Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

szybkie pytanko, fb

Polecane posty

Gość gosc

Dlaczego nie widać mojej daty urodzenia, tj nie przychodzi powiadomienie do znajomych ze mam urodziny? Moze kiedyś coś wcisnęłam żeby ukryć bo poukrywałam poprzednie życzenia, mam wpisaną datę, widoczna dla innych a mimo to się nie wyświetla (znajomy mi powiedział, ze nie ma zadnej inf że złóż zyczenia itd). Macie jakiś pomysł jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio chcesz dostawać życzenia na FB? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nikt nie pomoże? Powinno się na tym Dzwoneczek pojawic powiadomienie, a się nie pojawia mimo daty wpisanej 8 udostępnionej. 

A ty pamiętasz o urodzinach wszystkich? Bo ja tylko 2-3 osób a o reszcie mi fb przypomina i co w tym złego? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam fb więc nie pomogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może część osób ma wyłączone powiadomienia o urodzinach. Ja sama tak zrobiłam, bo jakoś nie czuję potrzeby aby mi przypominało. Daty urodzin ważnych mi osób mam zapisane a reszta jakoś mnie średnio interesuje.

Ale wyjaśnienie masz tutaj z lipca br.:

"Facebook - urodziny naszych znajomych nie będą się nam już wyświetlać. To prawdziwy cios dla wszystkich tych, których serwis społecznościowy niejednokrotnie uratował przed zaliczeniem wpadki, jaką niewątpliwie byłoby zapomnienie o złożeniu życzeń bliskiej osobie. Rejestrując się na Facebooku, jesteśmy zobowiązani do podania swojej daty urodzenia, stąd też nasi facebookowi znajomi doskonale wiedzą, kiedy obchodzimy kolejną rocznicę narodzin. W związku z zarzutami, jakie nagminnie kierowane są w stronę serwisu, jakoby nie przestrzegał on zasad ochrony danych osobowych swoich użytkowników, jedna z podstawowych opcji została trwale usunięta."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nikt nie pomoże? Powinno się na tym Dzwoneczek pojawic powiadomienie, a się nie pojawia mimo daty wpisanej 8 udostępnionej. 

A ty pamiętasz o urodzinach wszystkich? Bo ja tylko 2-3 osób a o reszcie mi fb przypomina i co w tym złego? 😉

Tak, pamiętam o urodzinach moich najbliższych. To nie jest problem zapamiętać tych kilka dat w roku. Moja babcia i tata nie mają FB, więc średnio pomógłby mi w tej kwestii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×