Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin Mily

Masaż erotyczny dla pary.

Polecane posty

Gość Marcin Mily

Cześć. Za jakiś czas jedziemy z żoną na pierwszy urlop jednonocny bez dzieci.

Lubimy seks i jest nam cudownie.

Pytanie o masaż. Chciałbym zrobić żonie niespodziankę w formie masażu erotycznego.

Tutaj mam jednak problem. 

Wykluczam dwóch masażystów. 

Zostaję konfiguracja K+M. No nie za bardzo bo jest tam akurat mały wybór k i m masujących erotycznie. Żona twierdzi że nie chciała by z innym chlopem. 

Najbardziej to przekonuje to KK ale w formie dwuetapowej. Pierwszy: masaż bardziej lub mniej wyuzdany.

Drugi: masażo-pieszczoty/seks. Żona plus 2K. Ja patrzę. 

Myślicie że pomimo fantazji o większym gronie w seksie to nie skończy się jakaś awanturą?

Bardziej niż faceci podobają się żonie kobiety. Tak twierdzi.

Pozdrawiam. Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaty

Ja mam tak samo. Że marzy mi się kobieta a mój mąż patrzy na nas . Potem seks para obok pary. Bez wymianki ale kto wie jak się to potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Mily

No właśnie to wydaje mi się najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Szukałem swingers klubu ale nie ma akurat znanego w tej miejscowości.

Ogólnie to ten masaż miałby być w "salonie masażu" gdzie wykonuje się też inne zabiegi.

Jeśli chodzi o seks to chciałbym żeby żona czuła się bezpiecznie i nie było żadnych pieszczot oralno-waginalnych/analnych. Zabawki, pocałunki, pieszczoty ciała: tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaty

My nie próbowaliśmy z mężem jeszcze żadnego klubu.  Ale z miłą chęcią spotkaliśmy się na taki układ jak piszesz my dwie kobiety a faceci zajmują się swoimi żonami. Nie próbowaliśmy jeszcze dopiero wdrażamy się w ten temat i chcemy spróbować.  Napiszcie do nas na maila pogadaj z żoną. Singer klub to na początek może być za dużo... nasz maila. Pogadamy. Skąd jesteście?

Jaty-onaon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×