Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diiid

Czy naprawde jestem taka podła?

Polecane posty

Gość diiid

 Bardzo spodobal mi sie facet. Nie moglam sie powstrzymac ,poprosilam o nr ,dal mi choc mial troszke skrzywiona mine.Ogolnie byl dosc bierny...czulam sie troche upokorzona wiec przespalam sie ze wspolnym znajomym tak by wiedzial o tym.I on w ryk,ze jestem podla a on sie zakochal choc nawet nic nie bylo hahahaha. Wysmialam go, ze cos sobie ubzdural itd., chodzil do konca roku akademickiego czerwony jak burak

 

Kolejny...taki cwaniaczek byl,ze on moze zdradzac,a kobieta ma byc cicho ,ze on moze miec kazda itd.Ode mnie nie dostal du/py, widzialam jaki jest zalosny,zwodzilam go,czasem skomplementowalam ale w srodku wysmiewalam,umieralam ze smiechu,wiedzialam ze traktuje mnie jak kolejna zdobycz, a slepy moglby nie zauwazyc uczucia, wiec skoro tak myslal to i ja bez skrupulow podeszlam do niego. nakrecilam go troche a potem wysmialam i jeszcze pokazalam sie z innym,dajac do zrozumienia ze tak mnie pociagal ze szybko zdecydowalam sie na zwiazek,sex .gdybyscie widzieli jego reakcje...i oczywiscie powiedzial ze to ja jestem podla...moim zdaniem obracaja kota ogonem, pieprzeni mizogini......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjb

Nie jesteś chyba podła, ale na pewno jesteś puszczalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość diiid napisał:

 Czy naprawde jestem taka podła?

Zależnie od perspektywy. Zabawa cudzymi emocjami jest nie w porządku, a pogrążanie samej siebie na złość innej osobie na dobre nie wychodzi. Jeśli już chcesz dać komuś nauczkę, to przynajmniej warto zrobić to umiejętnie i dojrzale, by skłonić do refleksji. W przeciwnym wypadku wywołuje się tylko - a właściwie przelewa własną - złość i frustrację, które odbijają się na innych ludziach wokół. Nic pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem jesteś zła. Mogłaś skończyć szybko większość facetów jest głupie i nawet nie zauważą że się nim bawisz ? fakt facet jest skłony powiedzieć szybciej kocham cię bo emocjonalnie facet szybciej się przywiązuje mało który facet się przyzna ale tak dowodzą badania, tak samo problemy z depresją i tak dalej. Nie umiejętne zakończenie sprawy moim zdaniem. Ja tam potępiam takie działania co robisz. Ale możesz robić co chcesz w tym kraju do czasu jak nie łamiesz prawa tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

jesteś nie tylko podła, ale jesteś też dz'iwką 😄

ale nie przejmuj się, dz'iwki do zaliczania i kopa w d'upę też są potrzebne w społeczeństwie, jako przestroga by tak nisko nie upaść i nie skończyć jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość kkk napisał:

jesteś nie tylko podła, ale jesteś też dz'iwką 😄

ale nie przejmuj się, dz'iwki do zaliczania i kopa w d'upę też są potrzebne w społeczeństwie, jako przestroga by tak nisko nie upaść i nie skończyć jak ty

w takim razie kazdy facet jest gorszy od ... bo robi to czesciej niz 2 razy i znacznie szybciej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Agnieszka to ty? 😄

Miałam taką koleżankę jak ty. myślała, że jest fajna bo daje na zawołanie, a wszyscy za jej plecami się z niej śmiali i mieli ją za szlaufa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachmat
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

w takim razie kazdy facet jest gorszy od ... bo robi to czesciej niz 2 razy i znacznie szybciej 🙂

100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość haha napisał:

Agnieszka to ty? 😄

Miałam taką koleżankę jak ty. myślała, że jest fajna bo daje na zawołanie, a wszyscy za jej plecami się z niej śmiali i mieli ją za szlaufa 😄

Ciekawe-czy szlaufem jest też koleś co daje każdej na zawołanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość haha napisał:

Agnieszka to ty? 😄

Miałam taką koleżankę jak ty. myślała, że jest fajna bo daje na zawołanie, a wszyscy za jej plecami się z niej śmiali i mieli ją za szlaufa 😄

Ciekawe-czy szlaufem jest też koleś co daje każdej na zawołanie..a taki fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jepson
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe-czy szla'ufem jest też koleś co daje każdej na zawołanie..

Facet nie daje tylko bierze.

Dać to może jeden pe'dał drugiem pe'dałowi.

Puszczalstwo u mężczyzn też jest złe tak samo jak u kobiet.

Ludzie rozwiąźli uzależniają się od seksu z coraz to nowymi partnerami i potem nie są w stanie budować trwałych relacji z jedną osobą.

Mózg człowieka uzależnia się od seksu tak samo jak i od narkotyków.

Im więcej masz przygód, seksu, tym trudniej ci będzie potem to porzucić i zbudować trwałą relację, bo predzej czy później zacznie tego brakować.

Kobiety są głupie, bo gdyby były mądre nie akceptowałyby rozwiązłych facetów, co zmusiłoby ich do szanowania się. Byłoby mniej chorób wenerycznych, nowotworów szyjki macicy, mniej zdrad - same korzyści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×