Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monik287

Czy odezwac się do niego

Polecane posty

Gość Monik287

Zerwal ze mną facet 2 tygodnie temu. W sumie nie wiem o co. Dziwnie sie zachowywał, opil się i zgubił telefon, ja na drugi dzień przyjechałam z awantura, że nie dał znaku życia i odchodzę od zmyslow. Następnego dnia zerwal i założył konto randkowe. Twierdzil ze to byl test zaufania. Strasznie za nim tęsknię i korci mnie by do niego napisać czy się nie spotkamy. Nawet oddajac moje rzeczy nie byłam w stanie na niego spojrzeć. Mamy 27 lat byliśmy razem 4 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna

4 msc??? Przestan. Facet balowal, pewnie poznal nowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Co za typ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Monik287 napisał:

[...] opil się i zgubił telefon, ja na drugi dzień przyjechałam z awantura, że nie dał znaku życia i odchodzę od zmyslow. Następnego dnia zerwal [...] Twierdzil ze to byl test zaufania. [...]

W takim razie jest kiepski w układaniu testów i odczytywaniu ich rezultatów. Wykazałaś troskę i powinien to docenić. Jakkolwiek, każda rozsądna kobieta, zamiast martwić się brakiem kontaktu z pijanym zastanowiłaby się gruntownie, czy chce kontynuować relację z facetem, który nie potrafi zapanować nad ilością spożywanego alkoholu.

56 minut temu, Gość Monik287 napisał:

Czy odezwac się do niego

Myślę, że nie warto. Nie miał poszanowania dla Twoich emocji i uczuć, pokazał własne patologiczne oblicze praktycznie na samym początku Waszej relacji. Także zwyczajnie nie rokował i pozostaje się cieszyć, że nie zmarnowałaś na niego wiele czasu. Jeśli już ktokolwiek miałby pierwszy nawiązywać kontakt , to on - z przeprosinami za swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie specjalnie wyłączył telefon a udawał ze zgubil, a tak na prawdę spędził ta noc z inna, potem uznal.ze u i tak nie zalezy mu na Tobie wiec zerwał pod pretekstem. Tak się nie zachowuje zakochany facet! On Cie nie kochal i pewnie juz kręci z inna. Miej honor kobieto i olej go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trochę szacunku do siebie miej kobieto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

To nie był żaden test tylko naprędce wymyślona bzdura żeby winą za zerwanie obarczyć ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witaj w klubie nie warto i nie ma sensu jak by mu zależało i by kochał to by tak nie było oni się poczeszyli inna a jak inna kopnie to myślą o byłych i chcą wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik287

Wszystko się skończyło z dnia na dzień. Macie rację. Ja odchodzilam od zmyslow jak sie nie odzywal te 2 dni. Nie wiem czemu się aż tak zaangazowalam. Nie wiem jak zapomniec. Dobrze mi z nim było pod każdym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciężko zapomnieć wiem to po sobie do mnie po tyg albo po dwóch się odzywa tylko po co?jak zerwał sam i może ma inna już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×