Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podajcie przykład celebrytek które wg was wcale nie są ładne, tylko dobrze zrobione. dla kontrastu podajcie kilka ładnych z natury

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Najpiękniejsza jest Marina Szczesna - łuczenko jak dla mnie 

Nie ma opcji. Sztuczna, jak plastikowa reklamówka. Celuloidowa lalka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestancie licytowac która piekna ktora nie, to kwestia gustu. Faktem jest jednak ze o brzydkiej mało kto powie ze jest ładna, bo to się po prostu nie spina z tym co widzimy na zdjęciach. Dla mnie taka naprawde brzydka jest Lara gessler. Trudno chyba sie z tym nie zgodzic?

Nie rozumiem takze promowania przeciętniar w showbizie, np. Wieniawy czy Sochy, która za chwile chyba z lodówki wyskoczy, choc lubie ją bo sympatyczna sie wydaje. Nie ma ladniejszych?

chyba ślepy tylko powie że laski o baby face typu Cichopek są brzydsze niz ptasia Lewandowska czy wieniawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Agnieszka Wagner zawsze mnie zachwycala urodą i elegancją. Ma cos w sobie. Uwazam, ze bardzo ladna jest tez Natasza Urbanska i Agnieszka Wiedlocha. 

Ladna, ale zrobiona wg mnie jest Malgorzata Rozenek i Malgorzata Socha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rosati mnie się kompletnie nie podoba.

Jako smarkula była nawet niebrzydka, ale z czasem i kolejnymi zabiegami ewoluuje w stronę urody suczy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a dacie wiarę że Wagner miała i ma gigantyczne kompleksy? Kurde, zamiast taka Wieniara ptasi ryj czy inne Mafaszyny to naprawde piekne kobiety maja kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Według mnie piękne i naturalne są Magdalena Walach, Adriana Kalska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Karolina Gorczyca.

Zgadzam się, że naturalnie ładne są Żmuda-Trzebiatowska (zanim zaczęła się farbować) i Magda Walach. Kalska ufarbowana cała na ciemno, ciekawe, jaki kolor pod spodem 😛  Gorczyca ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakakka

Podsumowując - jeden lubi śledzie, a drugi jak mu z d... jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Brzydule albo ostro przeciętne ale dobrze zrobione to wg mnie np.: Lewandowska, Rozenkowa, Dudziak (za młodu była brzydka, teraz ma kasę)

Osoby, które zawsze miały ładne rysy to Rosati, Cichopek, Doda. ładne twarze, nie jakieś kanciaste. One nie musiałyby wydawać tyle co powyższe żeby wyglądać ok, inna sprawa że kazda z nich poprawia urode

Dodon ma maleńkie oczka, waziutkie usta, zero wycięcia w tali, sztuczne piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdyby
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Doda ma kanciasta twarz. Wyglada jak facet. Nawet po dobrym zrobieniu mi sie nie podoba. Wole delilatne rysy twarzy i wole lewandowska od dody

Każda ma inny gust mi się właśnie podobają kobiety podobne do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiktoria Gosiewska, Wieniawa jest do pięt nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Popatrzcie na zdjęcia Poli Raksy...obecnie jest około osiemdziesiatki. To dopiero jest podpisany pakt z diabłem 🙂 

Agnieszka Wagner ma w sobie jakieś klasyczne piekno. Podoba mi się tez Izabela Scorupco. Reszta to jakieś przerobione stwory,np. Siwiec. 

 Z zagranicznych to lady Gaga dużo bardziej podoba mi się naturalna,tak jak w filmie niż to blond monstrum, ktore  robi z siebie na scenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doda jest strasznie brzydka.. Jakby miała za dużo testosteronu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Za piekne naturalne uwazam Wiedloche i Kalska i Pauline Krupinska( ta od sebastian karpiela?). Za brzydka Zośke Zborowska, Dode, deyen(znam ja tylko z pudla)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Apolonia "Pola" Raksa to wiadomo, ze naturalnie piekna.  Nie ma w ogole czego porownywac.  Kasia Kowalska tez jest niezla.  Doda nie jest brzydka, ale naturalna rowniez- tylko faceci lubia takie wyolbrzymione cechy fizyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co uważacie o Marcelinie Zawadzkiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Paulina Krupinska i Aneta Kreglicka sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paschalska jest mega dziwnej urody, ma takie wielkie usta/zęby i małe oczka, jakos nic w jej twarzy ze sobą nie współgra. Moim zdaniem jest zrobiona przez makijaż i prostowanie włosów. Bardzo ładnymi kobietami są wg mnie Żmuda Trzebiatowska, Łuczenko, Książkiewicz, poza tym Aneta Todorczuk jako mlodsza kobieta miała bardzo dużą subtelność w twarzy i nadal wg mnie wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Paulina Krupinska i Aneta Kreglicka sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paschalska jest mega dziwnej urody, ma takie wielkie usta/zęby i małe oczka, jakos nic w jej twarzy ze sobą nie współgra. Moim zdaniem jest zrobiona przez makijaż i prostowanie włosów. Bardzo ładnymi kobietami są wg mnie Żmuda Trzebiatowska, Łuczenko, Książkiewicz, poza tym Aneta Todorczuk jako mlodsza kobieta miała bardzo dużą subtelność w twarzy i nadal wg mnie wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co uważacie na temat Małgorzaty Teodorskiej albo Agnieszki Włodarczyk? Ta druga brzydko się starzeje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co uważacie o Marcelinie Zawadzkiej? 

