Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czytajcie i się uczcie

Rada dla młodych ziomków co do kobiet

Polecane posty

Gość Czytajcie i się uczcie

 

1. Kobiety chcą mieć facetów

2. Kobiety są poyebane i biorą wzorce życiowe z TV

3. Zagadać panne można wszędzie i nie musi to być cel aby ustawić randke

4. Kobiety lubią seks ( chyba że mają usterke psychiczną ) młode jednak często mają niskie libido, te po 30 większe

5. Nie ma zimnych kłód, są tylko niedoświadczone i nierozpalone, niepewne

6. Kobieta aby dać szpare musi być rozluźniona i rozpalona ALE umysłowo, seks u kobiety zaczyna się między uszami, wino pomaga

7. kobiety mają 1500 kompleksów na temat swojego ciała i wyglądu, czym młodsze tym mają więcej, bo czytają gòwnogazetki i strony w necie dla bab

8. Latając za kobietą jak piesek powoduje że przestajecie być atrakcyjni

9. To że myślicie ciągle o ruhaniu nie znaczy że nie możecie tego zataić

10. Jak już wyruhacie panne to zwykle jest wasza, bo się przywiązuje, problem że po niedługim czasie może się wam znudzić, wtedy wymuszony celibat z tydzień i znowu wam posmakuje

11. Większość kobiet ciągle coś chce, ciągle coś chce zmieniać itp., wasza sprawa ustawić panne w tej kwestji

12. Nigdy nie rozpieszczać za bardzo kobiety, ona zawsze musi mieć troche niepewności

13. Cdn....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z 3 pkt się nie zgadzam, ale reszta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulte
57 minut temu, Argen napisał:

9 pkt też odpada. Nie każdy ciągle o tym myśli.

do 35 każdy facet o tym myśli 24 na dobe, chyba że ma usterke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 minutę temu, Gość pulte napisał:

do 35 każdy facet o tym myśli 24 na dobe, chyba że ma usterke

Bzdura. Ja w ogóle o tym nie myślę, a do 35 mi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby
20 godzin temu, Gość vvv napisał:

Bzdura. Ja w ogóle o tym nie myślę, a do 35 mi daleko.

masz usterke, dlatego nie ciągnie cie aby mieć laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2019 o 14:11, Gość Czytajcie i się uczcie napisał:

4. Kobiety lubią seks ( chyba że mają usterke psychiczną ) młode jednak często mają niskie libido, te po 30 większe

 

Tak, nastolatki to cnotki. Akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
1 godzinę temu, Gość gruby napisał:

masz usterke, dlatego nie ciągnie cie aby mieć laske

Chcę mieć dziewczynę. Ciągnie mnie do związku, na seksie mi aż tak nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruuuu
5 godzin temu, marcin_wawa napisał:

Tak, nastolatki to cnotki. Akurat.

nastolatki dają duupy aby mieć z faceta korzyści nie bo chcą, zwykle to facet chce ciągle ruhać nie nastolatka, bo one z reguły mają niskie libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruuuu
5 godzin temu, Gość vvv napisał:

Chcę mieć dziewczynę. Ciągnie mnie do związku, na seksie mi aż tak nie zależy.

Po hooj ci laska jak nie chcesz seksu? kup kota, albo bierz samotną matke, taka się ucieszy że ma jelenia i nie musi dawać duupy a ma z niego korzyści materialne. Jesteś idealny kandydat na jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość sruuuu napisał:

nastolatki dają duupy aby mieć z faceta korzyści nie bo chcą, zwykle to facet chce ciągle ruhać nie nastolatka, bo one z reguły mają niskie libido

Jakie korzyści z faceta ma przeciętna 15-latka, która na imprezach uprawia z różnymi kolesiami przygodny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępe siksy
37 minut temu, marcin_wawa napisał:

Jakie korzyści z faceta ma przeciętna 15-latka, która na imprezach uprawia z różnymi kolesiami przygodny seks?

za darmo chlanie, wjazdy na disco, wożenie doopy tu i tam, ciuchy pewnie i inne gòwno no i szpan przed koleżankami, dużo nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 godzin temu, Gość sruuuu napisał:

Po hooj ci laska jak nie chcesz seksu?

Nie powiedziałem, że nie chcę seksu, tylko że nie myślę o nim 24h. Nie potrzebuję uprawiać seksu codziennie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banko
15 godzin temu, Gość vvv napisał:

Nie powiedziałem, że nie chcę seksu, tylko że nie myślę o nim 24h. Nie potrzebuję uprawiać seksu codziennie.

