Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naiwniara

Naiwna byłam

Polecane posty

Gość Naiwniara

Byłam naiwna 30 lat. Teraz widzę tylko zło, nienawiść,  zazdrość, wyrachowanie, interesowność... 

Sama nie jestem lepsza ...nawet do pięt nie dorastam ideałom, w których istnienie dawniej wierzylam. 

Moja dobroć jest malutka, daję ją tylko tam,gdzie łatwo ją dać.

Mrużę oczy ,odwracam głowę od ludzkich nieszczęść. Za trudne to...nie dam rady . 

Przez gonitwę za pieniądzem, stałam się pustym robotem. Resztki małej, naiwnej mnie jeszcze spod ciężkiego buta rzeczywistości  krzyczą: nie zapomnij o swoich  wartościach!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniara
1 minutę temu, Pedalski_Głosik napisał:

Odwaliło ci czy się nawaliłaś?

Zazdroszczę luzu. Jestem trzeźwa i przedstawiam powyżej swe prawdziwe zmartwienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniara

Idę spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piłat
2 minuty temu, Gość Naiwniara napisał:

Zazdroszczę luzu. Jestem trzeźwa i przedstawiam powyżej swe prawdziwe zmartwienia .

Nie zapomnij ze nie masz swoich wartości, będzie zdecydowanie łatwiej nieść ten krzyż na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

nie truj dupy już, widać nie masz żadnych problemów że aż je z palca wysysasz ...ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyfer
4 minuty temu, Gość ktoś napisał:

nie truj dupy już, widać nie masz żadnych problemów że aż je z palca wysysasz ...ko

Widze tez to wszystko co Ty masz za plecami. 

Jestem tu tylko po to by oficjalnie

Zaopiekować się Tobą 🙂

Witaj w piekle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Myslę że taka cwana, wredna i podstępna gadzina jak ty, nigdy nie była naiwna, raczej hodowałaś w sobie tę podłość od dzieciństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee
5 minut temu, Gość nice napisał:

Myslę że taka cwana, wredna i podstępna gadzina jak ty, nigdy nie była naiwna, raczej hodowałaś w sobie tę podłość od dzieciństwa. 

Myślenie od zawsze było Twoją słabą stroną. Zostaw to tym którzy korzystają z mózgu a nie tylko z Ust :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
3 minuty temu, Gość Eee napisał:

Myślenie od zawsze było Twoją słabą stroną. Zostaw to tym którzy korzystają z mózgu a nie tylko z Ust :

Z ust w jakim sensie? 

Chory psychicznie erotoman który potrafi pisać wyłącznie o seksie zarzuca komus innemu brak myślenia? Na jakiej podstawie? Tylko dlatego że czujesz zawiść i chcesz mnie zdyskredytować w jakikolwiek sposób? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

A może ty sie pod kogos podszywasz, wstrętna żmijo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej dobra
5 minut temu, Gość nice napisał:

Z ust w jakim sensie? 

Chory psychicznie erotoman który potrafi pisać wyłącznie o seksie zarzuca komus innemu brak myślenia? Na jakiej podstawie? Tylko dlatego że czujesz zawiść i chcesz mnie zdyskredytować w jakikolwiek sposób? 

Być może po to tu jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Mnie usta służą do mówienia, a tobie sz.mato? Mogę wnioskować z tamtego wpisu, że twoje pewnie wykazują skłonność do narządów płciowych. Fuj 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr kuba
2 minuty temu, Gość nice napisał:

A może ty sie pod kogos podszywasz, wstrętna żmijo? 

