Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nomade786

spałam za pieniadze teraz za to płacę

Polecane posty

Gość Moyybv54334

nikt ci się nie każe z nią żenić,ciekawe czy ty jesteś taki bezgrzeszny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moyybv54334

nikt ci się nie każe z nią żenić,ciekawe czy ty jesteś taki bezgrzeszny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grom z jasnego nieba

ukamienować autorkę a przedtem pod pręgierz na rynek i koniecznie musi trzymać kartkę z napisem :spałam z facetami za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axa
16 minut temu, Gość Sponsoring xD napisał:

Co to znaczy "sposnoring"? Zastanówcie się. Kurestwo, to kurestwo. Nie ważne czy masz tego samego klienta raz czy kilka razy. Jak płaci w fantach, to też nie zmienia to ...y w beneficjentkę sponsoringu xD

A jak nazwac, jak kobieta w swoim zyciu ma kilku/kilkunastu facetow (zwiazki) i z kazdym spala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
1 minutę temu, Gość Axa napisał:

A jak nazwac, jak kobieta w swoim zyciu ma kilku/kilkunastu facetow (zwiazki) i z kazdym spala. 

To tysz kurfa ino. Darmowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość nomade786 napisał:

Witam wszystkich ... muszę się wygadać. Kiedy miałam 19 lat spróbowałam sponsoringu, pchnął mnie ku temu stosunkowo niewielki dług i wtedy naprawdę wydawało mi się że to jedyne wyjście.

Trwało to jakieś 4 miesiące. Jednorazowy numerek miałam z 4 facetami a z 5 spotykałam się regularnie. Dług spłaciłam i resztę wydałam na głupoty. Zakończyłam te rozdział w moim życiu. 5 lat pózniej wzięłam ślub a po 5 kolejnych latach małzenstwa i wspólnych dzieciach zaczęło mnie gryzc sumienie do tego stopnia, że zdecydowałam się do tego przyznać mojemu obecnemu męzowi. Jestem osobą normalną w zaden sposób niewulgarną. On przyjął to z wielkim spokojem powiedział, że nigdy by się po mnie tego nie spodziewał ale nic w naszych relacjach się od tego czasu nie zmieniło z tym, że ja jestem w coraz gorszym stanie psychicznym. Jestem raczej osobą wrażliwą i nie potrafię o tym zapomnieć. Nie wiem naprawdę co spowodowało nawrót tych myśli bo przez ostatnie 10 lat w ogóle nie zdarzało mi się o tym myśleć. Jak sobie poradzić z tym problemem? Boje się, że prawda kiedyś ujrzy światło dzienne i cała jego rodzina się o tym dowie i będą z niego jak i ze mnie kpić. Moja mama podejrzewam, że wiedziała. Jest jeszcze ktoś kto o tym wie moja koleżanka, która wtedy robiła to samo. Nie ufam jej boje się, że będzie chciała mi zniszczyć życie . W tym momencie tak mnie prześladują myśli, że byłam ...ą, że nie chce mi się żyć... żyje chyba tylko dla dzieci. 

Ja wiem dlaczego teraz te myśli wróciły.  Bo mąż wszedł w ten wiek gdzie sam może kogoś zasponsorowac i będzie mial do tego moralne prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocena sytuacji
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ale co Ty człowieku toczysz pianę skoro wyraźnie jest napisane, że ten facet jakiegoś wielkiego dramatu z tego nie zrobił? nie tego dotyczy temat przecież. 

Co ma robić dramat? ma za żone kur/we czy tego chce czy nie. Zawsze może brać rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amen

Ku/rwa to ku/rwa zawsze, nie ma coś takiego jak BYŁA ku/rwą, cały czas nią jest. Że się nie ku/rwi teraz nie znaczy że ku/rwą nie jest. Ku/rwa to bardziej stan umysłu jednak. Sam fakt ku/rwienia się pozostaje na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

To co teraz przeżywasz to wyrzuty sumienia, które cię gnębią. Podświadomie wiesz, że bardzo źle zrobiłaś i nie da ci to tak długo spokoju, dopóki nie oczyścisz swojego sumienia.

Chcesz naprawdę wiedzieć co może ci pomóc z twoimi wyrzutami sumienia?

Spowiedź. Szczera spowiedź w konfesjonale przed Bogiem da ci ulgę której potrzebujesz.

Każdy kto choć raz w życiu spróbował szczerej, prawdziwej spowiedzi, bez ukrywania czegokolwiek, powie ci jak ogromną ulgę po tym doświadczeniu się czuje, tak jakby z serca spadła ci tona.

