Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość COTT

Lekarz Libor Polák operacja piersi

Polecane posty

Gość COTT

Chcę usunąć implanty w Warszawie koszt zabiegu zaczyna się od 10.000 dr  Libor Polák napisał 1100 euro cena jest kusząca ale czy jest to dobry lekarz godny zaufania? Napiszcie jakie są wasze opinie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bereszkowa
Dnia 6.12.2019 o 10:58, Gość COTT napisał:

Chcę usunąć implanty w Warszawie koszt zabiegu zaczyna się od 10.000 dr  Libor Polák napisał 1100 euro cena jest kusząca ale czy jest to dobry lekarz godny zaufania? Napiszcie jakie są wasze opinie ? 

Robilam u niego implanty 9 lat temu, nie mam zastrzezen co do jego pracy , choc niedawno robilam inny zabieg w Pradze w klinice Formé u dr Jan Vasek,  nie ma porownania jesli chodzi o obsluge , klinike, ceny takie same , robota w obu przypadkach bez zastrzezen , jednak uprzejmoscia dr Polak nie grzeszy , a jego klinika w Frydek Mistek to byl ohydny ZOZ jak za krola cwieczka.  Natomiast w Pradze to byl Wersal ,fantastyczny catering, pieczona kaczka z salatka, Sernik z truskawkami , najwyzsza jakosc M&S , dr Vasek przemily I serdeczny czlowiek, polecam....a oprocz tego bo polecialam samolotem z Londynu, to moglam zwiedzic Prage przed wylotem, warto,naprawde 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×