Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena

Nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość Lena

Od 12 lat jestem mężatką z 2 dzieci. Nigdy nie zdradziłam męża, aż nagle poznałam jego. 10 lat starszy (50lat), oczarował mnie swoją dojrzałością, pięknymi słowami. Nie wiem teraz co mam zrobić. Nie chcę oszukiwać już męża, ale czy będę potrafiła zerwać. Łudzę się, że to miłość. Dodam, że jest samotny, bez dzieci.... tyle że 7 lat przesiedział w więzieniu. Nie wiem czy mogę mu wierzyć, nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
12 minut temu, Gość Lena napisał:

Od 12 lat jestem mężatką z 2 dzieci. Nigdy nie zdradziłam męża, aż nagle poznałam jego. 10 lat starszy (50lat), oczarował mnie swoją dojrzałością, pięknymi słowami. Nie wiem teraz co mam zrobić. Nie chcę oszukiwać już męża, ale czy będę potrafiła zerwać. Łudzę się, że to miłość. Dodam, że jest samotny, bez dzieci.... tyle że 7 lat przesiedział w więzieniu. Nie wiem czy mogę mu wierzyć, nie wiem co robić.

 Czy wiesz w 100% za co siedział??? Wydziarany ??  Co z seksem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Wiem. Za jakiś przemyt. Sex jest. Cały czas mnie wyrzuty sumienia przez to zżerają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Leno opamietaj sie, poki czas. To co robisz bedzie skutkowalo dla twojej rodziny. Chcesz im zburzyc dom dla faceta kryminaliste? Co ty nie masz rozsadku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuńka

Dobry seks to też jakaś wartość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Nuńka napisał:

Dobry seks to też jakaś wartość. 

Nie wiedziałaś za kogo wychodzisz ,że tak biadolisz na ten seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Nuńka napisał:

Dobry seks to też jakaś wartość. 

Nie wiedziałaś za kogo wychodzisz ,że tak biadolisz na ten seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak to co masz zrobić? Wyciągnać głowę z c i p y, i myśleć o rodzinie, mężu i zyciu a nie kur.... o pi z d zi e... jakie wy jesteście głupie. Myślisz, że po 12 latach ten Twój adonis będzie taki super? Za 12 lat typ będzie miał 62 lata i co wtedy? kolejny Cię oczaruje i będziesz miała rozterki? ja jebe ten świat jest po je bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Takie blazy jak Ty powinny mieć po prostu sądowy zakaz zachodzenia w ciąże. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jak to co masz zrobić? Wyciągnać głowę z c i p y, i myśleć o rodzinie, mężu i zyciu a nie kur.... o pi z d zi e... jakie wy jesteście głupie. Myślisz, że po 12 latach ten Twój adonis będzie taki super? Za 12 lat typ będzie miał 62 lata i co wtedy? kolejny Cię oczaruje i będziesz miała rozterki? ja jebe ten świat jest po je bany.

Racja👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koww

Źle dobrane małżeństwo jak ponad 80% w tym kraju. Bo jak młoda, napatoczy się pierwszy lepszy najlepiej w szkole i już.. Ślub, dzieci.. A potem wychodzi ze to fikcja i meczarnia dla obojga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona

40 na karku a jej odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
27 minut temu, Gość gość ona napisał:

Racja👏

Wiem, że źle robię. Z drugiej strony, skoro mąż mnie zaniedbywał, to na co teraz liczy, że wszystko w jedną chwilę naprawi i będzie cudownie jak kiedyś.  Już chyba trochę za późno na to. Tak się dzieje panowie, jak nie dbacie o żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

A gdzie go poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Lena napisał:

Wiem, że źle robię. Z drugiej strony, skoro mąż mnie zaniedbywał, to na co teraz liczy, że wszystko w jedną chwilę naprawi i będzie cudownie jak kiedyś.  Już chyba trochę za późno na to. Tak się dzieje panowie, jak nie dbacie o żony.

A przestan pie r d o li c o zaniedbywaniu. Usprawiedliwiasz sama swoją głupotę. Nad związkiem się pracuje, w pocieczłowa, często we łzach ale się pracuje. Zresztą to zaniedbywanie to też może być tylko w Twojej głowie jako usprawiedliwienie. 
Dzieci też CIę zaniedbywały? Bo im też robisz krzywdę.  Tępa p i p a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Lena napisał:

Wiem, że źle robię. Z drugiej strony, skoro mąż mnie zaniedbywał, to na co teraz liczy, że wszystko w jedną chwilę naprawi i będzie cudownie jak kiedyś.  Już chyba trochę za późno na to. Tak się dzieje panowie, jak nie dbacie o żony.

