Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nana

Brak seksu w związku

Polecane posty

Gość Nana

Witajcie, proszę o pomoc. Jestem z chłopakiem 3 lata w związku i jest coraz gorzej z seksem. Podnieca mnie , jestem w nim zakochana dalej ale on nie chce. Pracuje 8 godzin , fizyczna praca owszem , ale po pracy nie ma ochoty , przed pracą jak jest drugą zmiana też nie . Jego wymówki to to , że zmęczony, dopiero co się obudził. Raz na niego wskoczyłam z rana to mnie odepchnął. Czułam się strasznie. Nasz seks jest raz w miesiącu. On już mi powiedział że nawala i przeprasza za to że nie ma tego seksu ale jest zmęczony.. po 8 godzinach pracy , gdzie ja też tyle pracuje !! Jestem sfrustrowana 😞 co najgorsze mam myśli o innych facetach ale to tylko myśli . Staram się je wyrzucić ale kurcze, mam taką ochotę że to jest straszne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana

Tyle razy z nim rozmawialam i powiedział że będzie lepiej , naprawi to ... On ogółem z natury jest leniwy, cały dzień przed telewizorem siedzi , przed , praca , po pracy .. to jest jego największa rozrywka.   nie chce tego związku kończyć ale ja sama się wykanczam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocky

Dziwne że facet nie chcę..  Ja to bym mógł co godzinę uprawiać seks, ale niestety moja partnerka też od jakiegoś czasu nie ma ochoty. Nie wiem może kogoś ma na boku, może jestem za słaby w łóżku, może po prostu jej już nie pociągam.  Szczera rozmowa nic nie pomogła, bo nie była do końca szczera z jej strony. Walczyłem, ale już się poddałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia

Milosc miloscia rozumiem, ale sa tez potrzeby, jezeli on cie nie zaspokaja to ta milosc nie bedzie trwala dlugo. Zanim nie poplatalas sobie zycia tzn nie wzielas z nim slubu to zrezygnuj poszukaj innego faceta, bo bedziesz sie meczyc i go zdradzisz bo potrzeby wezmą górę i nie sadze ze wytrzymasz jezeli raz lub dwa cie przeleci w miesiącu, sorry ale tracisz na niego czas. Ja mam 35lat i cza są mi potrzebuje 2 razy dziennie a robie czasem 8 a czasem 10h i teraz jeszcze zajmuje sie nowo otwarta firma wiec to nie praca go wykancza, moze po prostu ma problem i mu nie staję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia

No bo zeby facet odmawial sexownej kobiecie to sie wierzyc nie chce, mi juz staje na sama mysl o tobie ze jestes sexowna i potrzebujesz zaspokoic muszelke mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia

Moja jak tylko idzie w stringach z lazienki a zabacze to nie przepuszcze, jak nie ma czasu to szybko doprowadze ja jezykiem chociaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
1 godzinę temu, Gość Nana napisał:

Witajcie, proszę o pomoc. Jestem z chłopakiem 3 lata w związku i jest coraz gorzej z seksem. Podnieca mnie , jestem w nim zakochana dalej ale on nie chce. Pracuje 8 godzin , fizyczna praca owszem , ale po pracy nie ma ochoty , przed pracą jak jest drugą zmiana też nie . Jego wymówki to to , że zmęczony, dopiero co się obudził. Raz na niego wskoczyłam z rana to mnie odepchnął. Czułam się strasznie. Nasz seks jest raz w miesiącu. On już mi powiedział że nawala i przeprasza za to że nie ma tego seksu ale jest zmęczony.. po 8 godzinach pracy , gdzie ja też tyle pracuje !! Jestem sfrustrowana 😞 co najgorsze mam myśli o innych facetach ale to tylko myśli . Staram się je wyrzucić ale kurcze, mam taką ochotę że to jest straszne 

 

Zmieńcie dietę, nie jedzcie białego pieczywa...gdyż twój chopak się nie zregeneruje - żydzi to wymyślili, żeby posiąść twoją pistkę albo twoich córek. Musisz zacząć myśleć jak POlka z domu Rosła a nie jak pisteczka lewacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celibator

Moja żona wogole nie chce, od kilku lat bez grama sexu. Niestety to taki egrmplarz choo jowy i nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość Celibator napisał:

Moja żona wogole nie chce, od kilku lat bez grama sexu. Niestety to taki egrmplarz choo jowy i nic z tym nie zrobisz

 W tej chwili tylko chirurg, piczka jej już dawno zarosła i chwasty na niej wyrosły 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×