Pod Artura zmijewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
3 minuty temu, Gość Ej dobra napisał:

Być może po to tu jestem 

kto ci za to płaci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloo
Przed chwilą, Gość nice napisał:

Mnie usta służą do mówienia, a tobie sz.mato? Mogę wnioskować z tamtego wpisu, że twoje pewnie wykazują skłonność do narządów płciowych. Fuj 🤮

Mi do mówienia pustaku służą struny głosowe a usta do trzymania w buzi pokarmu jak już chciałas zabłysnąć 

Widać co głodnemu na myśli 

 

Mamo nie sprzataj Rogal pozamiatał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

Do mówienia służy cały aparat mowy ...ko, od płuc aż do warg a nie tylko struny głosowe. Jak jesteś taka tępa to sie doucz. 

O seksie napisałaś juz tyle z podobnymi tobie, że łatwo sie domyslić do czego robiłas aluzje a potem sie wycofałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
11 minut temu, Gość Eloo napisał:

Mi służą usta do trzymania w buzi pokarmu

 

Aha to już wiadomo do czego prostaczki mają usta. Nie mów z pełnymi ustami patologio.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Champion
2 minuty temu, Gość nice napisał:

Aha to już wiadomo do czego prostaczki mają usta. Nie mów z pełnymi ustami patologio.  

Nie jem 🙂 a poza tym piszę to w niczym mi to by nie przeszkadzalo.

A ty użyj tych swoich ust do mówienia tylko najpierw strun się pozbądź. 

 

Brak słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice

A ty swoich strun uzyj do mówienia tylko najpierw pozbądź się układu oddechowego gardła, krtani i jamy ustnej.  Poszukaj sobie hasła "aparat mowy" id.iotko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
9 godzin temu, Gość Naiwniara napisał:

Moja dobroć jest malutka, daję ją tylko tam,gdzie łatwo ją dać.

Nie szkodzi, wazne, ze jest i bedzie rosla jak bedziesz silnijesza:)

 

9 godzin temu, Gość Naiwniara napisał:

Mrużę oczy ,odwracam głowę od ludzkich nieszczęść. Za trudne to...nie dam rady . 

To przemeczenie, przesilenie.

 

9 godzin temu, Gość Naiwniara napisał:

Przez gonitwę za pieniądzem, stałam się pustym robotem.

Czasem zycie do tego zmusza...

Dobroc nie ginie, jezeli lezy w naturze czlowieka, a kryzysy ma kazdy czlowiek, zmienia sie punkt widzenia swiata, idealy, uczymy sie czegos ciagle... Piszesz, ze dobroc malutka - lepsza taka niz zadna. Jeden czlowiek nie zbawi swiata, trzeba wielu z wlasnie taka "malutka" chocby dobrocia. Wokol siebie, tam gdzie mozesz, w najdrobniejszych sprawach.

Bedzie dobrze, tylko odpusc sobie niepotrzebne zamartwiania - Ty tez musisz byc dla siebie dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniara
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Nie szkodzi, wazne, ze jest i bedzie rosla jak bedziesz silnijesza:)

 

To przemeczenie, przesilenie.

 

Czasem zycie do tego zmusza...

Dobroc nie ginie, jezeli lezy w naturze czlowieka, a kryzysy ma kazdy czlowiek, zmienia sie punkt widzenia swiata, idealy, uczymy sie czegos ciagle... Piszesz, ze dobroc malutka - lepsza taka niz zadna. Jeden czlowiek nie zbawi swiata, trzeba wielu z wlasnie taka "malutka" chocby dobrocia. Wokol siebie, tam gdzie mozesz, w najdrobniejszych sprawach.

Bedzie dobrze, tylko odpusc sobie niepotrzebne zamartwiania - Ty tez musisz byc dla siebie dobra:)

Melduję ,że przeczytałam i ,że pomogło nieco. A teraz spieszę się tu i tam z lekko większym optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 godzin temu, Gość Naiwniara napisał:

Melduję ,że przeczytałam i ,że pomogło nieco. A teraz spieszę się tu i tam z lekko większym optymizmem.

Ciesze sie:)

Byle do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala MI

Naiwniara, pierwsze primo - nie dowalac sobie (wystarczy, ze inni nam dowalają ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×