Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koalka

Czy kompletnie "płaska" kobieta ma szanse na związek?! :(

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

ja mam wielkie piersi (a jednoczesnie jestem szczupła) a nie mam tego którego kocham...jest z inna...:( także nie w cyckach pies pogrzebany. 

choć fakt, że inni na mnie lecą jak psy na kość ...no ale tego, którego kocham nie mam i cycki mi nie pomogły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Płaską kobietę można porównać do łysego faceta - jedni lubią inni nie.Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Koalka napisał:

Czy mam szansę na faceta? 

jak masz dziurę między nogami to masz...nawet duże...wiesz...tych "króliczków playboya" nie starczy dla każdego a każdy facet chce pociupćać. Tylko nie oczekuj, że to będzie książe z bajki bo ci og;adaja sie za tymi kroliczkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

jak masz dziurę między nogami to masz...nawet duże...wiesz...tych "króliczków playboya" nie starczy dla każdego a każdy facet chce pociupćać. Tylko nie oczekuj, że to będzie książe z bajki bo ci og;adaja sie za tymi kroliczkami. 

No tak, bo dla większości facetów kobieta to odpowiednie żywe opakowanie dziur do ru/chania, fu. Coraz bardziej przychylam się do postulatów tych radykalistek, które postulują by kompletnie odpuścić sobie facetów, ograniczyć kontakty z nimi do niezbędnego minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticz u
Dnia 7.12.2019 o 00:34, Gość ona ona ona 30 napisał:

No tak, bo dla większości facetów kobieta to odpowiednie żywe opakowanie dziur do ru/chania, fu. Coraz bardziej przychylam się do postulatów tych radykalistek, które postulują by kompletnie odpuścić sobie facetów, ograniczyć kontakty z nimi do niezbędnego minimum.

Uswiadomie Cie. Do czego kobietom służy mężczyzna? Wy też nie jesteście bezinteresowne. Też odrzucacie mężczyzn, też (i to bardzo czesto) ich wykorzystujecie i bawicie się nimi jak kot żywą myszą. Wy macie o tyle komfortu, że my faceci mówimy o czymś otwarcie. Jak trafi się jakiś bezpruderyjny nieokrzesaniec to sprawę macie jasną. Piszesz, że nie masz powodzenia mimo małych piersi. Wszystkie z małymi piersiami (a czasami płaskie jak książka) miały facetów. Twój problem leży gdzie indziej - pewnie masz odpychający sposób bycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Znajdziesz, jeśli nie będziesz wybrzydzać w kwestii wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiroshim
Dnia 6.12.2019 o 12:27, Gość Koalka napisał:

Witajcie.

Mam pewien problem. W ogóle nie mam pupy, figura jak ołówek :((( Piersi nie mam praktycznie wcale 😞  Jak to zaakceptować? Czy mam szansę na faceta? 

Na faceta masz, ale nie na pustaka których pełno, niestety szukasz uwagi u pustaków i bajka się dobrze nie kończy.

Radze zacząć myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktiv
Dnia 6.12.2019 o 12:56, Gość Koalka napisał:

Mam 27 lat 😞 Nie byłam w żadnym związku. Faceci nie zwracają na mnie uwagi. 

gdzie mieszkasz i dlaczego masz problem z tym że faceci nie zauważają cię? mają lecieć jak pszczoły do miodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 6.12.2019 o 22:15, Gość Drf napisał:

Chódź bez stanika - małe piersi to Twój ATUT!

to tak jakby napisać niskiego grubasowi, że wzrost i sylwetka to jego atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Dnia 7.12.2019 o 00:34, Gość ona ona ona 30 napisał:

No tak, bo dla większości facetów kobieta to odpowiednie żywe opakowanie dziur do ru/chania, fu. Coraz bardziej przychylam się do postulatów tych radykalistek, które postulują by kompletnie odpuścić sobie facetów, ograniczyć kontakty z nimi do niezbędnego minimum.

 coz,nie kazdy facet chce byc z kobieta z malutkimi piersiami

analogicznie nie kazda kobieta chce byc z facetem majacym malutka fujarke xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz szansę na jakiegoś desperata, który nie ma szans na inną dziewczynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×