Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Letycja czy aż tak dziwne imię?

Polecane posty

Gość Gość

Tak będzie się nazywała  córka, każdy kto słyszy to imię  jest zdziwiony. Teść mówi  złośliwie Petycja. Dla mnie to imię jak inne,nie czuję dziwnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajne imię. Pamiętaj ,że ludzie zwykle reagują dziwnie na nowości. Najlepiej byś dała dziecku na imię Zuzia lub Lena 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do nazwiska pasuje dobrze, nie ma zgrzytu. Nazwisko mamy też nietypowe  3 literówke ale krotkie. No też mi się wydaje, że to jest zwykle imię. Nie jakieś totalnie odjechane, ale praktycznie 99% osób reaguje zdziwieniem itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Do nazwiska pasuje dobrze, nie ma zgrzytu. Nazwisko mamy też nietypowe  3 literówke ale krotkie. No też mi się wydaje, że to jest zwykle imię. Nie jakieś totalnie odjechane, ale praktycznie 99% osób reaguje zdziwieniem itp. 

Oj tam. Przyzwyczaja się. Ja mam w pracy Indię. Najpierw było lol, a teraz już się osluchalam i nawet ładne jest. Nie ma brzydkich imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo ładnie brzmi. Mnie się podoba🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piękne, staroswieckie  imię.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimoto

Nie dałabym tak dziecku na imię, ale podoba mi się! To tak jak z tatuażami - sobie nie zrobię, ale u kogoś wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość von

Ja miałam to imię na liście, ale mąż przewracał oczami i odpuściłam 😕 a co sądzisz o formie Laeticia, wymowa taka sama a kmiotom pokroju teścia bedzie trudniej przedrzeźniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajne imię. Pamiętaj ,że ludzie zwykle reagują dziwnie na nowości. Najlepiej byś dała dziecku na imię Zuzia lub Lena 😉

Ja jestem Zuzia, co 30 lat temu również powodowało dziwne reakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijanka
4 minuty temu, Gość von napisał:

Ja miałam to imię na liście, ale mąż przewracał oczami i odpuściłam 😕 a co sądzisz o formie Laeticia, wymowa taka sama a kmiotom pokroju teścia bedzie trudniej przedrzeźniać?

Tym bardziej się teść przyczepi, bo mieszkamy w Polsce, a tu jakieś „zagraniczne wynalazki”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo ładne imię 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Ja jestem Zuzia, co 30 lat temu również powodowało dziwne reakcje...

No, a teraz wysyp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

O imieniu córki decydujesz Ty i mąż. Oczywiście nie odpuszczaj, ale najpierw nagraj tescia dyktafonem jak przedrzeźnia imię, będziesz miała dowód na wszelki wypadek. Istnieje prawdopodobieństwo, ze mąż z czasem może stać sie takim tępym burakiem jak jego stary, a wtedy małżeństwo się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piękne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Puknij się w łeb kobieto szkoda że Tobie tak nie dano na imię to byś czuła te spojrzenia na sobie od dzieciństwa... Wtedy byś miała wiecej rozumu.. I wyczucia obciachu

Taaa a wam się tak wszystkim podoba, pewnie to piszą matki Brajanuszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziwne bo nawet napisać nie potrafisz poprawnie. To tak jakbys pisała  kewin i enrike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Letycja to bardzo szlachetne imie, nie ma nic wspólnego z obciachem tym bardziej nie jest to kategoria Brajana, Dzesiki itp. Dziadek się przyzwyczai, imię powiem szczerze jedno z ładniejszych damskich imion, jak nie lubię dziwnych to Letycja mi się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie mam nic przeciwko imieniu i lubie ciekawe imiona.  Jedyne co mnie troche razi to, ze jest to imie kojarzone z afroamerykanami tu gdzie zyje.  W Polsce jednak oczywiscie nie bedzie tego skojarzenia i nikt patrzacy na CV corki nie bedzie myslal, ze ma afrykanskie korzenie wiec jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chyba się meksykańskich telenowel naogladalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo ładne imię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jshsjjsisc
14 godzin temu, Gość von napisał:

Ja miałam to imię na liście, ale mąż przewracał oczami i odpuściłam 😕 a co sądzisz o formie Laeticia, wymowa taka sama a kmiotom pokroju teścia bedzie trudniej przedrzeźniać?

Dlaczego obrazasz ludzi, prostaczko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolatier atat

Dziwne nie jest ale brzydkie to na pewno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakre ble
8 godzin temu, Gość jshsjjsisc napisał:

Dlaczego obrazasz ludzi, prostaczko? 

Prostakiem to jest jej teść, który obraza nienarodzoną wnuczkę. Oraz ty, bo bronisz chama. Jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×