Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska189

Stara panna

Polecane posty

Gość Miska189

Czy już zostanę stara panna? Jestem po studiach, mam 26 lat, nie lubię chodzić na imprezy, bo zazwyczaj chodzą tam sami pijani. Obracam się w zamkniętym kregu znajomych. Założyłam nawet konto randkowe- szukają zazwyczaj seksu. Wg znajomych jestem atrakcyjną kobieta. Gdzie szukać porządnego faceta? Ja już nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co ci porządny, pobaw się trochę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz...
5 minut temu, Bolek napisał:

Nie ma facetów wg twojej tabeli porządnosci. Jesteśmy inni i każdego interesuje sex, jeśli tak nie jest to udaje porządnego by ten sex zdobyć. Taka jest natura, mówimy to co chce usłyszeć kobieta by ją zdobyć. Moja znajoma kiedyś mi powiedziała że faceta najlepiej poznać na portalu erotycznym, ona pisze że umówi się na sex z miłym panem i ma to sens bo gość w założeniu sex już ma, nie musi udawać - jest sobą, rozmawia o wszystkim innym i to szczerze. Tak poznała swojego męża i kilku innych fajnych gości. Oczywiście do sex spotkania nigdy nie doszło, tylko pisanie, spotkania na kawę.

Śmieszą mnie tacy głupio-mądrzy "eksperci". Aż nie chce mi się tracić energii na komentowanie tego, co napisałeś. Jeżeli jej nie interesuje sex zupełnie, to ma szukać kogoś na portalu erotycznym i jeszcze proponować sex? Po co? No ...yczne jest to, co napisałeś. Zupełnie nie rozumiesz, że każda jednostka może mieć swoje indywidualne potrzeby i nie każdego trzeba poznawać w takim miejscu jak Ty opisujesz. Jak ta dziewczyna chce kogoś, kogo interesuje seks jedynie w celu rozmnażania się, to niech poszuka w kościele albo na wycieczce do Lichenia. Nie każdego interesuje tylko sex a już na portalu erotycznym pełno jest takich dewiantów, w dodatku są to osoby często uzależnione. Jak masz pisać takie głupoty to lepiej milcz. A nie zapomniałeś przypadkiem dodać, że te twoja koleżanka to nimfomanka i dlatego szuka relacji opartych głównie na seksie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anvil

Ja jestem porządny i jestem monogamistą, nie słuchaj tych inceli powyżej 🙂 Skąd jesteś, ja z Wałbrzycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze mamy wysyp topikow o starych pannach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Nie ma facetów wg twojej tabeli porządnosci. Jesteśmy inni i każdego interesuje sex, jeśli tak nie jest to udaje porządnego by ten sex zdobyć. Taka jest natura, mówimy to co chce usłyszeć kobieta by ją zdobyć. Moja znajoma kiedyś mi powiedziała że faceta najlepiej poznać na portalu erotycznym, ona pisze że umówi się na sex z miłym panem i ma to sens bo gość w założeniu sex już ma, nie musi udawać - jest sobą, rozmawia o wszystkim innym i to szczerze. Tak poznała swojego męża i kilku innych fajnych gości. Oczywiście do sex spotkania nigdy nie doszło, tylko pisanie, spotkania na kawę.

rzygam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

super podejscie-poznać męża na syfiastym portalu, wrażenia bezcenne ale jaka znajoma taki mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska189

Po prostu zwatpilam po kilku nieudanych próbach. Jak facet jest spoko- przynajmniej się taki wydaje, to i tak wychodzą potem kwiatki. A na portalu tragedia. Każdy tylko seks seks seks, albo jacyś kompletni nieudacznicy, nikogo nie obrażając. Przykład? Po zerwaniu ostatnio, mój luby od razu zalozyl konto i nawet nie kwapil się by trochę pocierpiec, ja bardzo przeżyłam. Jakie znacie jeszvze portale? Gdzie wy poznaliscie swoje połówki +26?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovvve

Eh, po prostu się uśmiechnij. Nie czekaj nie wiadomo na co. Obraczka na palcu nie gwarantuje szczęścia. Jeszcze parę lat chcesz zmarnować zanim kogoś poznasz?

Koleżanka w autobusie do zaobraczkowanego faceta zagadała dziekujac mu ze ja w drzwiach przepuscil, ze przydałby się jej taki dzentelmen na stale, ale widzi, ze juz jest zajety... a on miał brata, ktory nie mial dziewczyny - dala mu nr tel, brat zadzwonil i są już teraz po ślubie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze przestan szukac ? Ja zaczelabym wlasnie od tego. Z tego co piszesz to szukanie bardzo zle wplywa na Twoj nastroj a kolejne nieudane proby tylko powieksza to negatywne odczucie. Moze zrob przerwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała

 

30+ w internecie, na katolickim. Święta nie jestem, ale chodze do kościoła, wiara jest dla mnie ważna, chcialam slubu koscielnego, nie chcialam sie wiazac z kims kto ma 2 byle zony i 3 dzieci. Bylo parunastu dziwolagow, parunastu nie odpisalo, jeden zyskal przy blizszym poznaniu i jesteśmy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość mała napisał:

 

30+ w internecie, na katolickim. Święta nie jestem, ale chodze do kościoła, wiara jest dla mnie ważna, chcialam slubu koscielnego, nie chcialam sie wiazac z kims kto ma 2 byle zony i 3 dzieci. Bylo parunastu dziwolagow, parunastu nie odpisalo, jeden zyskal przy blizszym poznaniu i jesteśmy razem. 

I chyba o to wlasnie chodzi. Moje gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×