Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna

Sex w aucie zimą..

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Jak ważycie 200kg to i problem 😄

200 kg to może ty ważysz, wieczny prawiczku i mitomanie XD tak tu się chwalisz swoimi zmyślonymi historiami, a prawda jest taka, że jedyny seks, jaki w życiu miałeś, to walenie konia do skarpety XD tak było przez ostatnie 30 lat i do końca twojego zasranego żywota to się nie zmieni XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Magda bez loginu napisał:

Pusty parking podziemny w galerii handlowej ❄️👍

też fajne 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość gość napisał:

chaciepoebao synuś, widziałeś nas kiedyś na żywo że tak pierdoIisz? nawet nie wiesz, do kogo piszesz, ale wielki znawca, kto jak wygląda. jēbnij się w łeb czymś ciężkim najlepiej, żeby szybko poszło 🙂

Oczywiście że wiem, do wulgarnej, chamskiej, wariatki która zupełnie nie zna się na żartach 😘  😄  Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Apel od społeczeństwa kafe, nie uchajcie co pierdoIi klient spod nicka Wiem co mówię, bo on gőwno wie tak naprawdę XD mitoman z niego nieziemski, chwali się podbojami, o których przeczytał na portalu z erotycznym historiami, a sam jest 40-letnim prawiczkiem na utrzymaniu mamusi XD prawda jest taka, że żadna mu nigdy nie dała zamoczyć, i żadna mu nie da. Renia Rączkowska to jego jedyną w całym życiu partnerka seksualna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przemo znowu udaje znawcę? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Pusty parking podziemny w galerii handlowej ❄️👍

U mnie jest na trzecim piętrze, też pod dachem, mógłby być? 😄  Niezbyt daleko w drugiej podziemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Apel od społeczeństwa kafe, nie uchajcie co pierdoIi klient spod nicka Wiem co mówię, bo on gőwno wie tak naprawdę XD mitoman z niego nieziemski, chwali się podbojami, o których przeczytał na portalu z erotycznym historiami, a sam jest 40-letnim prawiczkiem na utrzymaniu mamusi XD prawda jest taka, że żadna mu nigdy nie dała zamoczyć, i żadna mu nie da. Renia Rączkowska to jego jedyną w całym życiu partnerka seksualna XD

Pocałuj ty mnie błaźnie w d0pę, tylko przez bibułkę żebyś mi jej nie pobrudził. Pisz sam do siebie pajacu, idę mecz oglądać 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już ja cię znam
30 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Pocałuj ty mnie błaźnie w d0pę, tylko przez bibułkę żebyś mi jej nie pobrudził. Pisz sam do siebie pajacu, idę mecz oglądać 😄

 

Co, prawda boli, przegrywie życiowy? XD Śpiesz się wylewać żale, bo o 22 mama ci kabel odłączy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Magda bez loginu napisał:

Co to za przyjemność w aucie? 😉Ale co ja tam wiem 😅

Nie specjalnie mi się widzi latać z gołym tyłkiem na mrozie to po pierwsze, po drugie zdaje się że sama wspominałaś o włączeniu ogrzewania w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×