Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzesiek

Gdzie znalezc kobiete pasujaca do mojego trybu zycia?

Polecane posty

Gość Grzesiek

Witam,

To moj pierwszy temat tutaj dlatego prosze o wyrozumialosc.

Otoz powiem w skrocie- szukam generalnie kobiety ktora akcepotwala by to ze duzo podrozuje i jestesm czesto w ruchu.

Generalnie mogla by to robic ze mna ale wiekszosc kobiet nie chce rezygnowac z pracy.

Dobrze jakby byla to inteligentna domatorka, mila kulturalna tolerancyjna i ciepla.

Oczywiscie wg mnie mogla by wykonywac jakas prace zdalna ale ciezko kogoas tekiego znalezc

uprzedzajac pytanie - w rozny sposob poznaje kobiety, najczesciej gdzies przypadkiem, zaczepiajac na ulicy, gdzies czekajac na lot, do lekarza itd, nigdy nie udalo mi sie poznac nikogo na imprezie chyba ze 3-4 relacje byly z imprez i trwaly krotko okolo 2-3 spotkania.

Internet odpada, bo jestem bardzo niski (160cm) a a w internecie wszystkie kobiety bardzo sie stroza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big

W dżungla gdzie żyją pigmeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no cóż, ja nei mam z tym problemu, nie bardzo lubię podrózować, ale nie potrzebuję faceta, który siedzi ze mną cąły czas, mogę czekać, mogłabym być zoną marynaża. Do tego nie zdradzam i ciesze sie , jak ktoś ma pasje. tyle że ja mam 45 lat. Młodszym może brakować  adoracji faceta każdego dnia i łatwiej im będzie sie kimś szauroczyć kiedy ciebei nie będzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk

Jesteś bardzo niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia

Jak jesteś fajny to bym się na to pisala😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz poznawac duzo ludzi, czesto zagaduj nie wiem ile masz lat ale ja w przedziale powiedzmy 25-30 lat nawiazywalem znajomosci z kazdym praktycznie, pogawedka na przystanku, na ulicy w kolejce do sklepu, w ten sposb nawiazywalem jakies znajomosci a czasem przyjaznie.

Wzrostem sie nie przejmuj, najwazniejsze co masz w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Nie możesz znaleźć bo szukasz domatorki która będzie z Tobą dużo podróżować. Zacznij szukać podróżniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×