Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Portale randkowe deprawują kobiety i zawyżają ich poczucie wartości

Polecane posty

Gość xD no nie
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo kobiety mają empatię i nie chcą żeby pajacowi było smutno. Nie wieś, że kobiety tak się wychowuje żeby  się ulitowaly i pochwalił nawet jak nie ma za bardzo za co. Tak jak z dziećmi się robi 

xD 

Gdzie ty w całej sytuacji z tamtego postu dostrzegasz jakakolwiek empatie kobiet? To raczej do nich sie kieruje wiecej niezasluzonej delikatnosci i empatii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsadny 40

Po pierwszych 5ciu realnych spotkaniach dziewczyna przylicza doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Realista napisał:

Wejdzie taka byle przeciętniara na portal randkowy i dostaje setki wiadomości i od razu jej poczucie wartości rośnie kosmicznie i myśli że jest zayebista i zaczyna księżniczkować.

Nie zdaje sobie sprawy z tego że tylu facetów do niej pisze wcale nie dlatego że jest taka wyjątkowa, tylko dlatego że faceci chcą zamoczyć niskim kosztem i masowo piszą wiadomości do każdej kobiety w nadziei że ta im popuści szpary.

Jaka zazdrość o zainteresowanie przez ciebie przemawia,  następny sfrustrowany pokemon cierpi na brak szans na kobiete, cóż nie dla psa kiełbasa. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

A co, wlasna reka ci mowi ze jestes dobry w seksie?

Pisałem o charakterze i ego. Ale i w łóżku większość kobiet ma niewiele do zaoferowania. Czy ja jestem dobry w łóżku - nie wiem, pewnie nie. Ale nie mam tak wygórowanych wymagań jak kobiety ani takiego mniemania o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×