Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka

Dotyk

Polecane posty

Gość Rzyg

KicioKasioGosia wersja damska C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdwojenie jaźni
3 minuty temu, Gocha napisał:

Było dużo różnych sytuacji np.bardzo pomagał tam gdzie nie powinno to być,spojrzenia dłuższe niż normalnie no i ta dłoń położona na mojej i tak chwilę staliśmy. Nie wiem czy nie zajarzył że mnie trzyma a nie pacjenta ale wydaje mi się to nieprawdopodobne.Moze faktycznie nadinterpretuję?

 

 

Da się nie zwrócić uwagi na to, że dotyka się czyjejś dłoni, uwierz mi. Wszystko zależy od stresu i warunków (np. temperatury) - z doświadczenia wiem, że bywa z tym... naprawdę różnie.

Dlatego jak pisałem - zdaj się na statystykę. Jeśli pojawiają się powtórzenia, zdecydowanie spada szansa na zbieg okoliczności.

A tak w ogóle - jak go złapiesz na spojrzeniu, to się z nim tym spojrzeniem pobaw. Dodaj uśmiech i będzie Twój 😉

Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie niesmialy tylko bardzo ostrożny i razem pracujemy co też nie ułatwia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdwojenie jaźni
4 minuty temu, Gocha napisał:

Koleżanka zauważyła że się do mnie uśmiechnął (Ja nie widzialm),widział również jak na mnje zerka i mierzy wzrokiem.Teraz obecnie olewa mnie

A jesteś pewna koleżanki? Z całym szacunkiem, ale kobiety lubią się czasem rozerwać zabawą w swatki...

Jak masz pełne zaufanie do koleżanki, to zacznij testy. Pobaw się wzrokiem - zobaczymy, jak zareaguje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja to przylapuje na spojrzeniu to on od razu spuszcza głowę.Bylo wiele sytuacji nie mieszczących się w granicach normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdwojenie jaźni
1 minutę temu, Gocha napisał:

Raczej nie niesmialy tylko bardzo ostrożny i razem pracujemy co też nie ułatwia 

Niestety - takie czasy.

Zresztą, dość typowe - był ostatnio taki przypadek na forum: ona chciała, ale znać nie dała, on chciał i znać dał, ale ona nie podjęła, on odpuścił, ona załamana, bo odpuścił. Komedia w trzech aktach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie mnie się wydaje że dostatecznie daje mu znać że mi się podoba ale on tego tak nie odbiera i myśli że nic z tego no ale zapytam mu się wprost to zaprzeczył.Wystraszyl się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdwojenie jaźni
6 minut temu, Gocha napisał:

Tylko ja to przylapuje na spojrzeniu to on od razu spuszcza głowę.Bylo wiele sytuacji nie mieszczących się w granicach normy

Czyli chłopak nieśmiały jest. Niestety, czasem trzeba komuś podnieść samoocenę - pewnie nie miał zbyt dużo / zbyt dobrych doświadczeń z płcią przeciwną. Popracuj nad tym, żeby zanim wwiercisz wzrok w jego oczy, wywołać na swojej twarzy uśmiech. Powinno pomóc. Nieco 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niesmialy ale zdarzyło się że z daleka gapił się bez cienia nieśmiałości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdwojenie jaźni
20 minut temu, Gocha napisał:

Może niesmialy ale zdarzyło się że z daleka gapił się bez cienia nieśmiałości 

A bo z daleka to myśli, że nie widzisz. Normalny chłop 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozdwojenie jaźni
3 minuty temu, Gocha napisał:

Jak przyczyna może być że fb mnie nie przyją?

No to faktycznie, klinicznie trudny przypadek. Pewnie się kafeterii naczytał i teraz świruje...

W normalnej sytuacji, trzeba by było (żeby zrozumiał przekaz) postawić sprawę wprost (niestety, musiałabyś wystąpić z inicjatywą, skoro on taki nieśmiały) i dać mu czas na przemyślenia (żeby się zaszył w sobie i wypracował swoje stanowisko). Wyznaczyć przy tym termin (nie za długi, tydzień max) żeby się zdecydował. Jak postawisz mu ultimatum, to podczas zaszycia wszystko sobie przemyśli i przewartościuje. Wizja zaprzepaszczonej szansy powinna podziałać na wyobraźnię na tyle, że jeśli tylko coś w nim faktycznie zakiełkowało wobec Ciebie, nie zaryzykuje zaprzepaszczenia okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Postaw mu loda to na fejsie cie doda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×