Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oliwia12

Facet mnie bije

Polecane posty

Witam jestem z facetem ponad 3 lat pierwszy raz facet mnie uderzyl jak się mała urodziła dlatego bo nie pomyłam naczyń,byl pijany mała wtedy spala A ja rozmawiałam z siostra przez telefon wkurzył się i mi zabrał telefon,chciałam aby mi oddał A on mnie wtedy uderzył mocno w udo przez tydzień miałam siniaka wielkiego zresztą to nie była pierwsza taka sytuacja raz mi po pijaku rozwalił jeden telefon bo jest strasznie zazdrosny i się boi że go zdradzę bo jest też po rozwodzie i była żona go zdradzała i wtedy właśnie zaczoł popijac jest też trochę nerwowy nigdy nie lubiłam jak przychodził wypity bo zawsze się bałam parę razy też mnie szarpał próbowałam odejść od niego Ale zawsze to się kończyło przeprosinami ,blaganiem u rodzicow Wogule nie mam wsparcia oni nie rozumieją jak jest nie moga mi pomóc bo mają 2 pokojowe mieszkanie,tam mieszkają rodzice z rodzeństwem i jest ciasno kiedys wzywalam 2 razy policje raz przy mojej mamie bo sie awanturowal a drugi raz jak mnie uderzyl Ale policja przyjechała raz spisała go i kazała być tylko spokojnie bo sąsiedzi już śpią,A za drugim razem jak przyjechali on ich oszukał bo się pytali o jego dowód osobisty A on powiedział że nie pamięta gdzie położył i wpisali tylko imię nazwisko i upomieli  znowu i że nic ńie mogą zrobić A następnym razem iść do mops kazali eh ja niestety mieszkam w innym mieście zdala  od rodziców jestem tu sama teraz od 3 tygodni meldunek mi się skończył zastanawiam się co robić on ciągle nalegam na ślub Ale ja nie chciałam nigdy brać,Ale przez to nie mam ubezpieczenia i meldunku byłam już tutaj 3 razy meldowana tymczasowo tylko Ale teraz nawet tymczasowo niech cA zameldować bo trzeba wpłacić 1000 zł kaucji jeszcze eh odeszlabym od niego Ale nie mam wsparcia Wogule kiedyś po kłótni powiedział że pojdzie do sadu i mi dziecko odbierze boje sie bo on ma mieszkanie ,zarabia niezle ,nawet sasiedzi go szanują A mnie prawie nie znają pójdę do mops to mi powiedzą że mam rodziców no i co z tego jak mi nie pomogą,tu w mieście domu samotnej matki niema wogule ja niedługo pójdę do pracy i zacznę zarabiać ale w mieście mieszkania są drogie nawet kawalerki A on ma mieszkanie komunalne i ma warunki jakieś tu jest blisko przedszkole ,szkoła, wszystko A ja pochodzę ze wsi gdzie do miasta mam kawał drogi , nie mam nawet prawka narazie nie pije już od 8 miesięcy i jest spokój dogadujemy się jest super Ale niewiem jak długo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Najlepiej byłoby żebyś uciekła nie uprzedzając go ani nikogo do innego miasta. Odkładaj pieniądze, pomyśl nad tą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonczek

baby są durne do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do garów

Słabo cie leje bo jeszcze widzisz na oczy i farmazony na kafe masz czas pisać pół godziny. Do garów babo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze

prowo  ze zlepku informacji podkoloryzowane przedstawiające w najgorszym świetle , zresztą nie pierwszy raz

mimo starań zawsze poznać stalkerski temat psychopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wspomnienia przeżyte w przeszłości, nie dają ci spokoju ,nawet teraz kiedy zgnił już  w grobie ? To musi być straszne ,brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×