 

jaki problem w znalezieniu kobiety? może samotną matke bierz jak chcesz być bankomatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja powiem tak.Wiele kobiet ktore facet nazywa ozięble bierze się z tego ze jestes kiepski w łóżku i ona nie ma ochoty cie oglądać ani uprawiać sexu. I nie tylko w łóżku jesteś kiepski w życiu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość banko napisał:

jaki problem w znalezieniu kobiety? może samotną matke bierz jak chcesz być bankomatem

Nie chcę samotnej matki. Bankomatem też nie chcę być i nie wiem z czego to wywnioskowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide spać
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja powiem tak.Wiele kobiet ktore facet nazywa ozięble bierze się z tego ze jestes kiepski w łóżku i ona nie ma ochoty cie oglądać ani uprawiać sexu. I nie tylko w łóżku jesteś kiepski w życiu też.

nie każdy jest dobry, jest 1% super, reszta miernota, tacy TEŻ mają panny, nawet ładne więc przestań bredzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek
8 godzin temu, Gość vvv napisał:

Nie chcę samotnej matki. Bankomatem też nie chcę być i nie wiem z czego to wywnioskowałeś.

Zapomnij jak wyglądasz. Masz przy zagadywwniu być pewny siebie, zapomnieć o kompleksach, zapomnieć że masz morde jak szrek czy jakaś inna bestia. Zapomnij że panna to stworzenie z dziurą i cyckami i że to się ruha. To taka sama zakompleksiona istota jak ty, a nawet BARDZIEJ niż ty. Tylko one walną na ryj makijaż, kupią wyszczuplające ciuchy i swoje kompleksy ukryją. Idź do fryzjera, weź prysznic, troche wody kolońskiej, jakiś ciuch, wykremuj ryj na błysk i wyrywaj w teren rwać laske. Wymówek możesz mieć i 150, że masz ryj jak frankenstein, niski, gruby, łysy, biedny, nudny, to wszystko jest nieistotne. Istotna jest pewność siebie, gadka która się klei, odpowiednie psychologiczne indywidualne podejście do danej panny i naciskanie odpowiednich guzików. Czy każdą zarwiesz, NIE !!!! I nie musisz każdej, bo pomimo że to klony to każda jest ciut inna. Pozatym mogą być zmieszane, głupie, puste, tępe, zajęte, chore, mające PMS, mające durne wymogi o księcia i hooj wie co jeszcze. Ale jeśli podbijasz i masz reakcje to się z niej coś uczysz, uczysz wyczuwać sytuacje i ludzi. Nawet porażka jest dobrą lekcja, w sumie porażka jest lepszą lekcją niż sukces. Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja powiem tak.Wiele kobiet ktore facet nazywa ozięble bierze się z tego ze jestes kiepski w łóżku i ona nie ma ochoty cie oglądać ani uprawiać sexu. I nie tylko w łóżku jesteś kiepski w życiu też.

A co jesli każda jego wcześniejsza partnerka była zadowolona i to bardzo z seksu z nim. A w seksie z Tobą on nie ma przyjemności, ani Ty. 

Nie każda jest tak bardzo roz...a

Nie każda się ...iła przez 18la swojego życia. Nie każda miała dwa porody za sobą. Suma suma rum. Licznika się nie cofnie.  Nogi Ci wkladał nie będzie.  Łap przekaz zwykła wywłoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
6 godzin temu, Gość ziomek napisał:

Zapomnij jak wyglądasz. Masz przy zagadywwniu być pewny siebie, zapomnieć o kompleksach, zapomnieć że masz morde jak szrek czy jakaś inna bestia. 

Robiłem to wielokrotnie, bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny91

ziomek, zapomniałeś o jednym - lepiej się wyrywa laski jak się konia nie wali (tak z tydzień - dwa) 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fappp
Dnia 15.12.2019 o 05:23, Gość czarny91 napisał:

ziomek, zapomniałeś o jednym - lepiej się wyrywa laski jak się konia nie wali (tak z tydzień - dwa) 😄

bo większa motywacja to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fappp
Dnia 15.12.2019 o 05:23, Gość czarny91 napisał:

ziomek, zapomniałeś o jednym - lepiej się wyrywa laski jak się konia nie wali (tak z tydzień - dwa) 😄

bo większa motywacja to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jesteś w stanie rozpalić umysłowo żadnej kobiety. No może oprócz upośledzonej z zespołem Downa bo ma duże libido. Taki z ciebie doradca jak guru braci samiec. Coś zaslyszy tam coś przeczyta i myśli że jest autorytetem. Nie przenos swoich rad które stosujesz na sorcie tepych karyn na wszystkie kobiety bo to żałosne. Banda piwnicznych koniotrzepow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×