Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emammaa

Brakuje darczyńców do Akcji Gwiazdki na Pomocne Emamy

Polecane posty

Gość Emammaa

Otwórzmy Nasze serca i sprawmy uśmiech dzieciom. Kilkoro dzieci bez przydziału! Spraw dziecku uśmiech i zrób mu prezent na Gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Z tego co wiem jest 500 na każde dziecko, właśnie na takie potrzeby. Bez przesady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjsjzjz

Niech teraz nieodpowiedzialne madeczki wreszcie wezmą odpowiedzialność za własne czyny. Skoro kogoś na bachora nie stać to się go nie robi, proste, a nie wyciąga łapy do wszystkich szczególnie, że mopsy sropsy 500+ już wydojone. Wielki szacunek dla naszych matek i babek, dzisiejsze madki do niczego się nie nadają, niezaradne pasożyty hodujące kolejne barachło. Hatfu na was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Emammaa napisał:

Otwórzmy Nasze serca i sprawmy uśmiech dzieciom. Kilkoro dzieci bez przydziału! Spraw dziecku uśmiech i zrób mu prezent na Gwiazdkę.

A ja jestem wybitnie złym człowiekiem (niczym sam Belzebub Lucyferowicz, dla przyjaciół e-Bu e-Ba) i uśmiech bombelka mam głęboko w odwłoku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Emammaa napisał:

Otwórzmy Nasze serca i sprawmy uśmiech dzieciom. Kilkoro dzieci bez przydziału! Spraw dziecku uśmiech i zrób mu prezent na Gwiazdkę.

Dzieci mają od tego rodzicow. Domaganie się prezentów przy 500+ jest już zwyczajnym chamstwem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Emammaa napisał:

Otwórzmy Nasze serca i sprawmy uśmiech dzieciom. Kilkoro dzieci bez przydziału! Spraw dziecku uśmiech i zrób mu prezent na Gwiazdkę.

Dzieci mają od tego rodzicow. Domaganie się prezentów przy 500+ jest już zwyczajnym chamstwem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Tam same Mopsiary rządają paczek na świeta. Niektóre latami dostawały paczki z ciuchami, środkami czystości, opłacone rachunki za prąd, kasa na węgiel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×