Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy dac sobie spokój czy walczyć?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem w dziwnej relacji z facetem. Bylo cos miedzy nami, ale mocno sie poklocilismy i obydwoje zamilklismy na ok 3mies. To ja szukalam kontaktu. On z jednej strony chce czegos ode mnie, z drugiej mnie odpycha. Mówi że nie chce związku, że ma obawy, ja mu na to że nie chce układu z seksem. Zgodzil sie ze mna. Dzwoniłam do niego, chciałam zaprosić jutro wieczorem na drinka po pracy, na co on odpowiedzial że wybiera się do kina więc nie ma możliwości wyjścia ze mną. Zapytalam czy moge sie przylaczyc, powiedzial ze nie ma problemu, ale zebym nie oczekiwała niczego więcej po tym spotkaniu. Problem jest taki ze ja wciaz coś do niego czuje, on o tym wie i nie wiem czy warto się w to pakować, próbować, walczyć o niego? Czy odpuścić sobie tego faceta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

Hej, facet jawnie Ciebie spławia. Wiem, że jest dla Ciebie ważmy ale nie rób tak jak ja i nie uganiaj się za gościem , który Ciebie nie chce. Swoje uczucia do niego zamień w paliwo do zmian. Zainwestuj czas w swój rozwój, dbanie o siebie a z pewnością w międzyczasie trafi się ktoś kto będzie się uganiał za Tobą a nie Ty za nim. Popatrz, że to Ty od samego początku dbasz o waszą relację. Zabiegasz o kontakt, wpraszasz się na spotkanie a on nic Ci nie proponuje. Po co Ci to dziewczyno. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak właśnie się czuje. Jak natret. Wyslal mi wiadomosc czy kupilam juz bilety bo szybko sie rozchodza. Zadzwoniłam do niego i powiedzialam ze już kupuje na co on bardzo się ucieszył. Zaproponowałam kawę po kinie, stwierdzil ze nie chce bym pomyślała że to randka i lepiej nie. Więc już sama go nie rozumiem. Chyba jednak zrezygnuje z tego spotkania. To prawda bardzo mi na nim zależy, ale jemu najwidoczniej w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbvvb

Nie płaszcz się przed nim. To żałosne. Miej honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evolve
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak właśnie się czuje. Jak natret. Wyslal mi wiadomosc czy kupilam juz bilety bo szybko sie rozchodza. Zadzwoniłam do niego i powiedzialam ze już kupuje na co on bardzo się ucieszył. Zaproponowałam kawę po kinie, stwierdzil ze nie chce bym pomyślała że to randka i lepiej nie. Więc już sama go nie rozumiem. Chyba jednak zrezygnuje z tego spotkania. To prawda bardzo mi na nim zależy, ale jemu najwidoczniej w ogole.

Zamiast marudzić to kup bilety do kina, zaproś go na kawe i pogadaj. Wy kobiety nie potraficie widze brać inicjatywy, co jest mega wkurzające. Chcesz coś to o tym rozmawiaj a nie unikaj sytuacji jak jakaś debílka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello kuurwa
3 godziny temu, Gość Jbvvb napisał:

Nie płaszcz się przed nim. To żałosne. Miej honor.

baby nie mają honoru, o czym ty pleciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syf

Olej go.

Nie blaznij sie, nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem w dziwnej relacji z facetem. Bylo cos miedzy nami, ale mocno sie poklocilismy i obydwoje zamilklismy na ok 3mies. To ja szukalam kontaktu. On z jednej strony chce czegos ode mnie, z drugiej mnie odpycha. Mówi że nie chce związku, że ma obawy, ja mu na to że nie chce układu z seksem. Zgodzil sie ze mna. Dzwoniłam do niego, chciałam zaprosić jutro wieczorem na drinka po pracy, na co on odpowiedzial że wybiera się do kina więc nie ma możliwości wyjścia ze mną. Zapytalam czy moge sie przylaczyc, powiedzial ze nie ma problemu, ale zebym nie oczekiwała niczego więcej po tym spotkaniu. Problem jest taki ze ja wciaz coś do niego czuje, on o tym wie i nie wiem czy warto się w to pakować, próbować, walczyć o niego? Czy odpuścić sobie tego faceta? 

Z góry widać że on nie chce związku. Odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena

skoro nie chce byś pomyślała że to randka, to ewidentnie widzi w Tobie tylko koleżankę. Ja bym odpuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×