Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia135

Jak o nim zapomnieć

Polecane posty

Gość Monia135

Facet powiedział, nagle z dnia na dzień, po 3 msc związku, że "nie może się wkrecic" w związek. Mamy po 27 lat. Potem stał się coraz bardziej oschly i w konsekwencji po kilku tyg poszedł na imprezę firmowa i po pijaku wracając zgubil telefon. Nie odzywal się 2 dni - pojechałam do niego zobaczyć czy żyje- spał. Gdy otworzył, powiedzial, ze nie pamieta co sie dzialo i zgubil telefon i przyjedzie jutro i jutro porozmawiamy. Następnego dnia napisał na fb tylko : ze "chce odpocząć od wszystkiego na chwilę". Nie przyjechał. Odpisałam, że rozumiem i że mam nadzieję, ze wyjaśnimy sobie pewne rzeczy. Nawet tego nie odczytał. Wiadomość nie jest nawet nie ma statusu dostarczenia. Minęły 2 dni. Kontaktu do niego poza fb nie mam. Czy mam rozumieć, że to koniec znajomości? Czy to normalne konczyc w ten sposob? Nie ukrywam, ze bardzo sie zaangażowałam i nasz związek był bardzo rozwinięty- seks też był. To chore by nawet nie móc normalnie porozmawiać. Co byście zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilox

Dziwna sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Następna dooopodajka się zaangażowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Następna dooopodajka się zaangażowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinekWygolony

Chodź na cyberek : snap - marcinz115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Jego życiem się nie zajmuj. 

Jego sprawa co robi. Gdyby chciał to by Ci powiedział o swoich problemach.

Facet po prostu się trochę zabawił i mu się już znudziłaś albo wypaliło się zauroczenie do Ciebie. 

Jednym słowem nie potraktował cię poważnie

Olej gościa i zostaw w spokoju a jak jeszcze się odezwie to nie odpowiadaj 

Gdyby mu na was zależało inaczej by się zachowywał. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Nata napisał:

Jego życiem się nie zajmuj. 

Jego sprawa co robi. Gdyby chciał to by Ci powiedział o swoich problemach.

Facet po prostu się trochę zabawił i mu się już znudziłaś albo wypaliło się zauroczenie do Ciebie. 

Jednym słowem nie potraktował cię poważnie

Olej gościa i zostaw w spokoju a jak jeszcze się odezwie to nie odpowiadaj 

Gdyby mu na was zależało inaczej by się zachowywał. 

 

 

Po trzech miesiącach znajomości, trudno traktować to poważnie. Tak naprawdę to wcale się nie znają, inną kwestią jest że autorka właściwie z obcym facetem poszła do łóżka, ale kto z nas nie popełnia błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia135

To po jakim czasie można uprawiać seks by była bezpieczna różnica od Poznania?:D odczytał, nic nie odpisał. Fagas pieprzony. Dlaczego mi nie chce tego powiedzieć prosto w oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
1 minutę temu, Gość Monia135 napisał:

To po jakim czasie można uprawiać seks by była bezpieczna różnica od Poznania?:D odczytał, nic nie odpisał. Fagas pieprzony. Dlaczego mi nie chce tego powiedzieć prosto w oczy..

Jesteś dorosła. Seks możesz uprawiać kiedy chcesz i z kim chcesz. 

A 3 miesiące to dla dorosłej osoby nie jest krótko. Jest optymalnie. 

A wiesz każdy jest inny. 

Tu nie chodzi o to kiedy poszliście na całość! To nie ma nic do rzeczy 

Jak komuś zależy to byłby z Tobą i nie ważne czy seks byl po miesiącu czy pół roku. 

Trafiłaś na świnie po prostu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Jak zapomniec? Po prostu za kazdym razem przywolaj sobie przed oczy, jak cie potraktowal. Jak przedmiot jednorazowego uzytku. Byl pozyteczny, stal sie bezuzyteczny to sio do kosza. Co tu filozofii sie doszukiwac i rwac szaty, jak krol nagi. Badz rozsadna i nie przezywaj czegos co nie instnieje. No prosze badz rozsadna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia135

kuźwa. Zazdroszcze Wam tego, ze umiecie ot tak zapomnieć. To się skonczylo z dnia na dzien. i nie mam z człowiekiem kontaktu i prawdopodobnie go nigdy nie zobaczę. Aż mi niedobrze na samą myśl. Boże, mam 27 lat, a zakochałam się jak gówniara. Spał u mnie, jadł u mnie, zawsze starałam się być jak najlepsza. Najbardziej boli myśl, ze nie potrafi tego powiedzieć prosto w oczy. Nie ma jak zerwać znikając z zycia - piękne i takie dojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość gość napisał:

Następna dooopodajka się zaangażowała

lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×