Nie bój się Jezusa. Uwierz, że nikt nie kocha cię tak bardzo na tym świecie jak On. Mimo twoich grzechów, on cię nigdy nie odrzuci i zawsze poda ci rękę 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czarownice z czarodziejskimi różdżkami, pokazujące krocza przed kamerkami, znalazły sposób na życie. Te tematy to wasza forma oczyszczenia się z brudu, czy z braku tematu opisujecie swoje intymne przeżycia, a może taki rodzaj promocji ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podaż i popyt podstawowe prawo ekonomii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podaż i popyt podstawowe prawo ekonomii.

 

To niech k*rwy atlantyckie pracują, jeżeli jest popyt,  na swój rachunek, nie cudzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość nomade786 napisał:

Witam wszystkich ... muszę się wygadać. Kiedy miałam 19 lat spróbowałam sponsoringu, pchnął mnie ku temu stosunkowo niewielki dług i wtedy naprawdę wydawało mi się że to jedyne wyjście.

Trwało to jakieś 4 miesiące. Jednorazowy numerek miałam z 4 facetami a z 5 spotykałam się regularnie. Dług spłaciłam i resztę wydałam na głupoty. Zakończyłam te rozdział w moim życiu. 5 lat pózniej wzięłam ślub a po 5 kolejnych latach małzenstwa i wspólnych dzieciach zaczęło mnie gryzc sumienie do tego stopnia, że zdecydowałam się do tego przyznać mojemu obecnemu męzowi. Jestem osobą normalną w zaden sposób niewulgarną. On przyjął to z wielkim spokojem powiedział, że nigdy by się po mnie tego nie spodziewał ale nic w naszych relacjach się od tego czasu nie zmieniło z tym, że ja jestem w coraz gorszym stanie psychicznym. Jestem raczej osobą wrażliwą i nie potrafię o tym zapomnieć. Nie wiem naprawdę co spowodowało nawrót tych myśli bo przez ostatnie 10 lat w ogóle nie zdarzało mi się o tym myśleć. Jak sobie poradzić z tym problemem? Boje się, że prawda kiedyś ujrzy światło dzienne i cała jego rodzina się o tym dowie i będą z niego jak i ze mnie kpić. Moja mama podejrzewam, że wiedziała. Jest jeszcze ktoś kto o tym wie moja koleżanka, która wtedy robiła to samo. Nie ufam jej boje się, że będzie chciała mi zniszczyć życie . W tym momencie tak mnie prześladują myśli, że byłam ...ą, że nie chce mi się żyć... żyje chyba tylko dla dzieci. 

I takie szmaty zwykle wychodzą za mąż, a delikatne, dobre, wrażliwe kobiety z niskim albo zerowym przebiegiem, zostają same. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Amen napisał:

Ku/rwa to ku/rwa zawsze, nie ma coś takiego jak BYŁA ku/rwą, cały czas nią jest. Że się nie ku/rwi teraz nie znaczy że ku/rwą nie jest. Ku/rwa to bardziej stan umysłu jednak. Sam fakt ku/rwienia się pozostaje na zawsze.

Kto raz się sk**wił, ku*wa pozostanie na zawsze, /Piłsudski /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
19 godzin temu, Gość Ocena sytuacji napisał:

Przy poznaniu mojej kobiety wszystko z czasem sobie wygarneliśmy, wszystkie brudy, więc każdy wiedział co brał. Wiem komu ona dawała du'py i co wyprawiała, daleko jej od świętej, tak samo ona wiedziała co ja wyprawiałem, też daleko od świętego.

Naprawdę opowiadacie partnerom z kim spaliście, komu i w którą dziurę wkladaliście, gdzie kto komu się spuścił???

Wy jesteście normalni?

Komu i do czego taka wiedza jest potrzebna?

Chyba tylko do tego żeby w przyszłości wykorzystywać to w kłótniach i przy rozwodach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
35 minut temu, Gość gość napisał:

I takie szmaty zwykle wychodzą za mąż, a delikatne, dobre, wrażliwe kobiety z niskim albo zerowym przebiegiem, zostają same. 

To nie jest wina tych kobiet ze nikt nie chciał się z tobą ożenić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander
1 minutę temu, Gość Bimba napisał:

Naprawdę opowiadacie partnerom z kim spaliście, komu i w którą dziurę wkladaliście, gdzie kto komu się spuścił???

Wy jesteście normalni?

Komu i do czego taka wiedza jest potrzebna?

