Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartek831

Praca w Azji

Polecane posty

Gość Bartek831

Pracował ktoś z was może w Azji? MALEZJA ,TAJLANDIA, SINGAPUR  ?

Orientuje się jak najłatwiej tam znaleźć prace ?  Ile można zarobić? Jadac tam ile warto by mieć kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vindir

Najłatwiej jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii, potrzebne jest wykształcenie kierunkowe lub licencjat z dowolnego kierunku plus kurs tefl. Zarobki to okolo 30-35k thb miesięcznie, praca lekka i bez stresu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek831
Dnia 8.12.2019 o 00:23, Gość Vindir napisał:

Najłatwiej jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii, potrzebne jest wykształcenie kierunkowe lub licencjat z dowolnego kierunku plus kurs tefl. Zarobki to okolo 30-35k thb miesięcznie, praca lekka i bez stresu. 

Umiem Angielski całkiem dobrze, że myślę byłbym wstanie pracować mówiąc tylko po angielsku ale by kogoś uczyć to raczej średnio. 

Ja w logistyce pracowałem , spedytor , łańcuchy dostaw , chyba że coś poza moim zawodem. 

Ktoś coś może się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek831
Dnia 8.12.2019 o 00:23, Gość Vindir napisał:

Najłatwiej jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii, potrzebne jest wykształcenie kierunkowe lub licencjat z dowolnego kierunku plus kurs tefl. Zarobki to okolo 30-35k thb miesięcznie, praca lekka i bez stresu. 

Nie którzy nawet pracowali tylko w weekendy , słyszałem i mieli za weekend tylko 20k thb 

 

Ale jako nauczyciel średnio się nadaje , ale angielski umiem , tajski się ucze , ale narazie bardzo podstawowo umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×