Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Moja córka jest mądrzejsza od tej całej Grety Thunberg a jakoś nikt jej po świecie nie wozi

Polecane posty

Gość Gość

I mam o to żal, że wybrali sobie jedną dziewczynkę i robią z niej gwiazdę, najważniejszą osobę na świecie. Co to jakaś królowa? Wszędzie gdzie coś ważnego się dzieje, to ona przemawia jak władca świata. Aż mnie ściska jak widzę tę małą mądrale jak znowu gdzieś się popisuje przed mikrofonem, a gada takie głupoty co jej pewnie rodzice mówią. Powiem tak, moja córka jest młodsza i mądrzejsza i sama to wszystko wymyśla. A że wybrali Gretę na człowieka roku to naprawdę przesada. Jest też wiele innych mądrzejszych dzieci. Nie wiem z czego ona taka jest znana i dlaczego uważa się ją za kogoś opiniotwórczego? Może moja córka też niech wystąpi w Sejmie, bo ma dużo do powiedzenia o tym co się w Polsce dzieje. I też niech będzie gwiazdą. Jeszcze dodam, że jest nawet ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wiesz, na YT kazdy moze byc gwiazda.Ty i twoja corka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Wiesz, na YT kazdy moze byc gwiazda.Ty i twoja corka tez

No dobra, ale niech też ją wożą za darmo po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfsbs

Wg ustaleń naukowców, dzieci dziedziczą potencjał intelektualny głównie po matce. Ty dramatyczną sytuację środowiska nazywasz głupotami a czyjąś wartość łączysz z wyglądem zewnętrznym. Pisząc kolokwialnie, jesteś więc ...ką.

Twoje dziecko ma znikome szanse reprezentować sobą cokolwiek więcej niż ty.

 

Nie zaśmiecaj tego forum. W tej chwili to najlepsze, co możesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No dobra, ale niech też ją wożą za darmo po świecie.

wiesz,nikt od razu sławny sie nie stał. nawet szafiarka musiała cos zrobic ,zeby jej rajstopy do reklamowania wyslali.Ta Greta ma znaną matke, jest chora, ma parcie na temat i sie zalapala na slawe,bo ludzie lubia takich malych bohaterow. Czy ma racje czy nie, to nie wiem.Pewnie troche racji ma. A ty nie zrobilas nic i juz chcesz po swiecie jezdzoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, brokentiger87 napisał:

ja bym się martwiła, gdyby moja córka nie była mądrzejsza od Grety

po tak głupiej, zaściankowej i pustej matce jak ty, to i tak nic mądrego się nie ulęgnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

po tak głupiej, zaściankowej i pustej matce jak ty, to i tak nic mądrego się nie ulęgnie. 

HOW DARE YOU??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I mam o to żal, że wybrali sobie jedną dziewczynkę i robią z niej gwiazdę, najważniejszą osobę na świecie. Co to jakaś królowa? Wszędzie gdzie coś ważnego się dzieje, to ona przemawia jak władca świata. Aż mnie ściska jak widzę tę małą mądrale jak znowu gdzieś się popisuje przed mikrofonem, a gada takie głupoty co jej pewnie rodzice mówią. Powiem tak, moja córka jest młodsza i mądrzejsza i sama to wszystko wymyśla. A że wybrali Gretę na człowieka roku to naprawdę przesada. Jest też wiele innych mądrzejszych dzieci. Nie wiem z czego ona taka jest znana i dlaczego uważa się ją za kogoś opiniotwórczego? Może moja córka też niech wystąpi w Sejmie, bo ma dużo do powiedzenia o tym co się w Polsce dzieje. I też niech będzie gwiazdą. Jeszcze dodam, że jest nawet ładniejsza.

Żałosne jest to co napisałaś, serio. Dziewczynka ma zespół Aspergera i ma prawo być dumna sama z siebie. Ma prawo uważać się za najmądrzejszą na świecie, widać, dobrze jej to robi. I niech tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Żałosne jest to co napisałaś, serio. Dziewczynka ma zespół Aspergera i ma prawo być dumna sama z siebie. Ma prawo uważać się za najmądrzejszą na świecie, widać, dobrze jej to robi. I niech tak pozostanie.

a co to za mentalność ofiary promowana podstępnie. piłeś? nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za tą dziewczynką ze Szwecji stoją opiekunowie, a w tle wieelkie pieniądze i korporacje. Tak, że daj spokój i zamknij temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, brokentiger87 napisał:

a co to za mentalność ofiary promowana podstępnie. piłeś? nie pisz.

Odniosłam się do wpisu autorki odnośnie samej dziewczynki. Wyczułam zazdrość. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×