Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gato

Seks po Bożemu w dzisiejszych czasach, czy jeszcze komuś zależy?

Polecane posty

Gość gato

czy posiadanie takiego przekonania będzie dla kogoś jeszcze ważne? szczególnie pytanie dla kobiet. Seks po Bożemu czyli tylko po ślubie i tylko przy stosowaniu npr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak dla mnie ale zaden facet tego nie akceptuje i rozwazam zaczac szalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......

co za zacofaniec, tylko ...ka z wypranym mózgiem przez religie na to pójdzie, normalna kobieta kota w worku nie weźmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brawo autorze. Chyba ksiądz jesteś albo jeden na tysiąc, nie wiem czy jeszcze coś zdziałasz...Zobacz...wszystkie k.u.r.w.y. 

nie potrafią siebie nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gato

Bardziej swat jest wyprany z wartości, a jeśli dziewczyna nie chce kota worku, to prosżę bardzo. uganiać się za nią nie mam zamiaru, jedynie co to proszę o trochę kultury.

księdzem nie jestem, porostu w ostatnim czasie spotkałem osobę która tak stanowczo myśli i mimo, że słyszę od innych osób ze jej postanowienie jest głupie, sam tak nie pomyślałem, a zastanawiając się dłużej na tym, myślę ze może to być niezwykle mocny wyraz szacunku dla długiej osoby. A gdyby udało się to spełnić mogło by to być naprawdę urocze.

polecam kanał Jednym Sercem można się wkręcić 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest wiele takich kobiet, które kochają się ze swoim mężczyzną dopiero po ślubie. Nie "uprawiają seksu" jak marchwi w ogrodzie, tylko kochają fizycznie i emocjonalnie. Nie ma kota w worku, ale wspólne odkrywanie siebie, i wzajemne dawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

"Po Bożemu" - ten termin stosuje się do pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika

po co po ślubie? ja uważam ze trzeba spróbować wcześniej...sex jest bardzo ważny...a co jeszli nie bedzie chemii? po ślubie? uznać ze lub to swietosc i meczy sie w imię ślubu? głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×