Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wierzycie ze emerytury będą śmiesznie niskie? takie straszenie, znów się zapożyczą, krzywdy nikt nie zazna. dobrze że nie pracuję na umowę o pracę, nie jestem frajerką

Polecane posty

Gość gość

ciekawe jak to wszystko bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama prawda

Przecież ZUS prosto w twarz mówi każdemu ze jego emerytura będzie wynosiła 30% ostatnich zarobków - no to policz sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co myślisz,że na emeryturę odlozysz milion? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I co myślisz,że na emeryturę odlozysz milion? 😄

milion nie, ale z umowy zlecenie odkładam parę stów miesięcznie na konto oszczednosciowe, plus minimalna emerytura ktora przysluguje kazdemu, nawer temu co nie byl na umowie o prace- i jakos przezyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

My wszyscy bedziemy za kilkadziesiat lat kit z okien jesc tak niskie beda emerytury. Jak sami nie odlozymy sobie pieniedzy to pozostanie nam tylko pracowac az do smierci lub przedwczesnie umrzec z glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

milion nie, ale z umowy zlecenie odkładam parę stów miesięcznie na konto oszczednosciowe, plus minimalna emerytura ktora przysluguje kazdemu, nawer temu co nie byl na umowie o prace- i jakos przezyje 😛

Czyli jednak liczysz na państwo? A co jeśli te kilka słów odkladanych bedziesz musiała przeznaczyć na leczenie siebie lub kogos z bliskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za leczenie ma zapłacić Państwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Ags napisał:

My wszyscy bedziemy za kilkadziesiat lat kit z okien jesc tak niskie beda emerytury. Jak sami nie odlozymy sobie pieniedzy to pozostanie nam tylko pracowac az do smierci lub przedwczesnie umrzec z glodu.

Taaaa, odkladajcie pieniądze, które zje inflacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzeiwiem

czym wy się przejmujecie.Kto dożyje do emerytury.Czy nie widzicie jak ludzie młodzi umierają dookoła.I ta durna gadka medialna że ludzie żyją coraz dłużej.Owszem żyją ale z tak zwanego powojennego pokolenia a nie te papierowe pokolenie 4 rzeczpospolitej.Ludzi do emerytury dożyje garstka to i emerytura będzie większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Za leczenie ma zapłacić Państwo!

Aha, czyli pracujesz na czarno, nie płacisz podatków, a państwo ma płacić...spoko. A co jeśli choroba nie będzie refundowana z NFZ? A to duża możliwość? Co jeśli oszczędności życia wydasz na życie, rachunki , leczenie? Im jesteś starsza tym gorsze zdrowie, a poważnych chorób caly wachlarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Gość napisał:

I co myślisz,że na emeryturę odlozysz milion? 😄

Być może tyle nie odłoży - chociaż szansę ma - ale w najgorszym razie skończy tak, jak większość osób pracujących na emeryturę, czyli będzie dalej tyrać, by przeżyć. Istotne w dzisiejszych czasach są nie tyle oszczędności, ile przemyślane inwestycje i dochód pasywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam umowe o prace i odkladam na emeryture okolo 15000 rocznie. Nie ruszam tej kasy. Zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
23 minuty temu, Gość gość napisał:

milion nie, ale z umowy zlecenie odkładam parę stów miesięcznie na konto oszczednosciowe, plus minimalna emerytura ktora przysluguje kazdemu, nawer temu co nie byl na umowie o prace- i jakos przezyje 😛

Umowa zlecenie jest uzusowiona frajerko. Minimalna emerytura przysługuje osobom, które przepracowały określoną ilość czasu i tu cię nazwę niedouczoną kre/tynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na rodzinną imprezę dobrze sprawdzi się Panorama zobacz sobie na stronie panoramarestauracja.pl ich ofertę. Bardzo dobra propozycja, gdzie będzie można zorganizować rożnego rodzaju imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gośc napisał:

Umowa zlecenie jest uzusowiona frajerko. Minimalna emerytura przysługuje osobom, które przepracowały określoną ilość czasu i tu cię nazwę niedouczoną kre/tynką.

to ze musze przepracowac okreslona ilosc czasu to wiem.,

a ty najpierw naucz sie polskiego a potem nauczaj. mowi sie o-zu-so-wa-na  a nie ususowiona :D :D co za ignorancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jest OZUSOWANA ale nie aż tak jak umowa o prace gdzie ci kradną 40% kasy a beda jeszcze wiecej. frajerow trzeba yebac, slusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No to ci się wydaje frajerko, takie jak ty trzeba yebać jeszcze mocniej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość gość napisał:

to ze musze przepracowac okreslona ilosc czasu to wiem.,

a ty najpierw naucz sie polskiego a potem nauczaj. mowi sie o-zu-so-wa-na  a nie ususowiona 😄😄 co za ignorancja

Wiesz? Od kiedy? Od momentu, kiedy wpisałeś sobie w przeglądarkę uzusowiona umowy o pracę, a wyskoczyło ci ozusowanie umowy o pracę? Ja chyba mam dziwny słownik w telefonie, bo ozusowanie wyskakuje mi jako błąd, a uzusowiona nie. Jak na razie to i tak wychodzi na to, że jesteś większą ignorantką ode mnie. 

42 minuty temu, Gość gość napisał:

jest OZUSOWANA ale nie aż tak jak umowa o prace gdzie ci kradną 40% kasy a beda jeszcze wiecej. frajerow trzeba yebac, slusznie

Kolejna głupia? Pod względem emerytalnym jest tak samo. NFZ jest na takiej umowie dobrowolny. Jak będzie miała któraś poważny wypadek, i wystawiony rachunek za szpital, to zobaczymy kto jest frajerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przepraszam za literówki powyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×