Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GdzieJestPraca

Podejrzany proces rekrutacji...

Polecane posty

Gość GdzieJestPraca

Cześć, 

 

Dzisiaj rano spotkałem się z gościem z firmy gdzie wysłałem swoje CV. Dał mi całą masę papierów do wypełnienia ( ze dwie teczki z dokumentami, na pewno ze 40 - 45 kartek, sama umowa w 12 egzemplarzach) i kazał je uzupełnić ale nie wypisywać daty i miejsca wypełnienia tych papierow, tylko złożyć podpisy.

 

Jutro mam się z nim spotkać, dać te papiery i jechać od razu na szkolenie do firmy. Na tych dokumentach nie ma pieczątek firmowych, żadnych danych dot. firmy z którą podpisuje umowę, jedynie adres centrali firmy w Krakowie.

 

Boję się bo te dokumenty zawierają wszystkie moje dane. Adres, datę urodzenia, miejsce urodzenia, PESEL, numer telefonu, serię i numer dowodu osobistego, datę ważności i wydania dowodu...

Dla mnie to chore że oczekują ode mnie że im wydam te dokumenty a "oni sobie później resztę sami uzupełnią" czyli pieczątki firmowe, datę i miejscowość wypisania tych papierów.

 

Moim zdaniem jakby firma była uczciwa to zrobiliby odwrotnie - mi dali dokumenty z pieczątkami firmowymi, podpisane przez pracodawcę albo dział kadr.

 

Jeszcze jak wspomniałem mam 12 umów zleceń i na każdej umowie jest inny pracodawca - prezes zarządu x, prezes zarządu Y, pełnomocnik prezesa zarządu itp, ja w końcu nie wiem z kim umowę podpisuję...

 

Serio, raczej.zrezygnuję z tego bo dla mnie to jest bardzo podejrzane. W normalnej firmie idzie się na rozmowę, jest decyzja, przychodzi się, podpisuje umowę i tyle. A nie jakieś maniany że danych firmowych zero a ja mam wszystkie swoje dane podać nawet nir wiem komu. Nawet "zgodę na przetwarzanie danych przez ..." też nie wiem przez kogo. Grunt że oni sobie pouzupełniają puste pola..

 

Nieporozumienie jakieś.

 

Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wałkoń

praca życie skraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh

Pracują to niewolnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×