Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gwiazda

Chcą do mnie wrócić

Polecane posty

Gość Gwiazda

Dwaj byli,myślę teraz tak sobie który jest lepszy i czy w ogóle brać taką opcję pod uwagę, jak powrót do byłego. Oto krótka charakterystyka: pierwszy były nie ma samochodu, bo nie chce, mieszka w wynajętym mieszkaniu, pracuje i lubił mnie rozśmieszać, żebym sie śmiała, drugi były: nie ma samochodu bo stracił prawko przez jazdę po pijaku, mieszka w wynajętym mieszkaniu, pracuje, z charakteru troche szybko się wkurza, lubil wycieczki.Nie wiem.czy w ogóle brać pod uwagę coś takiego jak.powrot do któregokolwiek byłego, co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na dwa baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Ja pierrrdyle, sami nieudacznicy. Znajdź se chłopa z prawem jazdy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonooka
1 minutę temu, Gość Misio napisał:

Ja pierrrdyle, sami nieudacznicy. Znajdź se chłopa z prawem jazdy heheh

Oni mają prawo jazdy i bardzo dobrze jeżdżą samochodami, tylko jeden nie chce mieć samochodu bo to kosztuje, utrzymanie a drugi bardzo dobry kierowca, stracił prawko przez picie.No taki mam wybór, w sumie to byli więc może nie potrzebnie łamie sobie głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda
11 minut temu, Gość Zielonooka napisał:

Oni mają prawo jazdy i bardzo dobrze jeżdżą samochodami, tylko jeden nie chce mieć samochodu bo to kosztuje, utrzymanie a drugi bardzo dobry kierowca, stracił prawko przez picie.No taki mam wybór, w sumie to byli więc może nie potrzebnie łamie sobie głowę.

To nie ja napisałam, ktoś się podszył pode mnie, pierwszy były  mial wypadek poważny i dlatego nie jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej ich obu, chcesz chodzić na piechotę? Albo ich wozić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 45
34 minuty temu, Gość Gwiazda napisał:

To nie ja napisałam, ktoś się podszył pode mnie, pierwszy były  mial wypadek poważny i dlatego nie jeździ.

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Z jakiegoś powodu są byłymi a nie obecnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda
4 minuty temu, Gość gość 45 napisał:

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Z jakiegoś powodu są byłymi a nie obecnymi.

Tak serio to rozważalam powrót do jednego z nich, ale myślę że to nie ma racji bytu. Związek z nim był bardzo trudny dla mnie, gdy mieszkaliśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Nie moglaś pierdziec przy nich? 😗 

Jezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Faceci bez auta to pissdy, bez względu na tłumaczenia,nie chce samochodu, bo to drogie!!! 😛🤣Co za ciotta! A drugi jebbana patologia, stracił za jazdę po pijaku, potencjalny morderca! Alkoholik i z takimi chcesz być, Zielona?? Dwa tematy o tym samym to trochę za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet który jeździł po pijaku to dno, dno do kwadratu, dziewczyno zrozum to.Ten drugi, cóż jeśli chcesz żyć w biedzie, jeździć busami,być niemobilna i utrzymywać starego byka, nieudacznika... Twój wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Faceci bez auta to pissdy, bez względu na tłumaczenia,nie chce samochodu, bo to drogie!!! 😛🤣Co za ciotta! A drugi jebbana patologia, stracił za jazdę po pijaku, potencjalny morderca! Alkoholik i z takimi chcesz być, Zielona?? Dwa tematy o tym samym to trochę za dużo

Nie, rozważam tylko za i przeciw, tak luźno o tym rozmawiam, gdy każdego z nich poznałam mieli samochody. Pierwszy przestał jeździć po dwóch latach znajomości, a drugi, z którym byłam tylko dwa miesiące, stracił prawko od razu gdy się rozstaliśmy, bo upił się i wsiadł za kółko. Z pierwszym byłam tylko dwa lata a z drugim jeszcze krócej, bo dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gwiazda napisał:

Nie, rozważam tylko za i przeciw, tak luźno o tym rozmawiam, gdy każdego z nich poznałam mieli samochody. Pierwszy przestał jeździć po dwóch latach znajomości, a drugi, z którym byłam tylko dwa miesiące, stracił prawko od razu gdy się rozstaliśmy, bo upił się i wsiadł za kółko. Z pierwszym byłam tylko dwa lata a z drugim jeszcze krócej, bo dwa miesiące.

Czyli przestali jeździć po rozstaniu z Tobą?🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czyli przestali jeździć po rozstaniu z Tobą?🤣😂

Chyba temat zamknę, nie ma o kim mówić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamknij,infantylizm poraża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zamknij,infantylizm poraża 

Co to już dla relaksu pożartować nie można? Panie poważny? Myślisz że ktoś tu zadaje serio pytania? To są tylko jaja człowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc xxxxxxx
22 minuty temu, Gość Gwiazda napisał:

Co to już dla relaksu pożartować nie można? Panie poważny? Myślisz że ktoś tu zadaje serio pytania? To są tylko jaja człowieczku.

O gwiazda się wkurzyła 😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×