Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koalka

Czy kompletnie "płaska" kobieta ma szanse na związek?! :(

Polecane posty

Gość Koalka

Witajcie.

Mam pewien problem. W ogóle nie mam pupy, figura jak ołówek :((( Piersi nie mam praktycznie wcale 😞  Jak to zaakceptować? Czy mam szansę na faceta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Koalka napisał:

[...] Jak to zaakceptować? [...]

Poszukać pozytywów, odnaleźć i skupić się na innych wartościach oraz zadbać o siebie i poprawić to, co się da, np. wyćwiczyć pupę, wyrobić sobie figurę i gibkość... Nie zapominać o tym, by mieć styl, gust, a przede wszystkim charakter i kobiecość. Popracować nad pewnością siebie.

15 minut temu, Gość Koalka napisał:

[...] Czy mam szansę na faceta? 

Kwestia seksapilu, który bierze źródło nie tylko w fizyczności, ale i w ubiorze, makijażu, postawie, ru.chach, gestykulacji, tonie głosu. Poza tym, preferencje facetów są różne, a podświadomość ocenia całokształt, także jak najbardziej masz szansę na faceta :] Odnośnie...

15 minut temu, Gość Koalka napisał:

[...] W ogóle nie mam pupy, figura jak ołówek :((( Piersi nie mam praktycznie wcale [...]

...warto sprawdzić równowagę hormonalną (niezależnie od Twojego wieku) oraz zadbać o zdrową zbilansowaną dietę, dostosowaną pod codzienną aktywność fizyczną i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz w ducha

tak, jesli ktos ci  e pokocha to wszystko jest mozliwe,

ile masz lat?

jak jestes szczupla to jest to atut, a piersi?

nie maja az takeigo znaczenia jak kobiety o tym mysla moga byc naprawde nawet male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalka

Mam 27 lat 😞 Nie byłam w żadnym związku. Faceci nie zwracają na mnie uwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz w ducha

nie zalamuj sie, a jaka masz twarz?

przeciez to jeszcze mlodosc, jaki masz charakter? to jest o wiele wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz w ducha

jaki masz wzrost i ile wazysz?

jesli jestes bardzo szczupla to przeciez tylko na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kezs

mam taką koleżankę z czasów szkolnych i z tego co wiem to ma gacha, także myślę, że masz szansę kogoś poznać.

być może twoje problemy pośrednio wiążą się z niskimi zdolnościami społecznymi, tj. wychodzenie do ludzi, poznawanie nowych osób i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777

Jest taka aktorka p0rno Kennedy Kessler. Bardzo chuda, bez tyłka i cycków, a ma swoje grono fanów wśród facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceniąsie

szkoda , ze nikt nie pyta czy durny facet ma szansę na związek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu

masz szansę, o ile nie wymagasz od faceta by był superprzystony jak większość tępych, kafeteryjnych gęsi, to szansę masz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalka

 

10 minut temu, Gość uwierz w ducha napisał:

nie zalamuj sie, a jaka masz twarz?

przeciez to jeszcze mlodosc, jaki masz charakter? to jest o wiele wazniejsze

Twarz koścista 😞 Charakter? Staram się być miła, pomocna.

9 minut temu, Gość uwierz w ducha napisał:

jaki masz wzrost i ile wazysz?

jesli jestes bardzo szczupla to przeciez tylko na plus

178 :(((( Mam ogromny kompleks z tego powodu. Ważę około 55 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzgz

piersi i tyłek u kobiet, to nic innego jak tłuszcz odkładający się w tych miejscach. jedz pokarmy bogate w węglowodany, to nabierzesz trochę kształtów, twarz przestanie być koścista i zobaczysz, że zaraz się zaczną kręcić samce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Koalka napisał:

 

Twarz koścista 😞 Charakter? Staram się być miła, pomocna.

178 :(((( Mam ogromny kompleks z tego powodu. Ważę około 55 kg. 

dzieciaki będziesz mieć wysokie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dupcia by się przydała a biust może być mały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gzgz napisał:

piersi i tyłek u kobiet, to nic innego jak tłuszcz odkładający się w tych miejscach. jedz pokarmy bogate w węglowodany, to nabierzesz trochę kształtów, twarz przestanie być koścista i zobaczysz, że zaraz się zaczną kręcić samce.

Watpie.  Autorka jest zapewne typowym chudzielcem i ksztaltow nabierze  (moze ) dopiero jak wejdzie w okres menopauzy. Znam kobiete 33letnią,  ktora ma dwoje dzieci,  uwielbia słodycze oparte na białym cukrze i mące a mimo to jest nadal bardzo chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz w ducha
20 minut temu, Gość Koalka napisał:

 

Twarz koścista 😞 Charakter? Staram się być miła, pomocna.

178 :(((( Mam ogromny kompleks z tego powodu. Ważę około 55 kg. 

O matko 1!!! 🙂

Przeciez to idealna waga 🙂 wiesz ile kobiet Ci tego zazdrosci.

Rozumiem ze pewnei celujesz w wyzszych mezczyzn i stad tez jest brak, rozumiem Cie bo mialem kolezanke 1,8 i tez nie mogla znalezc nikogo wyzszego.

Celuj w nizszych. jesli nie chcesz nizszych to musisz czekac, ale nie wiem ile czasu  Ci to zajmnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Dupcia by się przydała a biust może być mały .

kolejny kryptogej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko wolę ci napisać prawdę niż wymyślać bzdury jak reszta - masz niestety niewielkie szanse na związek. Pisząc wprost - potrzebujesz jakiegoś wyjątkowego desperata, który przełknie to, że masz wyjątkowo niekobiece kształty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia28

Dobra to tak:

Super ćwiczenia na pupę to spinanie i rozluźnianie pośladków przez 30 min dziennie. Możesz wtedy leżeć na podłode z nogami zgiętymi w kolanach. Drugie to jesteś na czworakach i na zmianę wyma...esz do tyłu nogą zgiętą w kolanach.

