Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Gość Gość

Jaką kobietę wybralibyście do stałego związku? Taką, której podobacie się pod każdym względem czy taką, która wam się podoba. Zaznaczam, że ta druga będzie tęsknić za kimś lepszym od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Jasne, że taką która mi się podoba.Jeśli by mi naprawdę na niej zależało to robił bym wszystko żeby mnie pokochała i nosił bym ją na rekach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasne, że tą która mi się podoba. Nie mam ochoty męczyć się przez  całe życie i do czegoś się zmuszać.W przypadku tej drugiej jeśli by mi na niej zależało to przynajmniej bym się  o nią starał i nosił ją na rękach.Może nie myślała by o innych tylko by mnie pokochała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaką kobietę wybralibyście do stałego związku? czy taką, która wam się podoba. Zaznaczam, że ta druga będzie tęsknić za kimś lepszym od was.

Taką, której podobam się pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

super pytanie sugerujące odpowiedź 😄 Na pewno dostaniesz szczere odpowiedzi, a nie takie jak chcesz usłyszeć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Jaką kobietę wybralibyście do stałego związku? Taką, której podobacie się pod każdym względem czy taką, która wam się podoba. Zaznaczam, że ta druga będzie tęsknić za kimś lepszym od was.

A ja wybrałbym tą drugą, bo to g prawda, że będzie tęsknić. Wiem, jak rozkochać w sobie kobietę, jak o nią dbać itp. Więc nie będzie tęsknić. To, że na początku jej się nie podobam nie znaczy, że nie mogę zacząć. A co do pierwszej, to na cholere mi kobieta, która mi się nie podoba? Jeśli nie miałbym wybrać drugiej, to nie wybrałbym żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawdziwy mężczyzna ZAWSZE wybierze tę, która mu się podoba, bo z inna nie będzie i tak szczęśliwy mimo całej jej miłości, akceptacji i podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja wybrałbym tą drugą, bo to g prawda, że będzie tęsknić. Wiem, jak rozkochać w sobie kobietę, jak o nią dbać itp. Więc nie będzie tęsknić. To, że na początku jej się nie podobam nie znaczy, że nie mogę zacząć. A co do pierwszej, to na cholere mi kobieta, która mi się nie podoba? Jeśli nie miałbym wybrać drugiej, to nie wybrałbym żadnej.

👍👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

super pytanie sugerujące odpowiedź 😄 Na pewno dostaniesz szczere odpowiedzi, a nie takie jak chcesz usłyszeć 😄

Może niektórzy się złapią😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No niestety, ale nawet adorowane kobiety, wielbione, zdradzają w myślach.

Owszem, to jest przyjemne jak facet się stara i we wszystkim dogadza ale przy pierwszym lepszym problemie, wyjdzie z niej cała miłość i złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj facet mi mówi czasem, że nie zniósł by myśli że mogłabym go zdradzić z kimś gorszym od niego, czyli jest przygotowany, że może się pojawić ktoś lepszy. A ja często fantazjuję o swoim ideale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja mówię swojej kobiecie, że jeśli znajdzie lepszego, to niech z nim pójdzie i serio tak uważam. Jeśli ktoś byłby w stanie dać jej więcej szczęścia, niż ja to schrzaniłem robotę i tyle. Jakoś od tych kilku lat nikt taki się nie znalazł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Moj facet mi mówi czasem, że nie zniósł by myśli że mogłabym go zdradzić z kimś gorszym od niego, czyli jest przygotowany, że może się pojawić ktoś lepszy. A ja często fantazjuję o swoim ideale

co za doopek, segreguje ludzi na gorszy , lepszy. Może sam nic ciekawego nie reprezentuje to nie powinien się wcale odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

 To, że na początku jej się nie podobam nie znaczy, że nie mogę zacząć.

I tu się grubo mylisz 🙂 Jeśli nie podobasz się kobiecie fizycznie, to choćbyś koło niej skakał, to i tak nic nie zdziałasz. Jeśli to niepodobanie się dotyczy charakteru, to może i szansa jest, ale złapie się na to tylko mało inteligentna kobieta. Ta, która ma trochę oleju w głowie wie, że facet potrafi udawać i dostosowuje się pod wymagania konkretnej dziewczyny byleby tylko ją zdobyć i nie ma to nic wspólnego z jego prawdziwym "ja". Ratuje Was tylko to, że niektóre kobiety bywają naiwne i gdy są zauroczone, to zatracają czujność, ale ta bystra do tego nie dopuści 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

co za doopek, segreguje ludzi na gorszy , lepszy. Może sam nic ciekawego nie reprezentuje to nie powinien się wcale odzywać

Chcesz tego czy nie ale ludzie są gorsi i lepsi. Wiem, że poprawność polityczna nie pozwala CI tak myśleć, ale tak po prostu jest. Tak samo jak są silni i słabi, mądrzy i głupi, grubi i chudzi i tak dalej. Światek runął co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Fenix
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Chcesz tego czy nie ale ludzie są gorsi i lepsi. Wiem, że poprawność polityczna nie pozwala CI tak myśleć, ale tak po prostu jest. Tak samo jak są silni i słabi, mądrzy i głupi, grubi i chudzi i tak dalej. Światek runął co? 

a nie runął wcale. własnie z kolan powstaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Mizo napisał:

I tu się grubo mylisz 🙂 Jeśli nie podobasz się kobiecie fizycznie, to choćbyś koło niej skakał, to i tak nic nie zdziałasz. Jeśli to niepodobanie się dotyczy charakteru, to może i szansa jest, ale złapie się na to tylko mało inteligentna kobieta. Ta, która ma trochę oleju w głowie wie, że facet potrafi udawać i dostosowuje się pod wymagania konkretnej dziewczyny byleby tylko ją zdobyć i nie ma to nic wspólnego z jego prawdziwym "ja". Ratuje Was tylko to, że niektóre kobiety bywają naiwne i gdy są zauroczone, to zatracają czujność, ale ta bystra do tego nie dopuści 🙂

Pociąg to nie tylko fizyczność. TO ruchy, wnętrzem, czasami kilka głupich gestów, spojrzenie, uśmiech i nagle myślisz sobie " boże przecież ona jest tak seksowna". Na początku mogła mi się nie podobać ale gdy ją bliżej poznałem dostrzegłem to drugie bardzo seksowne dno. To Ty patrzysz płytko i się "grubo mylisz" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość jak Fenix napisał:

a nie runął wcale. własnie z kolan powstaję:)

Pozdrów jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pociąg to nie tylko fizyczność. TO ruchy, wnętrzem, czasami kilka głupich gestów, spojrzenie, uśmiech i nagle myślisz sobie " boże przecież ona jest tak seksowna". Na początku mogła mi się nie podobać ale gdy ją bliżej poznałem dostrzegłem to drugie bardzo seksowne dno. To Ty patrzysz płytko i się "grubo mylisz"  

Jasne, że tak. Tutaj się zgadzam. Ale jeśli ewidentnie nie podobasz się kobiecie wizualnie i zaczynasz stosować takie "tricki", to co najwyżej się ośmieszasz. Ten "seksapil" zadziała tylko w momencie, gdy nie jesteś dla kobiety pod względem aparycji odpychający 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Mizo napisał:

Jasne, że tak. Tutaj się zgadzam. Ale jeśli ewidentnie nie podobasz się kobiecie wizualnie i zaczynasz stosować takie "tricki", to co najwyżej się ośmieszasz. Ten "seksapil" zadziała tylko w momencie, gdy nie jesteś dla kobiety pod względem aparycji odpychający 🙂

Mówimy o "wybraniu do związku" co znaczy, że masz szanse być z jedną lub drugą. Dlatego, gdy już będziesz z tą która Ci się podoba, to nie będziesz się ośmieszał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Pozdrów jarka

jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cytat

Mówimy o "wybraniu do związku" co znaczy, że masz szanse być z jedną lub drugą. Dlatego, gdy już będziesz z tą która Ci się podoba, to nie będziesz się ośmieszał. 

Myślisz, że się nie ośmieszasz kiedy skaczesz jak frajer wokół baby dla której jesteś przeciętniakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

A ja wybrałbym tą drugą, bo to g prawda, że będzie tęsknić. Wiem, jak rozkochać w sobie kobietę, jak o nią dbać itp. Więc nie będzie tęsknić. To, że na początku jej się nie podobam nie znaczy, że nie mogę zacząć. A co do pierwszej, to na cholere mi kobieta, która mi się nie podoba? Jeśli nie miałbym wybrać drugiej, to nie wybrałbym żadnej.

Super odpowiedź. Kobieta tęskni do czasu wystarczy rozkochać i dbać 😏 P.S. Z ciekawości gdzie  się rodzą tacy faceci ?? I ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Myślisz, że się nie ośmieszasz kiedy skaczesz jak frajer wokół baby dla której jesteś przeciętniakiem? 

TO CZY SIĘ JEST PRZECIĘTNIAKIEM TRZEBA JESZCZE WIEDZIEĆ NA 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cierpisz na megalomanię, nie dopuszczasz do siebie faktu, że możesz nie być tak atrakcyjny dla kobiety jak ci się wydaje. Nigdy nie podbijesz serca kobiety, jeśli nie podobasz jej się fizycznie na 100%. Oczywiście, możesz stosować różne odpowiedniki psychicznych protez, starać się, włazić w tyłek, wylizywać stopki, ale łechczesz tylko jej próżne ego. W jej sercu zawsze będzie niewypełniona pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonsens
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Cierpisz na megalomanię, nie dopuszczasz do siebie faktu, że możesz nie być tak atrakcyjny dla kobiety jak ci się wydaje. Nigdy nie podbijesz serca kobiety, jeśli nie podobasz jej się fizycznie na 100%. Oczywiście, możesz stosować różne odpowiedniki psychicznych protez, starać się, włazić w tyłek, wylizywać stopki, ale łechczesz tylko jej próżne ego. W jej sercu zawsze będzie niewypełniona pustka

A jeśli nawet wybierze tą pierwszą to przecież będzie się czuł dokładnie tak samo. Istnieje jeszcze prawdopodobieństwo, że prędzej czy później narazi ją na cierpienie bo łatwiej mu ją będzie zdradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale dziecko z tym, który się jej bardziej podoba, będzie bardziej kochac, tym samym zrealizuje się w pelni jako matka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

SŁUCHAJ znam kobietę która wyszła za mąż za faceta totalnie nie w jej typie.nawet nie podobał jej sie. Jednak z biegiem czasu przyzwyczaiła się i ''niby ''pokochała... Ale nie wiem jak wygląda teraz jej życie bo dawno z nią nie rozmawiałm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×