Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milka

zabawa sylwestrowa

Polecane posty

Gość milka

Znajomi namawiaja nas na wspólne wyjscie do lokalu . Tylko zastawiam sie czy iść, nie powiem mam chęć ale nie bylismy na takiej imprezie ponad 10 lat i mam obawy w jakim wieku goscie bywają na takich zabawach? Impreza w hotelu ,nie tania. My już pod 50 tkę,znajomi również. Dziwnie bym się czuła gdyby byli sami młodzi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zależy jaki lokal, ale widuje się nietylko młodych. Zresztą w towarzystwie grupy będzie Wam na pewno raźniej. No i to nie kwestia wieku, tylko czy towarzystwo umie się bawić czy raczej zamułka przy stoliku przy kuflu piwa- wtedy szkoda kasy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poza tym 20latków rzadko stać na imprezy w hotelu, zwłaszcza nietanim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Ja chodzę na takie i imprezy i w sumie szaleństwa nie ma, po prostu dużo jedzenia, głośna muzyka, nie wiesz kto siedzi przy stoliku obok i czy za pare godzin się nie nawali i nie będzie robić „ skandali”, jednak  idziesz w swoim towarzystwie, potańczysz z mężem, pogadasz ze znajomymi, przywitasz nowy rok w pięknej kreacji, obejrzysz sztuczne ognie itd. Nie będzie zle ale nie oczekuj ze będziesz wspominać to wyjście do końca świata ( chyba ze jednak coś szczególnego się wydarzy ). Generalnie tylko na filmach takie wyjścia są jakoś spektakularne w prawdziwym życiu jest to po prostu wyjście w długiej sukni na wielkie żarcie i picie z tańcem w tle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×