Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arystoteles

Jestem incelem

Polecane posty

Gość Arystoteles

Macie rację. Jestem nieatrakcyjny dlatego zadna, powtarzam zadna, kobieta mnie nie chce. W swoim życiu byłem tylko z jedną kobieta, która mnie zdradzała a na koniec kopnela w d0pe. Poszła do lepszego, przystojniejszego. Ja jestem nikim. Twarz brzydka, wzrost niski, zarobki max 3k. Nic tylko znów sie napierd0lic. Nie ukrywam, ze interesują mnie tyllo śliczne dziewczyny. Brzydszej czy grubej niw tkne. Ale jestem za slaby, nie potrafię nic osiągnąć. Nawet zmienic pracy mi sie nie chce, choć mieszkam w miesięcy z najmniejszym bezrobociem w kraju. Ch0j wam w cipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

W końcu sie przyznales. Brawo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do tego jesteś aspołecznym bufonem, nie umiesz odnaleźc się w nowym środowisku, zawierać nowych znajomości, stare potraciłeś i nie masz nawet kolegów, nie jesteś interesujący i nikt nie zwraca na ciebie uwagi. Jesteś dla ludzi jak mebel, który stoi i się go omija, fajnych ludzi chce się poznać, a nie ciekawych nie. My z mężem jesteśmy po 30stce,a wciąż zawieramy znajomości, przeprowadziliśmy się i już kolegujemy się z sąsiadami, znajomi byli świadkami na ślubie, bo ludzie lgną do nas, a ciebie ludzie znają tylko z widzenia, ch.j z wyglądem, ty masz nudną osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychiatryku się rozejrzyj na pewno jakaś ładna się trafi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wierzę, że kafeteryjny Arystoteles zdałby się na taką samokrytykę. Obstawiam podszywa. Tylko po co się pod niego podszywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

No w końcu sie przyznał przed samym sobą. Bo my to juz wszystkie wiedzieliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggz

czemu im życzych chooya w czipy? przecież dla nich to przyjemność.

jak im chcesz źle życzyć, to życz im impotenta z mikropenisem za męża xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggz

czemu im życzysh chu'ja w c'ipy? przecież dla nich to przyjemność.

jak im chcesz źle życzyć, to życz im impotenta z mikrope'nisem za męża xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

Nie przesadzaj. Ty już się w życiu narvchałeś. Na tym forum są incele co pipkę widzieli tylko w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arystoteles
29 minut temu, Gość sdser napisał:

Nie przesadzaj. Ty już się w życiu narvchałeś. Na tym forum są incele co pipkę widzieli tylko w internecie.

Ch0j mnie to obchodzi cw3lu. Oni są brzydcy i bezrobotni a ja przeciętny i zapi3rdalam jak dziki wol i nic nie mam. Baby to szmaty j3bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek Pravvik
6 minut temu, Gość Arystoteles napisał:

Ch0j mnie to obchodzi cw3lu. Oni są brzydcy i bezrobotni a ja przeciętny i zapi3rdalam jak dziki wol i nic nie mam. Baby to szmaty j3bane

zawsze możesz sobie na rok'sie wynająć dzivvkę i poru'chać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×