Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bruno.

Najgorsze kobiety z insta

Polecane posty

Gość Bruno.

Które babki są najgorsze na insta wg was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Eweline5

Ewelina.rybicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Mama ginekolog - strasznie natrętna sprzedawczyni

gosia bednarczuk - zmanierowana 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisi

Natalia Kruczynska- niezbyt lotna pseudotrenerka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuku toja

Szusz - stara infantylna baba ,która chce mieć widzki na(swoim)poziomie  hahahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koń

Ja nie rozumiem czemu ona nagrywa stories prowadząc auto. To kompletny szczyt nieodpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koń
Dnia 5.12.2019 o 22:11, Gość Krisi napisał:

Natalia Kruczynska- niezbyt lotna pseudotrenerka 

Ja nie rozumiem czemu ona nagrywa stories prowadząc auto. To kompletny szczyt nieodpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Fitlalka

Andziathere

Megg1

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat

paulina kuczynska

natalia mocha ktora sie sprzedala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc goscgosc
44 minuty temu, Gość Koń napisał:

Ja nie rozumiem czemu ona nagrywa stories prowadząc auto. To kompletny szczyt nieodpowiedzialności

Lola prowadzi auto i jednocześnie robi czat na żywo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu

Andziathere, Ola Nowak, olciiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwa
Dnia 5.12.2019 o 22:58, Gość Kuku toja napisał:

Szusz - stara infantylna baba ,która chce mieć widzki na(swoim)poziomie  hahahaha;)

Popieram, niestety nawet mając dużo pieniędzy, nie kupi się kultury i klasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Laura Ogrodowczyk samotna mama gruba locha i utrudniająca kochającemu tacie kontaktów z córką kobieta trujący bluszcz 
wszyscy znajomi się od niej odwrócili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Magdanlena - dziewczyna reklamuje wszystko jak leci, od piżam po margarynę, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość nat napisał:

paulina kuczynska

natalia mocha ktora sie sprzedala 

Zgadzam się. Reklama na reklamie i tu i tu. Mochę kiedyś oglądałam, ale reklamuje tak wieśniackie rzeczy, że aż oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie zauwazylyscie, ze to sa takie mega leniwe dziewuchy? Nie robia nic poza kreceniem stories z darowanymi paczkami od firm. Jeszcze ja jako osoba, ktora musiala sie z nimi uzerac dodam, ze nawet laske robily nam zleceniodawcom i damy strugaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koń
11 godzin temu, Gość Gość gosc goscgosc napisał:

Lola prowadzi auto i jednocześnie robi czat na żywo. 

Dramat. To jest tak oburzające że nie mogę w to uwierzyć. Co będzie następne? Moda na jazdę po piwku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Math

Musicologistmom... Dzisiejsze smarki dzieciaka w aspiratorze to było już przegięcie. Gada tak nudne rzeczy, wszystko w ich rodzinie jest idealnie, dzieci zaraz będą odbierać Nobla, ona idealna pani domu. A tak naprawdę siedzi na utrzymaniu starego dziada.  Jeszcze jak wymusza wręcz na nim, aby mówił że jej jedzenie jest lepsze. Mam wrażenie że ona ma jakieś zaburzenia bo aż ciężko uwierzyć w to wszystko co ona na tym Ig wyprawia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
5 minut temu, Gość Math napisał:

Musicologistmom... Dzisiejsze smarki dzieciaka w aspiratorze to było już przegięcie. Gada tak nudne rzeczy, wszystko w ich rodzinie jest idealnie, dzieci zaraz będą odbierać Nobla, ona idealna pani domu. A tak naprawdę siedzi na utrzymaniu starego dziada.  Jeszcze jak wymusza wręcz na nim, aby mówił że jej jedzenie jest lepsze. Mam wrażenie że ona ma jakieś zaburzenia bo aż ciężko uwierzyć w to wszystko co ona na tym Ig wyprawia 

Zgadzam się. Idealnie napisane. To zmuszanie go przed kamera żeby wychwalał jej jałowe jedzenie bez przypraw jest żałosne. W szczególności podczas jedzenia kebaba gdy tłuszcz cieknie mu po brodzie a on się zajada aż mu się uszy trzęsą. Ona robi z siebie wielka artystkę bo śpiewa w kościelnym chórze charytatywnie a dziadek ja utrzymuje. Szok jak niektórzy się kompromitują w necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia

Julia Dybowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
Dnia 6.12.2019 o 23:23, Gość Siwa napisał:

Popieram, niestety nawet mając dużo pieniędzy, nie kupi się kultury i klasy 

Nie rozumiem co to za stereotyp o tym że szusz jest wielce booogata i ma tak duuużo pieniędzy. Żyje jak wiele kobiet w jej wieku, nie przesadzajcie. Przykleili jej łatkę bogatej i w to wierzą. Taka bogolka z niej co w Biedronce zakupy spożywczych gotowców robi, jada tylko pizzę, albo Mc Donalda i zapija to wińskiem.Rzeczywiście taka bogolka z niej. Ciekawe skąd te pieniądze spływają do jej kieszeni. Pokażcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszystkie ale to wszystkie lifestylowe youtuberki są najgorsze bo to są klony, jedna po drugiej kopiuje ten sam schemat zachowań, tematów na vlogi, ten sam styl życia czyli jedna wielka nuda , konsumpcjonizm i kryptoreklama. Co one sobą reprezentuję? Pojawia się sezon przedświąteczny to wszystkie jedna po drugiej kupują jakieś kalendarze adwentowe, bo każda tak robi to ja też tak zrobię. Wszystkie takie same, od rana do wieczora. Takich kanałów w ogóle nie powinno być, bo tworzą śmietnisko. I te ich śpiewające gadki, sztuczność w zachowaniu, takie na siłę luzackie, przebojowe a większość z nich to typowe samotnice bez przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×