Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiss

Gdzie można kupić sprawdzone swetry kaszmirowe albo bawełniane?

Polecane posty

Gość Kiss

Ale nie żadne mieszanki typu 20% kaszmiru i nie chińskie. Cena nie gra roli, jestem zdesperowana.(No dobra kaszmir do 1000 zł/szt, bawełniane do 400)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Cóż cisza, no to ryzykuję i kupiłam wełniany w Bon Prix. Rzekomo sto procent wełenki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam Zare, Massimo Dutti,  la redoute, H&M premium i COS  (chyba najlepsze kaszmiry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szukaj w lumpie, np. na www.odstawieni.pl trafiło się parę 100% wełna, ale takie 50% też są super, a nawet lepsze, bo tak nie gryzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Dnia 6.12.2019 o 18:09, Gość gość napisał:

Polecam Zare, Massimo Dutti,  la redoute, H&M premium i COS  (chyba najlepsze kaszmiry)

Dzięki przeserdeczne.

4 godziny temu, Gość gość napisał:

szukaj w lumpie, np. na www.odstawieni.pl trafiło się parę 100% wełna, ale takie 50% też są super, a nawet lepsze, bo tak nie gryzą.

Zajrzałam tam, ale jak nic nie mam do używanych rzeczy, to są tam wyjątkowe śmieci, gorsze niż u mnie w mieście. Same nieciekawe szmaty podłej jakosci, których za darmo bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Dzięki przeserdeczne.

Zajrzałam tam, ale jak nic nie mam do używanych rzeczy, to są tam wyjątkowe śmieci, gorsze niż u mnie w mieście. Same nieciekawe szmaty podłej jakosci, których za darmo bym nie chciala.

Gadasz takie głupoty, że szok. Na pewno nie chciałabyś bluzki Versace, koszuli YSL czy nawet bluzy Zara tańszej o jakieś 80%. Poczekaj, bo Ci uwierzę, a za tyle tam kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
50 minut temu, Gość gość napisał:

Gadasz takie głupoty, że szok. Na pewno nie chciałabyś bluzki Versace, koszuli YSL czy nawet bluzy Zara tańszej o jakieś 80%. Poczekaj, bo Ci uwierzę, a za tyle tam kupowałam.

Obleśnej i rozciągniętej, z nadruczkiem, cekinkami albo wzoreczkiem w pantereczkę, jakie tam są, z pewnością nie. Wolę dopłacić niż kupować śmieci i szmaty, nawet znanej marki. Ale Ty jak rozumiem jarasz się metkami.
Znajdź coś klasycznego, z dobrego materiału, z dobrym składem, w rozmiarze 36, kolor grafit, magenta, bez wzoru. W Zarze jest pełno poliestru, jak się to zmieni, może coś kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja kupiłam ostatnio w TATUUM taniej o 20% bo znalazłam <a href="https://www.rabatem.pl">kod rabatowy</a>. Według mnie rewelacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×