Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdkd

czy w związku osoby muszą mieć takie same zawody?

Polecane posty

Gość jdkd

czy osoby z innych środowisk są skazana na powodzenie? czy prawnik np musi mieć żonę prawniczke bo inaczej inni będą się patrzeć krzywo? a ktoś z kręgu medycznego musi koniecznie mieć takiego samego partnera? gdy czytam kafe to mam wrażenie że to wielki mezalians

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście ludzie w zawodach prawniczych lub medycznych są ze sobą w związkach  i nie ma się czemu dziwić studia, aplikacja czy specjalizacja, wspólna praca i zainteresowania. Mam dużo koleżanek prawniczek które nie maja mężów prawników, także nie ma reguły. Osobiście wyleczyłam się już z prawników, lekarzy i dr liczy się człowiek a nie jego zawód.  Moje refleksje na temat tych mężczyzn są niefajne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgh

czy związek osób z tym samym zawodem jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość kgh napisał:

czy związek osób z tym samym zawodem jest lepszy?

Roznie z tym bywa. Z jednej strony na pewno wiecej wspolnych tematow , podobne zainteresowania , czesto podobne problemy. To w jakis sposob zbliza ludzi , pozwala szybko poznac zagadnienie. Z drugiej to jednak nieco monotonne na dluzsza mete jesli i w domu i w pracy pojawiaja sie ciagle te same tematy. poza tym poznanie innego srodowiska rozszerza wlasne horyzonty , pozwala poznac zupelnie inne podejscie do zycia i inny punkt widzenia. Ale jak to ktos wyzej napisal-  Ludzie poznaja sie w pracy czy na studiach a wtedy latwo o pary o tym samym zawodzie.

Podobno niezle sprawdzaja sie zwiazki lekarsko - prawnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość jdkd napisał:

gdy czytam kafe to mam wrażenie że to wielki mezalians

Wierz w kafe to daleko nie zajedziesz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1.MYCHA

A kto powiedział, że tak ma być a wręcz musi. Zasady są po to, żeby je łamać, ale... do tego trzeba mieć trochę odwagi a w przypadku facetów - jaja. Śmieszy mnie, kiedy ludzie w ten sposób się łączą. A gdzie w tym wszystkim jest miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość D1.MYCHA napisał:

A gdzie w tym wszystkim jest miłość?

Sugerujesz , ze ludzie z tych samych zawodow nie moga sie wzajemnie zakochiwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D1.MYCHA
19 minut temu, ZUZANNA napisał:

Sugerujesz , ze ludzie z tych samych zawodow nie moga sie wzajemnie zakochiwac ?

Jasne, że mogą.... wszystko można, nawet udawać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość D1.MYCHA napisał:

Jasne, że mogą.... wszystko można, nawet udawać. 

Masz zamiar udawac milosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×