Na ładną klatkę to damskie pompki i deska.

Tak jak ktoś pisał musisz nieco przybrać na wadze. 5kg powinno starczyć. W tym celu jedz kasze z warzywami lub ryż w warzywami i do tego kurczak lub pulpeciki z indyka. Budyń z sokiem owocowym, śmietanka 10% do kawy, a do niej czekoladki, lub serniczek. Staraj się jednak zdrowo tyć by nie zaszkodzić sobie. Hormony warto sprawdzić bo może tarczyca leży.

W akcie desperacji implanty ale w czasie ciąży biust też może chcieć powstać.

Wg mnie jak biust jest mały ale ładny to pozazdrościć. Jak byłam mała to chciałam mieć biust - nie rósł. Potem będąc w 6 klasie podstawówki chciałam być płaska a już wtedy nosiłam B. Teraz jestem w Twoim wieku i mam 75 D, jak przytyję to 80 E.

Nie lubię swojego biustu, nie jest ładny i krągły, inne kobiety mają drobne brodawki a ja mam biust jak Andżelika z "13 Posterunku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Autorko wolę ci napisać prawdę niż wymyślać bzdury jak reszta - masz niestety niewielkie szanse na związek. Pisząc wprost - potrzebujesz jakiegoś wyjątkowego desperata, który przełknie to, że masz wyjątkowo niekobiece kształty. 

Tiaa, wam to dogodzić. Jakby była z kształtami ale przy sobie, to to samo byś napisał, bo prawda jest taka, że mnóstwo facetów oczekuje, że kobieta będzie jak okładki playboya - szczupła (najlepiej rozmiar 36) a jednocześnie z konkretnym cycem, do tego typowo ładną gładką buźką, burzą włosów do pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Tiaa, wam to dogodzić. Jakby była z kształtami ale przy sobie, to to samo byś napisał, bo prawda jest taka, że mnóstwo facetów oczekuje, że kobieta będzie jak okładki playboya - szczupła (najlepiej rozmiar 36) a jednocześnie z konkretnym cycem, do tego typowo ładną gładką buźką, burzą włosów do pasa.

Z kształtami, czyli fajna pupa i biust, ale oczywiście zgrabna. Wbrew pozorom wcale nie jest tak mało takich dziewczyn w tym kraju. I warto ich oszukać, bo to prawdziwe skarby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Z kształtami, czyli fajna pupa i biust, ale oczywiście zgrabna. Wbrew pozorom wcale nie jest tak mało takich dziewczyn w tym kraju. I warto ich oszukać, bo to prawdziwe skarby 🙂

Yhmm, nie twierdzę, że ich nie ma, ale dla wszystkich chętnych to raczej tych skarbów nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30

Tak więc widzisz autorko nie ma co się chłopami przejmować, bo widzisz jakie to proste i pozbawione uczuć wyższych. Dla zdecydowanej większości z nich skarb to laska przypominająca króliczka play boy'a, to jest dla większości z nich wyznacznik bycia wartościową kobietą,. Czy to nie smutne i żałosne zarazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna pisac dziewczynie takie bzdury ze ma male szanse na znalezienia faceta..Otyle, brzydkie, tluste ,flejty rowniez przepraszam za wyrazenie ale to jest prawda, znajduja facetów sa szczesliwe i zakochane z wzajemnoscia.Zapewniam cie ze znajdziesz mezczyzne,nawet nie myśl tak ze nikt cie nie zechce..Szczuple kobiety sa mile widziane,modelki szczycą sie takim wyglądem u Karla Lagerfeld bylabys MUZĄ .Bedzie dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ha ha ta dla kogo? Piersi jak groszki są aseksualne. Nie pier... że ok. Dla ciebie chłopczyku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
1 minutę temu, Andzia1 napisał:

Jak mozna pisac dziewczynie takie bzdury ze ma male szanse na znalezienia faceta..Otyle, brzydkie, tluste ,flejty rowniez przepraszam za wyrazenie ale to jest prawda, znajduja facetów sa szczesliwe i zakochane z wzajemnoscia.Zapewniam cie ze znajdziesz mezczyzne,nawet nie myśl tak ze nikt cie nie zechce..Szczuple kobiety sa mile widziane,modelki szczycą sie takim wyglądem u Karla Lagerfeld bylabys MUZĄ .Bedzie dobrze:))

No ale zobacz Andzia dziewczyny tu z reguły piszą miłe rzeczy, próbują dodać otuchy, nadziei a wlezie chłopiszcze i napisze, że baba bez cyca jest be i nikt jej nie zechce, chyba że jakiś totalny desperat (szkoda że dżentelmen nie dopisał, że ten desperat do tego będzie dużo starszy, głupi, brzydki, uzależniony od alko i chamski). No cóż prawda jest taka, że chłopy co do zasady chcą szczupłych cycatych kobiet i nie ma co się czarować, sama te ich preferencje znam z autopsji, jako ta traktowana przez nich gorzej, bo tych preferencji nie spełniam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

kolejny kryptogej?

interesują mnie tylko damskie tyłki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem,niektorzy faceci sa bezpruderyjni.Trzeba ich traktowac tak samo,eh.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drf

Chódź bez stanika - małe piersi to Twój ATUT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam wielkie piersi (a jednoczesnie jestem szczupła) a nie mam tego którego kocham...jest z inna...:( także nie w cyckach pies pogrzebany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×