Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podajcie przykład celebrytek które wg was wcale nie są ładne, tylko dobrze zrobione. dla kontrastu podajcie kilka ładnych z natury

Polecane posty

Gość Gość

Wygooglujcie Teodorska czy Wam się podoba. Uważam że teraz ładniejsza niż dawniej. Bo po plastyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judi

Halejcio na pewno do pięknych nie należy. Pamiętam ją za młodu w Złotopolskich i było to bardzo, bardzo nieładne dziecko. Coś jak ta Marcjanna z M jak miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL

wiecie co, czytam wasze komentarze i jestem w szoku bo oprócz Dody i Rozenek to nie znam nikogo z tych osób, żadnego nazwiska bo w ogóle się nie interesuje celebrytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość URL napisał:

wiecie co, czytam wasze komentarze i jestem w szoku bo oprócz Dody i Rozenek to nie znam nikogo z tych osób, żadnego nazwiska bo w ogóle się nie interesuje celebrytkami.

Aktorek tu wymienionych, jak Raksa, Stenka czy Wagner też nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie piękna była Anna Dymna za młodu. Teraz też fajna z niej babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kylie Jenner była nieciekawa a dobrze ją zrobili. Natomiast i tak nie jest to ideał urody kobiecej. Ideał to dla mnie modelki ze światowych wybiegów high fashion sprzed dekady i dwóch. Celowo piszę o przeszłości, bo dzisiaj już nawet modelek sensownych już nie ma. Czasy nastały parszywe. Na wybiegi sie bierze już tylko córki celebrytek, gwiazd i biznesmenów lub obciążone chorobami. Dawny szlachetny modeling gdzie perełki były autentycznie wyławiane z tłumu, tamte czasy umarły, zostały zamordowane przez nowe pokolenie durni.

O polskim podwórku to nawet nie wspominam. Polski modeling to ciężko nawet nazwać jakimkolwiek modelingiem. Nie ma w Polsce tej branży. Wśród aktorek jedna może niebrzydka twarz mi przeleciała, ale kariera tak mizerna, że nawet nazwiska nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
33 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Aktorek tu wymienionych, jak Raksa, Stenka czy Wagner też nie znasz?

Nie znam.Anne Dymną znam. Była bardzo ładna jak była młodziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Kylie Jenner była nieciekawa a dobrze ją zrobili. Natomiast i tak nie jest to ideał urody kobiecej. Ideał to dla mnie modelki ze światowych wybiegów high fashion sprzed dekady i dwóch. Celowo piszę o przeszłości, bo dzisiaj już nawet modelek sensownych już nie ma. Czasy nastały parszywe. Na wybiegi sie bierze już tylko córki celebrytek, gwiazd i biznesmenów lub obciążone chorobami. Dawny szlachetny modeling gdzie perełki były autentycznie wyławiane z tłumu, tamte czasy umarły, zostały zamordowane przez nowe pokolenie durni.

O polskim podwórku to nawet nie wspominam. Polski modeling to ciężko nawet nazwać jakimkolwiek modelingiem. Nie ma w Polsce tej branży. Wśród aktorek jedna może niebrzydka twarz mi przeleciała, ale kariera tak mizerna, że nawet nazwiska nie pamiętam.

Tego napompowanego glonojada  z monstrualną dupą nazywasz dobrze zrobioną??? Żart chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jak można się cieszyć z takiego dupska. Fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

Ok, to wg mnie przykłady ładnych z natury: Marta Żmuda- Trzebiatowska, Paulina Krupińska, Izabela Krzan, Paulina Sykut, Weronika Rosati, Klaudia Halejcio, Julia Wieniawa.

Przykłady zrobionych na ładne, ale sztucznych i przeciętnych: Doda, Małgorzata Rozenek,  Dominika Tajner-Wiśniewska.

Przykłady zrobionych i brzydkich glonojadów: siostry Godlewskie, Anella (polska Barbie), Ewa Minge, Maja Sablewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ta dziewczyna taco hemingwaya czyli filipa szczesniaka zwana Igą to nie wiem z ktorej strony jest ładna. ale jego byla tez byla szpetna wiec gosciu ma taki gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładne dla mnie są Shay Mitchell i Ximena Navarette.

Brzydkie to większość polskich aktorek i celebrytek. A już w szczególności nie mogę patrzeć na Kożuchowską, Walach, Mufashion, Red Lipstic Monster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dokladnie, magdalena walach piekna? o zgrozo, przerażają mnie wasze gusta. to taka przaśna, wiejska dziołcha, zadna piękność. jest MOCNO przeciętna, gdyby nie byla znana, nawet nie spojrzalybyscie na nia na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ta dziewczyna taco hemingwaya czyli filipa szczesniaka zwana Igą to nie wiem z ktorej strony jest ładna. ale jego byla tez byla szpetna wiec gosciu ma taki gust.

Podobna do ojca, a takie szeroko rozstawione oczy i wielka twarz to raczej tylko facetom służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Podobna do ojca, a takie szeroko rozstawione oczy i wielka twarz to raczej tylko facetom służą.

nie wiem co gościu w niej widzi, serio nie ogarniam takich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniMiniFiki

Karolina Gorczyca uważam jest naturalną pieknoscia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie kojarzę tych osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie piękna zawsze była Agnieszka wiedlocha a brzydka Ewa trenerka chodakowska czy jakoś tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Gość BikiniMiniFiki napisał:

Karolina Gorczyca uważam jest naturalną pieknoscia 

Gorczyca ładna, ale nie seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a nie, sorry, miałam na myśli Karolinę Gruszkę, że ładna, ale nie seksowna. A Gorczyca? nie rozumiem waszego zainteresowania nią. Dolna warga jak po blizszym spotkaniu z szerszeniem albo jakby chirurg plastyk sie naćpał i zapomniał wstrzyknąć kolagen także w górną warę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a nie, sorry, miałam na myśli Karolinę Gruszkę, że ładna, ale nie seksowna. A Gorczyca? nie rozumiem waszego zainteresowania nią. Dolna warga jak po blizszym spotkaniu z szerszeniem albo jakby chirurg plastyk sie naćpał i zapomniał wstrzyknąć kolagen także w górną warę.

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Ładna z natury jest Ewa Wachowicz. Maksymalnie podrasowana Justyna Steczkowska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To prawda. Steczkowska przed operacjami wyglądała OKROPNIE. taka Rozenek przed operacjami była zwykłą kobietą, nic specjalnego ale nie straszyła wyglądem, a ta Steczkowska z tym nosem jak klamka od zakrsytii do dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Marcelina Zawadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Katarzyna Lubnauer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilka

Halejcio jest sliczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Anna Grodzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Robert Biedroń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ryszard Kalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose

Bardzo ładną dziewczyną jest Agnieszka Kaczorowska,  ale gorzej chyba z charakterem 😛 Nieciekawa, ale zrobiona jest Rozenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×