Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaasiaaa

Jestem Kasia, a mój chłopak wysyła nagie foty Gejom

Polecane posty

Gość Kasiaasiaaa

Hej.. opisze to w skrócie, mam 24lata.. ze swoim chłopakiem jestem ponad dwa lata, mieszkamy ze sobą praktycznie od początku, mamy wspólnych znajomych.. Mój chłopak od ok. Pół roku jeździ za granice do pracy.. ostatnio dowiedziałam się, ze cpa i pisze z jakimiś dziewczynami na sexportalach, wysyła swoje nagie foty i filmiki.. po dwóch dniach wygrzebałam u niego w telefonie wiadomości w których pisze z para gejów i wysyła im tez swoje zdj.. tłumaczył mi sie, ze był naćpany i nie wiedział co robi i ze robił to dla beki.. nie wiem co myśleć... pomóżcie mi proszę bo zwariuje... 😞 nie wiem co się z nim dzieje.. i czy to faktycznie przez cpanie tak go zryło.. czy po prostu jest gejem..
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Daj sobie z nim spokoj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaasiaaa
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Daj sobie z nim spokoj,

Nie potrafię 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Twoja sprawa. No to facet bedzie tobie pchal do tylka, a jemu geje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mój maz też mi zrobił leczy my byliśmy 3lata po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwne, że prze dwa lata puszczałaś do łózka tak prymitywnego typa. Nie sądzę bo było coś do zrobienia poza pokazaniem  mu drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cpanie

Nie rozumiem po co rozstrzasac jakies fotki juz samo cpanie byloby dla mnie wystarczajacym powodem zeby zerwac. No chyba ze hestes z, typu kartn I ci to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX
6 godzin temu, Gość Kasiaasiaaa napisał:

Hej.. opisze to w skrócie, mam 24lata.. ze swoim chłopakiem jestem ponad dwa lata, mieszkamy ze sobą praktycznie od początku, mamy wspólnych znajomych.. Mój chłopak od ok. Pół roku jeździ za granice do pracy.. ostatnio dowiedziałam się, ze cpa i pisze z jakimiś dziewczynami na sexportalach, wysyła swoje nagie foty i filmiki.. po dwóch dniach wygrzebałam u niego w telefonie wiadomości w których pisze z para gejów i wysyła im tez swoje zdj.. tłumaczył mi sie, ze był naćpany i nie wiedział co robi i ze robił to dla beki.. nie wiem co myśleć... pomóżcie mi proszę bo zwariuje... 😞 nie wiem co się z nim dzieje.. i czy to faktycznie przez cpanie tak go zryło.. czy po prostu jest gejem..
 

 Czy on ciebie w odbytnicę ładuje? Jak tak to daruj sobie, to zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×