Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bankster

Jak wy kobiety patrzycie na wiek mężczyzny?

Polecane posty

Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie myślałaś o tym żeby pisać bajki?

Nie, bo LUBIĘ SWOJE ŻYCIE...prawdziwe z mężczyznami z klasą a nie patałachami z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Adam napisał:

Zmarnowałeś jej 2 lata życia które mogła poświęcić na znalezienie kogoś na serio. Ty tych lat na szukanie masz znacznie więcej niż ona... zabawiłeś się jej kosztem. bardzo nieładnie.

Ale nie byłem pierwszy ani ostatni który ja tak potraktował więc to raczej z nią było chyba coś nie tak. Właśnie to że wolała młodszych, sama tak powiedziała.  Jak był czas na zakładanie rodziny to Ci młodsi nie chcieli lub byli niedojrzali, a później jak już chcieli to woleli młodsze albo ona juz nie chciała bo się bała że za stara jest na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36

Jak byłem młody to miałem starsze nawet o 10 lat do tzw. ćwiczeń, teraz mam 14 lat młodsza narzeczona 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale nie byłem pierwszy ani ostatni który ja tak potraktował więc to raczej z nią było chyba coś nie tak. Właśnie to że wolała młodszych, sama tak powiedziała.  Jak był czas na zakładanie rodziny to Ci młodsi nie chcieli lub byli niedojrzali, a później jak już chcieli to woleli młodsze albo ona juz nie chciała bo się bała że za stara jest na dziecko. 

Lepsze 2 upojne lata z Młodym, niż 30 lat z Grzybem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31

Mam 31 , maksymalny wiek partnera do 38 lat

Idealny 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
4 minuty temu, Gość On36 napisał:

Jak byłem młody to miałem starsze nawet o 10 lat do tzw. ćwiczeń, teraz mam 14 lat młodsza narzeczona 🙂

 

Fajnie będzie jak ta młoda dojrzeje do tego żeby oglądać się za młodszym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
5 minut temu, Gość Ooohhhh napisał:

Fajnie będzie jak ta młoda dojrzeje do tego żeby oglądać się za młodszym 😄

Zobaczymy, raczej nie bo woli starszych. Najgorszy scenariusz to kobieta po 30, która całe życie wybrzydzala, po przejściach, automatycznie nie atrakcyjna, dlatego wybieram młodsze jak chyba większość facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert
15 minut temu, Gość On36 napisał:

Jak byłem młody to miałem starsze nawet o 10 lat do tzw. ćwiczeń, teraz mam 14 lat młodsza narzeczona 🙂

 

Ja właściwie zawsze młodsze bo ciężko mi było znaleźć starsza, która chciała czegoś nauczyć nastolatka, przykładowo studentka. Po co jej to jak wolała już dojrzałego, który ja zaspokoi itp.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość On36 napisał:

Zobaczymy, raczej nie bo woli starszych. Najgorszy scenariusz to kobieta po 30, która całe życie wybrzydzala, po przejściach, automatycznie nie atrakcyjna, dlatego wybieram młodsze jak chyba większość facetów 

Teraz woli młodszych nigdy nie wiesz ci będzie potem. Jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
2 minuty temu, Gość On36 napisał:

Zobaczymy, raczej nie bo woli starszych. Najgorszy scenariusz to kobieta po 30, która całe życie wybrzydzala, po przejściach, automatycznie nie atrakcyjna, dlatego wybieram młodsze jak chyba większość facetów 

Hahaha socjolog domorosły sie znalazł... takie młode w końcu dojrzeją I poznają co dobre... stary w domu niech zapierdziala na nie, a one w końcu obudzą się że trzeba chwytać życie póki młode ....natury nie oszukasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam 37 lat i w tamtym roku zaliczyłem i 50latke i 22 latke. Obie na swój sposób ...ane.😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ooohhhh napisał:

Hahaha socjolog domorosły sie znalazł... takie młode w końcu dojrzeją I poznają co dobre... stary w domu niech zapierdziala na nie, a one w końcu obudzą się że trzeba chwytać życie póki młode ....natury nie oszukasz:-)

I to jest wlasnie najgorsze jak sie czlowiek za pozno obudzi, to jest groteskowe i godne pożałowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ja mam 37 lat i w tamtym roku zaliczyłem i 50latke i 22 latke. Obie na swój sposób ...ane.😂😂😂

Popadasz w skrajności 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I to jest wlasnie najgorsze jak sie czlowiek za pozno obudzi, to jest groteskowe i godne pożałowania. 

