Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilith309

Kobieta a traktowanie jej w warsztacie samochodowym

Polecane posty

Gość lilith309

Czy to prawda, ze kobietę łatwiej naciągnąć w warsztacie samochodowym. Ostatnio miałam taką sytuację- pojechałam do ASO na coroczny przegląd auta, jednak okazało się, że aby uzyskać stempel-trzeba naprawić zawieszenie i jeszcze coś tam. Samochód kilkuletni z przebiegiem ok. 60 tys ( uzytkowany wyłącznie do odbierania dzieci ze szkoły, zakupy etc). Przedstawiono mi kosztorys na prawie 3 tys zł ( konieczny) i drugi na 6 tys ( zalecany).Zgodziłam się na ten pierwszy i zostawiłam auto. Od razu muszę dodać, ze kobieta, która mnie obsługiwała była wyjątkowo niesympatyczna, opryskliwa, niemiła i wręcz traktująca klienta jak intruza. Wszystko z łaską. Gdy wrocił mój partner z delegacji, zobaczył te kosztorysy i wsciekł się. Zadzwonił do nich ( bez mojej wiedzy) zaczął domagać się wyjaśnień ( a dlaczego to do wymiany etc), poniosło go i nawrzeszczał, że samochód będzie od nich zabrany. Z kolei ja się wsciekłam ( bo gdzie niby mam szukać innego warsztatu, jak bez pieczątki nawet nie mogę nigdzie jechać), zadzwoniłam tam- a baba zajmująca się moim autem, każe mi go sobie zabierać i prawi morały o chamstwie partnera. Powiedziałam jej, że ja jestem osobą decyzyjną i ja o tym decyduję czy auto będzie robione czy nie. Ona dalej sfochowana burczy , że nie wie czy znajdzie miejsce na mechanice. W necie mają same fatalne opinie- ja serwisowałam u nich auto i zawsze było wszystko OK, było miło i uprzejmie. Dopóki nie zatrudnili tej kobiety.
Teraz się obawiam, ze mogą mi złośliwie zrobić coś źle, albo celowo przetrzymać ? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogol 91

Nic ci nie zrobią, jak jeździ to auto nic nie stuka to po co chcesz naprawiać? Tym bardziej że jest prawie nowe (co to jest 60 tys). Niech inny zakład ci podbije pieczatke a ich zignoruj na najbliższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu

Znajdź ich adres w google maps i zepsuj im opinię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu

Gdzie jest ten warsztat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×