Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Znowu wszystko wydalam

Polecane posty

Gość gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kojec po to, żeby mi właśnie dziecko nie pelzalo po całym domu tylko było w jednym wyznaczonym miejscu, kiedy ja gotowałam czy choćby szłam do łazienki. Gdzie to trzymalam? A no w domu, ogólnie mamy mało wolnostojących mebli, wszystko w zabudowie, więc jak postawiłam na środku pokoju kojec to jakoś szczególnie go nie zagracilam.

Popieram, też używaliśmy i przydał się bardzo, zwłaszcza, że można zostawić dla kolejnych dzieci, jeśli ktoś planuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość ??? napisał:

Na lata? To jeszcze pełnoletnie bedziesz nosila?

Skoro to taki super trwały sprzęt to chyba jest tez rynek wrorny? To znaczy wiem, ze księżniczki z kafe to tylko nowe ale jakby plebs chcial tez troche luksusu to da się?

Skórzane buty to chyba zaczynaja sie od +/- 200 zlotych ale to chyba tez wersja dla biedoty.

Nosidelko ma sluzyc do 3 lat. W wakacje jedziemy do grecji wiec sie nada na plaze naprzyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale my ciągle rozmawiamy o 3 miesięcznym dziecku, po co takiemu maleństwu zabawki o których piszesz?

Tu autorka to inne dziecko chyba starsze niz 3 miesiace. Ja mojej jeszcze zabawek nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właśnie jak syn miał 3 miesiące to kupiłam m.in. szeleszczacy kocyk, kocyk z metkami-kocyk to trochę dużo powiedziane bo to był rozmiar gdzieś 30x30 z tego co pamiętam. Taka gasiennice z różnych materiałów -część była szeleszczaca, część śliska, drapiaca itd. Dziecko w tym wieku zaczyna poznawać świat poprzez strukturę przedmiotów które dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nosidelko ma sluzyc do 3 lat. W wakacje jedziemy do grecji wiec sie nada na plaze naprzyklad.

2 albo 3 letnie dziecko będziesz w nosidelku nosić? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

2 albo 3 letnie dziecko będziesz w nosidelku nosić? 🤣

A co w tym dziwnego? Czesto podrozuje a nie zawsze mozna wozek wziac. Ergobaby Nosidełko Omni 360 jest przeznaczony dla niemowlat I dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co w tym dziwnego? Czesto podrozuje a nie zawsze mozna wozek wziac. Ergobaby Nosidełko Omni 360 jest przeznaczony dla niemowlat I dzieci.

Ale wiesz, że 3 letnie dziecko potrafi chodzić? Będziesz dźwigać dziecko 15 kg? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co w tym dziwnego? Czesto podrozuje a nie zawsze mozna wozek wziac. Ergobaby Nosidełko Omni 360 jest przeznaczony dla niemowlat I dzieci.

Ale wiesz, że 3 letnie dziecko potrafi chodzić? Będziesz dźwigać dziecko 15 kg? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale wiesz, że 3 letnie dziecko potrafi chodzić? Będziesz dźwigać dziecko 15 kg? 🤦‍♀️

Wiem ze potrafi chodzic ale tez czesto sie szybko meczy bo ma nozki troche krotsze niz dorosli. A bynajmniej to byl argument mojej siostrzenicy ktora trzeba bylo music w polowie drogi z miasta. Wydaje mi sie ze nosidelko bedzie wygodniej niz na rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiem ze potrafi chodzic ale tez czesto sie szybko meczy bo ma nozki troche krotsze niz dorosli. A bynajmniej to byl argument mojej siostrzenicy ktora trzeba bylo music w polowie drogi z miasta. Wydaje mi sie ze nosidelko bedzie wygodniej niz na rece.

Wiesz, że 'bynajmniej' to nie jest synonim słowa 'przynajmniej'? 

Nie... wciąż nie wyobrażam sobie nieść 3latka w nosidelku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiesz, że 'bynajmniej' to nie jest synonim słowa 'przynajmniej'? 

Nie... wciąż nie wyobrażam sobie nieść 3latka w nosidelku. 

Przejezyczenie 😜

Przekonam sie na wlasnej skorze. Ogolnie wybralam takie nosidelko ktore mozna uzywac przez dluzszy czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vgrffghhjjj

Mam 2 dzieci i nie mialam kojca. Nosidelka tez nie. Dla wiekszego dziecka mam wozek parasolke. 2latki czesto spia jeszcze w dzien, takze sie przydal. Maty edukacyjnej moje dzieci nie lubily a do zabawy wolaly...zwykle przedmioty, pudelka, hitem byla plastikowa butelka, choc zabawki oczywiscie mialy. Co do ciuszkow, nigdy nie kupowalam na styk tylko ciut wieksze i sluzyly jakis czas.  

Dobrze tu ludzie radza, ze czasem warto odkupic uzywane akcesoria. Czesto bywa, ze cos ktos kupi i u jego dziecka sie nie sprawdzi i wystawia praktycznie nowe za polowe ceny.

Przyznam sie bez bicia, mialam uzywana gondole, lezaczek, lozeczko, duzyy zestaw zabawek fp za 1/3 ceny sklepowej. Teraz odkupilam normalne lozko.  Duza oszczednosc. Ciuszki i buty nowe, ale zdarzalo mi sie odkupic pake ciuszkow uzywanych w bdb stanie. 

A Ty autorko sama narzekasz, ze za duzo wydajesz, rajze przemysl sprawe. Lozeczko turystyczne niech rodzina w Pilsce odkupi, wyslij im pieniadze. Dla mnie bez sensu kupowac wszystko nowe w takiej sytuacji. Choc sama mieszkalam zagranica i widzialam te wyprawy do Polski i szal kupowania, bo trzeba sie pokazac, ze sie ma kase, hehe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Jak będzie starsze jeszcze więcej będziesz wydawać bo jedzenie dojdzie a niemowlakowi byle czego nie dasz, najgorsze jak jakas choroba się przydazy bo lekarstwa i witaminy coraz droższe . Dziecko to studnia bez dna jeśli chodzi o koszty a przy pierwszym nie wiesz co tak naprawdę jest bezwzględnie potrzebne i chcesz żeby miało wszystko co najlepsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Kiki napisał:

Jak będzie starsze jeszcze więcej będziesz wydawać bo jedzenie dojdzie a niemowlakowi byle czego nie dasz, najgorsze jak jakas choroba się przydazy bo lekarstwa i witaminy coraz droższe . Dziecko to studnia bez dna jeśli chodzi o koszty a przy pierwszym nie wiesz co tak naprawdę jest bezwzględnie potrzebne i chcesz żeby miało wszystko co najlepsze 😉

To prawda, moje pierwsze dziecko dlugo wyczekiwane wiec chce dla niej wszystko co najlepsze 😊 

Mamy z mezem oszczednosci wiec nie boje sie ze nie bede miala pieniedzy na leki czy lekarza. Chodzi mi tylko o to ze mam niepohamowana ochote aby kupowac a chcialam zaczac oszczedzac. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×