Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja32

Odejść czy zostać

Polecane posty

Gość Patrycja32

Jestem z moim facetem od 4 lat. Coś się między nami wypaliło ale nadal go kocham. Mieszkamy razem od roku. Co raz częściej zastanawiam się nad odejściem i w głowie pojawia mi się pytanie czy zostać i próbować o nas walczyć czy odejść. Jesteśmy razem raczej tylko z przyzwyczajenia ale on twierdzi, że bardzo mnie kocha. Jest dla mnie dobry ale kilka tygodni temu zauważyłam, że dostaje powiadomienia z tindera i okazało się, że pisał tam z kobietami przez miesiąc. Usunął już ten szajs i ponoć nie ma zamiaru do tego wracać. Ja też kogoś poznałam ale na stopie kolezenskiej i nic nas nie łączy..ale mam ogromną ochotę się z nim spotkać. Ten nowo poznany facet przestał się do mnie odzywać bo pod wpływem wyrzutów sumienia powiedziałam mu, że kocham mojego faceta.. Co mam robić? Sorry za haos ale jestem bardzo zestresowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Na twoim miejscu porozmawiałabym bardzo poważnie z twoim chłopakiem. 

Czy dla niego też się coś wypaliło? Czy myślał kiedyś o waszym rozstaniu? Czy myśli o was przyszłościowo? 

Jeśli na wszystko powie pozytywnie dla waszego związku  - bądź z nim nadal, nie marnuj dobrej relacji. 

Jeśli powie nie bądź może albo się waha, - odpuście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Według mnie wasz związek przestał istnieć, dlatego rozejść się i układać życie z kimś innym to dobre rozwiązanie. Bez większego rozwijania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Patrycja32 napisał:

[...] Coś się między nami wypaliło [...]

Znajdź odpowiedź na pytanie, CO konkretnie się wypaliło; co jest nie tak, czego brakuje, jakie zmiany powinny zajść. A wtedy znajdzie się i rozwiązanie. Porozmawiaj z facetem, jak on to widzi, sprawdź, czy patrzycie w tym samym kierunku. Jeśli obojgu Wam zależy i postaracie się zawalczyć o tę relację, być może macie szansę odnaleźć się na nowo.

1 godzinę temu, Gość Patrycja32 napisał:

[...] ale nadal go kocham. [...] Jesteśmy razem raczej tylko z przyzwyczajenia ale on twierdzi, że bardzo mnie kocha. [...]

To w końcu obustronna miłość, czy raczej przyzwyczajenie i monotonia skłaniające do poszukiwania wrażeń poza związkiem, i opory przed przejściem do ''kolejnej historii''..

1 godzinę temu, Gość Patrycja32 napisał:

[...] zauważyłam, że dostaje powiadomienia z tindera [...] Usunął już ten szajs i ponoć nie ma zamiaru do tego wracać. [...] Ja też kogoś poznałam ale na stopie kolezenskiej i nic nas nie łączy.. [...] bo pod wpływem wyrzutów sumienia powiedziałam mu, że kocham mojego faceta [...]

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×