Piękna. Zazdraszczam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikip

Skorupko kiedyś była piękna, Wachowicz dla mnie jest naturalnie ładna i wydaje się bardzo sympatyczna miło się na nią patrzy. Górniak była piękna przed operacjami tak samo Kreglicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okip

Dobrze zrobionych nie ma bo jak klony wszystkie lepiej zrobione wyglądają a gorzej jak potworki na dietach zmieniających rysy twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Piekne:Marina,Przybylska,Rosati,Mielcarz,Scorupco za mlodu -cud,teraz ciut starsza ale nadal cos ma w sobie,Wlodarczyk A. Magda Molek, i jeszcze jedna niepamietam jaknsie nazywa chyba Magda w Daleko od noszy,blondynka z duzym biustem, rzadko ja w filmach mozna bylo zobaczyc, siostra Natalii Siwiec Malwina, Natalia po operacjach nadal jej nie dorasta do piet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Piekne:Marina,Przybylska,Rosati,Mielcarz,Scorupco za mlodu -cud,teraz ciut starsza ale nadal cos ma w sobie,Wlodarczyk A. Magda Molek, i jeszcze jedna niepamietam jaknsie nazywa chyba Magda w Daleko od noszy,blondynka z duzym biustem, rzadko ja w filmach mozna bylo zobaczyc, siostra Natalii Siwiec Malwina, Natalia po operacjach nadal jej nie dorasta do piet...

Proszę Cię, Malwina wygląda jak Hogata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jvvbnj

Karolina Gruszka i Magdalena Walach są po prostu piękne i naturalne. A z tych co piszecie to żadna mi się nie podoba... Cichopek? Lewa? Nic specjalnego obie. To nie jest klasyczna uroda. Siwiec szkoda gadać bo wygląda coraz gorzej. Niedługo nawet tona tapety jej już nie pomoże. Żmuda z tą kwadratową gębą? Alicja BC końska gęba. Przybylska brzydka nie była ale nigdy nie uważałam jej za piękność. Halejcio jest wstrętna. Zobaczcie jej foty bez makijażu, naprawdę paskuda. Marina Łuczenko nie podoba mi się. Kożuchowska? Serio? Doda taka sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta z warsaw szor i wszystkie tego typu ryjówki. Nie wiem co trzeba mieć pod czaszka żeby się tak oszpecic i zrobić sobie taki pysk. Wolałabym być brzydka jak gòwno niż coś takiego sobie uczynic . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Jvvbnj napisał:

Karolina Gruszka i Magdalena Walach są po prostu piękne i naturalne. A z tych co piszecie to żadna mi się nie podoba... Cichopek? Lewa? Nic specjalnego obie. To nie jest klasyczna uroda. Siwiec szkoda gadać bo wygląda coraz gorzej. Niedługo nawet tona tapety jej już nie pomoże. Żmuda z tą kwadratową gębą? Alicja BC końska gęba. Przybylska brzydka nie była ale nigdy nie uważałam jej za piękność. Halejcio jest wstrętna. Zobaczcie jej foty bez makijażu, naprawdę paskuda. Marina Łuczenko nie podoba mi się. Kożuchowska? Serio? Doda taka sobie. 

Większość wymienionych jest ładna. Żmuda jest brzydka? Widziałam jak wyglądają te które ja krytykują. Ryj jak u szreku i gola gruba pryszczata ... na wierzchu. A nie to była Natasza Urbańska 🤔 tak czy srak chyba się oszukujecie pisząc że taka marina jest brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Większość wymienionych jest ładna. Żmuda jest brzydka? Widziałam jak wyglądają te które ja krytykują. Ryj jak u szreku i gola gruba pryszczata ... na wierzchu. A nie to była Natasza Urbańska 🤔 tak czy srak chyba się oszukujecie pisząc że taka marina jest brzydka.

Dla mnie Marina jest brzydka, może przez jej antypatyczny sposób bycia nie mogę spojrzeć na nią obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Problem z większościa mlodszych celebrytek czy aktorek polega na tym, ze nie wiadomo jak wyglądają jak sie umyja. Pola Raksa, Beata Tyszkiewicz, Grazyna Torbicka ... to sa kobiety co do ktorych można stwierdzić, ze ładne czy nawet piękne. 

Widzialam kiedys filmik o makijazu z Natalia Szroeder. Nie byla przed brzydka ale roznica jest kolosalna.

Dla mnie ładna jest Anna Karczmarczyk, nawet bez makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×