Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaPa81

Nie mam dzieci i rodziny wiec mozecie mi NASKOCZYC

Polecane posty

Gość PaPa81

Poza tym ze umre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
1 minutę temu, Дядя Ваня napisał:

Z kim rozmawiasz? Od paru tygodni cię widzę i coraz bardziej wkurzasz, bo muszę się przez twój spam w telefonie przedzierać. Wszyscy zdrowi raczej nie są, co ci psychiatra stwierdził i dlaczego masz swobodny dostęp do internetu? 

NIECH sobie stwierdza co chce...W DOOPIE mam was.Mozecie mi NASKOCZYC I TYLE.NIIE MAM DZIECI I RODZINY wiec moge sie z wami ZABAWIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Дядя Ваня napisał:

Z kim rozmawiasz? Od paru tygodni cię widzę i coraz bardziej wkurzasz, bo muszę się przez twój spam w telefonie przedzierać. Wszyscy zdrowi raczej nie są, co ci psychiatra stwierdził i dlaczego masz swobodny dostęp do internetu? 

TO JEST BARDZO CIEKAWA POSTAĆ TEŻ JĄ OBSERWUJĘ. JEGO WPISY SĄ EWIDENTNĄ PRÓBĄ ZWRÓCENIA NA SIEBIE UWAGI, ALE Z DRUGIEJ STRONY BIJE OD NICH JAKĄŚ DZIWACZNĄ ROZPACZĄ I DESPERACJĄ.

 

DUŻO BARDZIEJ JEST IRYTUJĄCY TEN FASZYSTA, ANTYPOLAK CO SIĘ PODPISUJE JAKO RYSIO I OPLUWA WSZYSTKICH POLAKÓW KTÓRZY OSIĄGNĘLI JAKIŚ SUKCES NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ.

 

WSPOMINAM TĘ POSTAĆ, BO STYL WYPOWIEDZI I ICH FORMA JEST BARDZO PODOBNA, TREŚĆ TEŻ W PEWIEN SPOSÓB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
1 minutę temu, HARABSERAPEL napisał:

TO JEST BARDZO CIEKAWA POSTAĆ TEŻ JĄ OBSERWUJĘ. JEGO WPISY SĄ EWIDENTNĄ PRÓBĄ ZWRÓCENIA NA SIEBIE UWAGI, ALE Z DRUGIEJ STRONY BIJE OD NICH JAKĄŚ DZIWACZNĄ ROZPACZĄ I DESPERACJĄ.

 

DUŻO BARDZIEJ JEST IRYTUJĄCY TEN FASZYSTA, ANTYPOLAK CO SIĘ PODPISUJE JAKO RYSIO I OPLUWA WSZYSTKICH POLAKÓW KTÓRZY OSIĄGNĘLI JAKIŚ SUKCES NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ.

 

WSPOMINAM TĘ POSTAĆ, BO STYL WYPOWIEDZI I ICH FORMA JEST BARDZO PODOBNA, TREŚĆ TEŻ W PEWIEN SPOSÓB.

HeHe...W...IAM WAS I TYLE kazdego dnia.Chcieliscie WOJNY ZE MNA wiec ja macie.Mysleliscie ze bede ZAPIERDALAL i sie z wami UZERAL???POIEBALO WAM SIE TOTALNIE Z GLUPOTY W GLOWKACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Дядя Ваня napisał:

Z kim rozmawiasz? Od paru tygodni cię widzę i coraz bardziej wkurzasz, bo muszę się przez twój spam w telefonie przedzierać. Wszyscy zdrowi raczej nie są, co ci psychiatra stwierdził i dlaczego masz swobodny dostęp do internetu? 

TO WYGLĄDA TEŻ TROCHĘ TAK JAKBY ON STARAŁ SIĘ NADAĆ SOBIE UNIKATOWOŚCI I WYJĄTKOWOŚCI NA TLE RESZTY SPOŁECZEŃSTWA, ZAUWAŻ ŻE ZAWSZE PISZE DO KOGOŚ W LICZBIE MNOGIEJ. JEST ON I RESZTA. TAKA FORMA DUALIZMU, JA - WSZYSTKO INNE. MOGŁO BYĆ TEŻ TAK, ŻE KTOŚ MA KONTROLĘ NAD JEGO ŻYCIEM I ON NIE MOŻE TEGO ZNIEŚĆ. NIENAWIŚĆ DO TEJ OSOBY W POZYCJI WŁADZY PRZELEWA NA UŻYTKOWNIKÓW FORUM KAFETERIA. WYOBRAŻA SOBIE, ŻE OPLUWAJĄC KAFETERIAN OPLUWA OSOBĘ, LUB GRUPĘ LUDZI KTÓRZY SPRAWUJĄ NAD NIM KONTROLĘ.

 

TAKIEJ WYJAŚNIENIA PRZYCHODZĄ MI DO GŁOWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnt

Komu by się chciało naskoczyć na takiego bubka. Siedź na kafeterii, produkuj się i myśl dalej, że jesteś pępkiem świata xDD. Żałosny jesteś jak tupiące na ulicy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Дядя Ваня napisał:

Abstra...ąc od tematu, to skąd się tu, mordo, wziąłeś? Krzyś? 

NIE WIEM SKĄD, NIE MAM NA IMIĘ KRZYŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Дядя Ваня napisał:

Abstra...ąc od tematu, to skąd się tu, mordo, wziąłeś? Krzyś? 

NIE WIEM SKĄD, NIE MAM NA IMIĘ KRZYŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×