twoja ex to zwykłe emocjonalne znęcanie się nad Tobą. Taka osoba podbudowuje własne ego tym, ze ktoś tam do niej wzdycha, ktoś nie może przez nią spać, ktoś przez nią cierpi. Musisz się odciąć i być gotowym na to, że pewnego dnia, gdy ona się zorientuje, że zerwałeś się ze smyczy, odezwie się i będzie chciała spróbować jeszcze raz. Wtedy musisz być twardy, bo z tego nic dobrego nie będzie na dłużą metę. To toksyczna osoba, musisz po prosu uciekać i dbać o siebie, szkoda lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Tajemniczy napisał:

Nie wiem czy coś kręcili. Dużo znajomych mówiło mi, że to jest jej najlepszy przyjaciel.

Ja to rozumiem przyjaciel przyjacielem ale chłopak powinien być ma 1 miejscu.

 

Widocznie woli przyjaciela niż ciebie. Tobie wyznaczyła zabijanie jej wolnego czasu ( gdy przyjaciel dla niej nie ma ) oraz dostarczanie prezentów, biletów do kina itp. Weż pomyśl kto jest ważniejszy dla kogoś ? tego co kocha ? czy kolega/eżanka ? Poczytaj jak się konczą takie przyjażnie o ile już wcześniej nie było, a może to taki sexboj dla niej ? Jak by zareagowała gdybyś ty wolał spędzać czas i więcej byś poświęcał ,,przyjaciółce" niż jej ???  Z was związku już nie będzie ty szukasz miłośći , partnerki a ona czasoumilacza od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×