Chyba tylko do tego żeby w przyszłości wykorzystywać to w kłótniach i przy rozwodach!

mi osobiście taka wiedza jest bardzo potrzebna.

Jeżeli mam z jakąś babą brać ślub, zakładać rodzinę i podejmować zobowiązania na całe moje życie, to do k*rwy nędzy chyba mam prawo wiedzieć, czy nie była k*rwą i szmatą zanim ją poznałem!

Nie chcę by moje dzieci były k*rwisynami, proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Bimba napisał:

To nie jest wina tych kobiet ze nikt nie chciał się z tobą ożenić!!!

Chciał, ale to ja jego a własciwie ich nie chciałam. Nie drzyj tak tego parchatego ryja, prostytutko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
2 minuty temu, Gość Aleksander napisał:

mi osobiście taka wiedza jest bardzo potrzebna.

Jeżeli mam z jakąś babą brać ślub, zakładać rodzinę i podejmować zobowiązania na całe moje życie, to do k*rwy nędzy chyba mam prawo wiedzieć, czy nie była k*rwą i szmatą zanim ją poznałem!

Nie chcę by moje dzieci były k*rwisynami, proste...

I tak nie dowiesz się jak było naprawdę.

A skoro "wszystkie Polki to k...y" więc z kim byś nie miał dzieci to i tak będą k*rwisynami - zupełnie tak jak ty po swojej matce!

Ona też powinna ci opowiedzieć co i z kim robiła o kto jej wkładał i gdzie - przecież lubisz wiedzieć i mieć pewność, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buco
7 minut temu, Gość Aleksander napisał:

mi osobiście taka wiedza jest bardzo potrzebna.

Jeżeli mam z jakąś babą brać ślub, zakładać rodzinę i podejmować zobowiązania na całe moje życie, to do k*rwy nędzy chyba mam prawo wiedzieć, czy nie była k*rwą i szmatą zanim ją poznałem!

Nie chcę by moje dzieci były k*rwisynami, proste...

dokładnie! brawa i szacunek za mądrość życiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
4 minuty temu, Gość gość napisał:
9 minut temu, Gość Bimba napisał:

To nie jest wina tych kobiet ze nikt nie chciał się z tobą ożenić!!!

Chciał, ale to ja jego a własciwie ich nie chciałam. Nie drzyj tak tego parchatego ryja, prostytutko. 

Prawda zabolała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Bimba napisał:

Prawda zabolała!

... a nie prawda ...ko. Nic o mnie nie wiesz, a prawda jest dla ciebie jak gwiazdy dla świni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Chciał, ale to ja jego a własciwie ich nie chciałam. Nie drzyj tak tego parchatego ryja, prostytutko. 

Zauważyłam, że prostytutki maja to do siebie, że drą ryja ile wlezie, są przebojowe i chamskie. Dlatego łatwo zaciągają do ślubu jeleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

Gdybym ja się dowiedział, że moja żona miała taka przeszłość, to bym się natychmiast rozwiódł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
5 minut temu, Gość gość napisał:

a nie prawda ...ko. Nic o mnie nie wiesz, a prawda jest dla ciebie jak gwiazdy dla świni

Ty również nic o mnie nie wiesz więc nie wyzywaj, ...ko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
7 minut temu, Gość gość napisał:

Zauważyłam, że prostytutki maja to do siebie, że drą ryja ile wlezie, są przebojowe i chamskie. Dlatego łatwo zaciągają do ślubu jeleni. 

Masz pretensje że "jelenie" wiążą się z prostytutkami?

To przecież wspaniale!

Prawdziwi mężczyźni zostają dzięki temu dla takich cudownych kobiet jak ty!

Tylko dlaczego nie chcą się z tymi cudami żenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP
8 minut temu, Gość Olek napisał:

Gdybym ja się dowiedział, że moja żona miała taka przeszłość, to bym się natychmiast rozwiódł. 

jak każdy poważny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPP
11 minut temu, Gość gość napisał:

Zauważyłam, że prostytutki maja to do siebie, że drą ryja ile wlezie, są przebojowe i chamskie. Dlatego łatwo zaciągają do ślubu jeleni. 

Bimba strasznie drze japę w obronie puszczalstwa... w sumie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Bimba napisał:

Ty również nic o mnie nie wiesz więc nie wyzywaj, ...ko!

Reagujesz wścieklizną, więc temat prostytucji ciebie dotyczy. Sama się wspałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Przed chwilą, Gość PPP napisał:

Bimba strasznie drze japę w obronie puszczalstwa... w sumie pasuje.

O, to, to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×