Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wczoraj

Boję się iść do pracy

Polecane posty

Gość gosc

Dlatego pisałam, ze ludzie sa bezlitośni. Ta klientka najlepiej by Cie zwolniła, nie zostawi tak tego, wręcz grozi A Ty olej system, przyznaj się i zapomnij o tym. W pracy jest wiele wpadek,  wiele klienci Ci wmówią, że coś jest Twoją winą, oni sa święci.A tak naprawdę ludzie nie zdają sobie sprawy jakimi są swiniami dla drugiego człowieka. Mówię to ja ponad 6 lat w handlu, nienawidzę ludzi. Trzymaj się autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczoraj

Tak ochrona już wczoraj zawiadomiła wlascicielke.Po południu była szefowa.Zaczela w drzwiach się śmiać. I opowiedziała mi jak kiedyś sklepu nie zamknęła a gdy rano przyszła i zobaczyła że otwarte to myślała że jest włamanie.Powiedziala że klienta może coś chciala zwinąć skoro tak się zakradla do przymierzalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Wczoraj napisał:

Tak ochrona już wczoraj zawiadomiła wlascicielke.Po południu była szefowa.Zaczela w drzwiach się śmiać. I opowiedziała mi jak kiedyś sklepu nie zamknęła a gdy rano przyszła i zobaczyła że otwarte to myślała że jest włamanie.Powiedziala że klienta może coś chciala zwinąć skoro tak się zakradla do przymierzalni

To widze ze wy obydwie takie ogarniete. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Etapm autorko ...ludzie gorsze rzeczy robią w pracy.  Będzie dobrze. 

Tak swoją drogą jak kiedyś facet zapomniał zawiez dziecka do żłobka i dziecko zmarło to 80%bab na tym forum.bronilo tego faceta. Bo zmecżony, bo stres,bo to facet ..biedny misiu. Wiec juz nie histeryzujcie bo babie nic się nie stało.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×