Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci wszyscy to zdrajcy!

Polecane posty

Gość Gosc

Fizyczna no ja bym zdrady nie wybaczyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćE.

Wstrętne, ludzkie słowo "kocham", które dla mnie już nic nie znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Coraz więcej zranionych dogłębnie kobiet, z taką już nic zbudować nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cjhdiehd

kazda baba to taki truten permanentny, nic zaoferuje, a bedzie miec roszczenia o wszystko np zdrade. Bo nie chciał spedziec reszty życia z jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polacy to są w ogóle tępi. Jak oglądam  shuffle dance, to są teledyski np. z USA z tańczącymi pięknymi dziewczynami i one tańczą na ulicy, plaży czy między blokami w kusych strojach to tam faceci nie reagują, idą nie zwracając uwagi na dziewczynę z mega ciałem w kusych spodenkach i gołym brzuchem, weź zrób tak z Polsce, 20-stu zbokow będzie stało i się śliniło, nie dałoby rady nagrać tańca na ulicy bez napalonych fraj.erów w tle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Polacy to są w ogóle tępi. Jak oglądam  shuffle dance, to są teledyski np. z USA z tańczącymi pięknymi dziewczynami i one tańczą na ulicy, plaży czy między blokami w kusych strojach to tam faceci nie reagują, idą nie zwracając uwagi na dziewczynę z mega ciałem w kusych spodenkach i gołym brzuchem, weź zrób tak z Polsce, 20-stu zbokow będzie stało i się śliniło, nie dałoby rady nagrać tańca na ulicy bez napalonych fraj.erów w tle. 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Śmiało zrób tak w stanach.:))) szczególnie w Harlemie albo na south Chicago. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Bzdura, nigdy bym nie zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość vvv napisał:

Bzdura, nigdy bym nie zdradził.

Taa dopóki nie trafilaby się okazja...jak się jej ma.brania a co za tym idzie okazji do zdrady to łatwo powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Taa dopóki nie trafilaby się okazja...jak się jej ma.brania a co za tym idzie okazji do zdrady to łatwo powiedzieć.

Nie ma brania* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Taa dopóki nie trafilaby się okazja...jak się jej ma.brania a co za tym idzie okazji do zdrady to łatwo powiedzieć.

Nie. Mam swoje zasady. Jak się kogoś kocha, to się nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość vvv napisał:

Nie. Mam swoje zasady. Jak się kogoś kocha, to się nie zdradza.

Bzdura

Mężulek był taki prawy, wierny a po czasie wymienił sobie telefon i podarował mi swój stary z sms do kochanki "duchowej" i co mi podarował ja się pytam? Co? nienawiść, rozbicie, ranę do dziś

 

Sp.i.e.r.....dziady podłe! Plujecie na kobiety, a to tymczasem kobiety są uczciwsze od was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aczkolwiek wy jesteście tymi, dziady, co musicie się wziąć do walki z samym sobą. A więc zacznijcie się myć i prać ubrania, strzeżcie wasze myśli, bo jeśli myśl jest czysta, nawet nie spojrzycie na inne, a skupicie się na robocie, obowiązkowości, i na szacunku do jednej kobiety.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość gość napisał:

Bzdura

Mężulek był taki prawy, wierny a po czasie wymienił sobie telefon i podarował mi swój stary z sms do kochanki "duchowej" i co mi podarował ja się pytam? Co? nienawiść, rozbicie, ranę do dziś

 

Sp.i.e.r.....dziady podłe! Plujecie na kobiety, a to tymczasem kobiety są uczciwsze od was...

Kochanka duchowa 🤣 dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda zdrada boli, fizyczna to często chwila słabości, której każdy normalny typ później żałuję, często działa pod wpływem emocji, impulsu, zwykłego ludzkiego głęboko zakorzenionego pożądania. Jeżeli koleś żałuje i kierował się tylko chęcią stosunku, to nie powinno się przekreślać takiej relacji, która trwa kilka albo kilkanaście lat. To samo tyczy się w drugą stronę, każdy popełnia błedy, nikt nie jest doskonały. Nie da się tego ocenić czarne albo biało, każda tego typu sytuacja ma tyle okoliczności i zmiennych, że każda jest inna o ile zdarzyło się to tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Tomas napisał:

Każda zdrada boli, fizyczna to często chwila słabości, której każdy normalny typ później żałuję, często działa pod wpływem emocji, impulsu, zwykłego ludzkiego głęboko zakorzenionego pożądania. Jeżeli koleś żałuje i kierował się tylko chęcią stosunku, to nie powinno się przekreślać takiej relacji, która trwa kilka albo kilkanaście lat. To samo tyczy się w drugą stronę, każdy popełnia błedy, nikt nie jest doskonały. Nie da się tego ocenić czarne albo biało, każda tego typu sytuacja ma tyle okoliczności i zmiennych, że każda jest inna o ile zdarzyło się to tylko raz.

Dla kobiet rzadko który taki wyrozumiały gdy poczuje żądze do innego a faceta się zawsze usprawiedliwia bo przecież taka natura alkohol i to nic nie znaczyło więc trzeba wybaczyć. Kobieta to ... i kuŕwa w analogicznej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Bzdura

Mężulek był taki prawy, wierny a po czasie wymienił sobie telefon i podarował mi swój stary z sms do kochanki "duchowej" i co mi podarował ja się pytam? Co? nienawiść, rozbicie, ranę do dziś

 

Sp.i.e.r.....dziady podłe! Plujecie na kobiety, a to tymczasem kobiety są uczciwsze od was...

