Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolorowesłońce12

Złamane serce

Polecane posty

Gość Kolorowesłońce12

Hej dziewczyny przychodzę tutaj żeby się wygadać, na studiach poznałam super ( jak myślałam) chłopaka, była między nami ogromna chemia, ciągle ze mną flirtowal, podrywał mnie, zapraszał do siebie, na spacery żebyśmy spędzali więcej czasu, pisaliśmy ze sobą codziennie do 1/2 tematów nie było końca. Niestety zrezygnował ze studi i teraz mnie olewa, a ja cierpię. Po co komuś robić nadzieję, po co kogoś podrywać, przytulać mówić tej osobie że się nią lubi jak się nic od niej nie chcę. On ma na mnie wywalone a ja płaczę 2 tydzień ze zostałam tak potraktowana przez kogoś kogo strasznie polubiłam. Próbowałam z nim porozmawiać ale z nim rozmowy nie ma powiedział :" nie chciałem żeby coś z tego było" to skoro nie chciał to po co tak się zachowywać.

Wiem że powinnam olać ale to tak boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowesłońce12

Faceci czemu tak traktujecie kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może sam nie wiedział czego chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Pewnie Chciał seksu, jak zwykle, dostał to olał nie dostał też olał bo co się będzie trudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kolorowesłońce12 napisał:

[...] Próbowałam z nim porozmawiać ale z nim rozmowy nie ma powiedział :" nie chciałem żeby coś z tego było" to skoro nie chciał to po co tak się zachowywać. [...]

Możliwe, że cwany facet znalazł sobie dodatkową ''rozrywkę'' w Twojej osobie na czas studiów, a kiedy z nich zrezygnował, po prostu przestałaś mu być potrzebna. Byłaś dobra w tym środowisku, ale w innym już niekoniecznie, sytuacja straciła swój urok i Cię zostawił. A może też miał kogoś na boku?...

1 godzinę temu, Gość Kolorowesłońce12 napisał:

[...] Po co komuś robić nadzieję, po co kogoś podrywać, przytulać mówić tej osobie że się nią lubi jak się nic od niej nie chcę. [...]

Ostatecznie niczego nie obiecywał, nie deklarował? Traktował relację z Tobą niezobowiązująco i tyle. To zawsze boli, kiedy ktoś, kto się podobał i kogo się lubiło nagle odchodzi i rani obojętnością, cóż, trzeba jakoś przetrwać i postarać się lepiej o siebie zadbać. Na pewno jeszcze trafisz na fajnego faceta, który nie będzie pogrywać z Twoimi emocjami, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Z własnego doświadczenia wiem że faceci lubią bajerować kobiety 

Dla nich np chemia to już wielka miłość. 

Kobieta się zaangażuje to potem do niej pretensja że coś sobie wymyśla 

Ale to uważam wina ze strony facetów że dają nadzieję. 

Nie przejmuj się, facet chwilowo się tobą zauroczyl po prostu a potem mu się znudziło. 

Nie martw się, masz nauczkę na przyszłość by uważać. 

Mój mówił że mnie kocha a potem się rozmyślił więc niektórzy mają gorzej : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowesłońce12

Na pewno nie ma nikogo, macie rację po prostu byłam umilaczem czasu chociaż widzialam jak na mnie patrzył, jak wodzil za mną spojrzeniem, boli mnie strasznie ze nie chciał ze mna porozmawiać tylko jeszcze brnął w to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowesłońce12

Tylko on ma gdzieś moje uczucia, zamiast porozmawiać jak dorosły człowiek że niczego nie chce to lepiej się zabawić uczuciami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×