Dla kogo "najgorsze" ? chyba dla cierpiętników życiowych, ciamajd I ojciumciómów co się boją co Helga spod 15-stki powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
22 minuty temu, Gość Ooohhhh napisał:

Hahaha socjolog domorosły sie znalazł... takie młode w końcu dojrzeją I poznają co dobre... stary w domu niech zapierdziala na nie, a one w końcu obudzą się że trzeba chwytać życie póki młode ....natury nie oszukasz:-)

Tiaa, i normalnie przystojni, wysocy 30 letni Leonardo zaczną ja nagle pragnąc na śmierć i życie bo takie cudo xd Niee, pewnie będziemy razem bo życie to nie bajka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakies 10 lat temu podobal mi sie jeden wokalista, tak ciut starszy ode mnie, myslalam ze najprzystojniejszy facet jakiego widzialam.Teraz jest troche po 40 i juz nie taki nieziemski, tak wiec nieprawda ze faceci starzeja sie jak wino, mylicie sie kafeterianie, wszyscy sie starzejemy, moze wy nieco wolniej, ale z wiekiem NIE jestescie przystojniejsci, moze co najwyzej rownie przystojni co za mlodu.Nie liczcie, ze po 40 cud sie stanie, moze po 30, ale nie 10 lat pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
4 minuty temu, Gość On36 napisał:

Tiaa, i normalnie przystojni, wysocy 30 letni Leonardo zaczną ja nagle pragnąc na śmierć i życie bo takie cudo xd Niee, pewnie będziemy razem bo życie to nie bajka. 

 NO ale Panowie Starsi nie łudźcie się jak z wami młoda sex uprawia, że nie myśli o młodszym ciałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakies 10 lat temu podobal mi sie jeden wokalista, tak ciut starszy ode mnie, myslalam ze najprzystojniejszy facet jakiego widzialam.Teraz jest troche po 40 i juz nie taki nieziemski, tak wiec nieprawda ze faceci starzeja sie jak wino, mylicie sie kafeterianie, wszyscy sie starzejemy, moze wy nieco wolniej, ale z wiekiem NIE jestescie przystojniejsci, moze co najwyzej rownie przystojni co za mlodu.Nie liczcie, ze po 40 cud sie stanie, moze po 30, ale nie 10 lat pozniej

Dookładnie w punkt! męski ród chce wierzyć, że dla nich to czas stoi w miejscu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jakies 10 lat temu podobal mi sie jeden wokalista, tak ciut starszy ode mnie, myslalam ze najprzystojniejszy facet jakiego widzialam.Teraz jest troche po 40 i juz nie taki nieziemski, tak wiec nieprawda ze faceci starzeja sie jak wino, mylicie sie kafeterianie, wszyscy sie starzejemy, moze wy nieco wolniej, ale z wiekiem NIE jestescie przystojniejsci, moze co najwyzej rownie przystojni co za mlodu.Nie liczcie, ze po 40 cud sie stanie, moze po 30, ale nie 10 lat pozniej

Gość Gośc a nie masz na myśli przypadkiem Ville Valo ?🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety mają dziwny dar robić różne rzeczy które kończą się dla nich płaczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
5 minut temu, Gość Ooohhhh napisał:

 NO ale Panowie Starsi nie łudźcie się jak z wami młoda sex uprawia, że nie myśli o młodszym ciałku

Tylko życie jest za krótkie abym jeszcze sobie zaprzestał głowę tym co ona myśli w czasie seksu xd niech myśli co chce. Jest fajnie tu i teraz a czy dozyje jutra tego nie wiem.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość Ooohhhh napisał:

Gość Gośc a nie masz na myśli przypadkiem Ville Valo ?🤓

Nie, ale zadziwiajaco blisko strzelasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie, ale zadziwiajaco blisko strzelasz

Kurdeee no teraz mnie Mooocno zaciekawiłeś Gosciu🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
3 minuty temu, Gość Ooohhhh napisał:

Kurdeee no teraz mnie Mooocno zaciekawiłeś Gosciu🤓

*zaciekawiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Ooohhhh napisał:

Kurdeee no teraz mnie Mooocno zaciekawiłeś Gosciu🤓

Zalezy co rozumiec jako "blisko", ale w pewnym sensie jak najbardziej.Spotify na przyklad ma rozne pojecia bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Ooohhhh napisał:

Kurdeee no teraz mnie Mooocno zaciekawiłeś Gosciu🤓

Zalezy co rozumiec jako "blisko", ale w pewnym sensie jak najbardziej.Spotify na przyklad ma rozne pojecia bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooohhhh
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zalezy co rozumiec jako "blisko", ale w pewnym sensie jak najbardziej.Spotify na przyklad ma rozne pojecia bliskosci

Don't know..😡

Powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie, bo LUBIĘ SWOJE ŻYCIE...prawdziwe z mężczyznami z klasą a nie patałachami z kafe

Pisz te bajki mówię ci, dobrze ci to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 37lat miałam napisać, że najlepszy byłby rówieśnik... ale po przeczytaniu tego tematu zmieniłam zdanie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TtT

Mnie się trafił (sam przylazł 😅) 33 latek, ja mam 31, i w sumie jest fajnie. mamy wspólne tematy, wspomnienia - tzn. jak ja coś wspominam z dzieciństwa czy cuś to on wie o co chodzi, nie muszę tłumaczyć. To wiele ułatwia, tak mi się wydaje. Dodatkowo jest jednak starszy i czuję się z tym dobrze. Ale w sumie sądzę, że najważniejsze, by się czuć w swoim towarzystwie swobodnie i komfortowo właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×