To że trafiłaś na takiego faceta nie oznacza, że każdy taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

To że trafiłaś na takiego faceta nie oznacza, że każdy taki jest.

Zrozum człowieku ze jesteś zbyt młody żeby wiedzieć co byś zrobił. To że się zarzeka ktoś na wszystkie świętości weryfikuje samo życie dopiero więc naprawdę skończ się tłumaczyć pod każdym postem który krytykuje jakkolwiek mężczyzn. Jeśli po wielu doświadczeniach w wieku 70 lat dotrzymasz slowa to gratulacje ale póki co zachowujesz się jak autystyczny smarkacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla kobiet rzadko który taki wyrozumiały gdy poczuje żądze do innego a faceta się zawsze usprawiedliwia bo przecież taka natura alkohol i to nic nie znaczyło więc trzeba wybaczyć. Kobieta to ... i kuŕwa w analogicznej sytuacji.

No bo wielu typów jest porpostu głupich i myśli zero-jedynkowo. Należy się takich wystrzegać ale jak to się mówi, każda potwora znajdzie swego amatora, mam na myśli płaszczyznę intelektualną, nie wizualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Zrozum człowieku ze jesteś zbyt młody żeby wiedzieć co byś zrobił. To że się zarzeka ktoś na wszystkie świętości weryfikuje samo życie dopiero więc naprawdę skończ się tłumaczyć pod każdym postem który krytykuje jakkolwiek mężczyzn. Jeśli po wielu doświadczeniach w wieku 70 lat dotrzymasz slowa to gratulacje ale póki co zachowujesz się jak autystyczny smarkacz. 

Zrozum kobieto, że każdy człowiek jest inny. Jeden w wieku 18 lat może być dojrzały jak trzydziestolatek, a inny nawet po 40 będzie niedojrzały.

Znam siebie i swoje zasady, więc wiem, co bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość vvv napisał:

Zrozum kobieto, że każdy człowiek jest inny. Jeden w wieku 18 lat może być dojrzały jak trzydziestolatek, a inny nawet po 40 będzie niedojrzały.

Znam siebie i swoje zasady, więc wiem, co bym zrobił.

Dokładnie tak ja pisze przedmówca, ja wychowywałem się bez ojca i musiałem szybciej dojrzeć emocjonalnie żeby pomóc i wspierać mamę. 

Jest wielu typów w podobnej sytuacji jak Twoja, też zostali skrzywdzeni przez kobiety ale nie wolno odrazu wszystkich skreślać, wiem, nerwy, emocje ale przemyśl wszystko na spokojnie, ochłoń. 

Jeszcze się przekonasz jakie szczęście może Ci ktoś podarować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość vvv napisał:

Zrozum kobieto, że każdy człowiek jest inny. Jeden w wieku 18 lat może być dojrzały jak trzydziestolatek, a inny nawet po 40 będzie niedojrzały.

Znam siebie i swoje zasady, więc wiem, co bym zrobił.

Też tak mówiłam, a przy wielkim kryzysie małżeńskim zakochałam się w innym - ja, która miałam mocne! zasady. Człowiek sam siebie nie zna i zamknij już buziuchnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Kochanka duchowa 🤣 dzięki. 

A ty się śmiejesz...bo nie wiesz co to jest... Mam przytoczyć ci fragmenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A ty się śmiejesz...bo nie wiesz co to jest... Mam przytoczyć ci fragmenty?

Fragmenty czego? Piątej klepki? Nie sądzę że cokolwiek co tu przeczytam jest w stanie mnie jakkolwiek zaskoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Idźcie się leczyć wszystkie poojeb na czele z autorką. Ludzie nie wiedzą co to prawdziwe problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Idźcie się leczyć wszystkie poojeb na czele z autorką. Ludzie nie wiedzą co to prawdziwe problemy 

Tylko jeśli pójdziesz z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Fragmenty czego? Piątej klepki? Nie sądzę że cokolwiek co tu przeczytam jest w stanie mnie jakkolwiek zaskoczyć...

Cytat

 

Nie zasługujesz na to, by prowadzić z tobą konwersację. Mało co rozumiesz, dla mnie nie stanowisz rozmówcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trudno. Będę żyć z tym piętnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Faceci nie zdradzajcie kobiet, to nie będzie takich tematów i takich dramatów. Nie dostarczajcie tym spracowanym kobietom dodatkowych stresów i łez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Faceci nie zdradzajcie kobiet, to nie będzie takich tematów i takich dramatów. Nie dostarczajcie tym spracowanym kobietom dodatkowych stresów i łez!!!

To wybieracie normalnych i kochających a nie pierwszego lepszego który was zechciał bo nie miał gdzie wsadzic. No chyba że was się nie da kochać, to tylko praca nad sobą. Ja kocham i nie patrzę i nie myślę o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowa polska mentalność, zamiast dyskutować z koleżanką z problemem w konstruktywny sposób

to się ... musicie cisnąć z jakiegoś gównopowodu.

Kocham nasz naród całym sercem i w niego wierzę ale nie jest to proste,

jak macie gorszy dzień to proponuje sport, a nie cisnąć anonimowo swoich rodaków.

A ty koleżanko zdradzona, jak chcesz poważnie porozmawiać to napisz do mnie bo tutaj będziesz miała ciężko.

Życzę wam mniej spiny w dupie ludzie, pozdro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×