A przestan pie r d o li c o zaniedbywaniu. Usprawiedliwiasz sama swoją głupotę. Nad związkiem się pracuje, w pocieczłowa, często we łzach ale się pracuje. Zresztą to zaniedbywanie to też może być tylko w Twojej głowie jako usprawiedliwienie. 
Dzieci też CIę zaniedbywały? Bo im też robisz krzywdę.  Tępa p i p a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
10 minut temu, Gość maczu piczu napisał:

A gdzie go poznalas?

W pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora tora

Uważaj kobieto. On twierdzi, że za przemyt, a tak naprawdę to może to być taki sam świr jak ten , który uciekł na Maltę po tym co zrobił młodej tłumaczce j. włoskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanibal Lecter

Selekcja naturalna, tylko dzieci szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Lena napisał:

Od 12 lat jestem mężatką z 2 dzieci. Nigdy nie zdradziłam męża, aż nagle poznałam jego. 10 lat starszy (50lat), oczarował mnie swoją dojrzałością, pięknymi słowami. Nie wiem teraz co mam zrobić. Nie chcę oszukiwać już męża, ale czy będę potrafiła zerwać. Łudzę się, że to miłość. Dodam, że jest samotny, bez dzieci.... tyle że 7 lat przesiedział w więzieniu. Nie wiem czy mogę mu wierzyć, nie wiem co robić.

W ogole tego nie skomentuje ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Koww napisał:

Źle dobrane małżeństwo jak ponad 80% w tym kraju. Bo jak młoda, napatoczy się pierwszy lepszy najlepiej w szkole i już.. Ślub, dzieci.. A potem wychodzi ze to fikcja i meczarnia dla obojga 

Z ust mi to wyjales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poyerbane te kobiety

Pier...... lenie nawet jak cie maz zaniedbywal to cie nie uprawnia do zdradzania go, w takich sytuacjach bierze sie rozwod, ale do kogo ja mowie jak po wiadomosci widac ze jestes tepym szl aufem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
8 godzin temu, Gość Poyerbane te kobiety napisał:

Pier...... lenie nawet jak cie maz zaniedbywal to cie nie uprawnia do zdradzania go, w takich sytuacjach bierze sie rozwod, ale do kogo ja mowie jak po wiadomosci widac ze jestes tepym szl aufem

Co ty o mnie wiesz kolego. To mam do końca życia się poświęcić,  bo mąż. 17 lat go nie zdradzałam. Myślisz, że nie chcę rozwodu. To on mi go nie chce dać,  bo mu się teraz przypomniało, że mnie kocha.  Zanim mnie zlinczujesz, to trochę pomyśl. Chciałby mnie trzymać w złotej klatce, śledzenie, nagrywanie, inwigilacja. Zgłosiłam już nękanie na policję, ale to zawsze kobieta jest ta zła. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Lena napisał:

Od 12 lat jestem mężatką z 2 dzieci. Nigdy nie zdradziłam męża, aż nagle poznałam jego. [...]

Pytanie, czy przez ten czas dążyłaś do budowania i poprawy relacji z mężem wiedząc, że przestaje Ci ona odpowiadać. Starać się powinny obie strony związku, i tez obie podzielają winę i konsekwencje za jego rozpad. Także nie usprawiedliwiaj się, nie zrzucaj wszystkiego na męża, tylko miej odwagę powziąć należną część odpowiedzialności, jak osoba dojrzała. Ostatecznie właśnie ta cecha - dojrzałość - Tobie imponuje, więc warto sobie ją wypracować.

23 godziny temu, Gość Lena napisał:

[...] 10 lat starszy (50lat), oczarował mnie swoją dojrzałością, pięknymi słowami. [...]

Dobrze, by oczarował czynami i charakterem. Słowa to tylko słowa, a będąc zafascynowaną raczej niełatwo o obiektywną ocenę czyjejś postawy. Szczególnie, jeśli się tej osoby dobrze nie zna.

23 godziny temu, Gość Lena napisał:

[...] tyle że 7 lat przesiedział w więzieniu [...] Za jakiś przemyt [...]

Niepoważne podejście. ''JAKIŚ'' przemyt... JAKI, czego? W jakich okolicznościach? Widziałaś już dokumentację sądową?... to są bardzo istotne kwestie. Ponadto nigdy nie możesz mieć pewności, że facet nie wróci do procederu.

23 godziny temu, Gość Lena napisał:

[...] Nie wiem teraz co mam zrobić. [...]

Popracować nad sobą. Postarać się kierować rozsądkiem, nie emocjami. Ciągnie Cię na bok, ponieważ w Twojej relacji z mężem są braki, które można jeszcze przy odrobinie dobrej woli wypełnić. A jeśli jesteś całkowicie pewna, że się nie da... to rozwód. Po którym po prostu postaraj się nie wejść w bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×