Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak tam dziewczyny po cesarce ?Jak tam wydobiciny i autystyczne dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Ja rodziłam NORMALNIE bez tak zwanych wynalazków i moje dziecko się urodziło, a nie zostało wyciągnięte. Wy się dziwicie, że macie dzieci z autyzmem i innymi, a to jest wasza wina, bo boicie się odrobiny bólu. Zastanówcie się czy wy w ogóle powinnyście być matkami skoro już na samym starcie popełniacie takie błędy w macierzyństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej miec dziecko z porazeniem mozgowym, niedowladem konczyn, uszkodzeniem mózgu spowodowanym niedotlenieniem, niezywe. Lub samej byc martwa. Mialam cc po 10 godzinach porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

0/10 slabiutko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lepiej miec dziecko z porazeniem mozgowym, niedowladem konczyn, uszkodzeniem mózgu spowodowanym niedotlenieniem, niezywe. Lub samej byc martwa. Mialam cc po 10 godzinach porodu

Ale urodzone NATURALNIE! Co ty tam wiesz, z ciebie wydobyli 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Moje wydobyte dziecko ma się świetnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Komuś tutaj nieźle dał w kość poród naturalny i pora się wyżyć 🤣 pewnie to wyglas jak zażynane prosie kiedy Ci dupsko i cipuche rozerwalo na 4 strony świata 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jak ma się twoje wiadro między nogami? Bo o mózg nie pytam nawet widać że wysrany po pęknięu dupska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ooooo jakaś krówka rozpłodowa ma dziś zły dzionek 👏👏👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratulacje za wyczy.. Jestes lepsza od Olgi Tokarczuk bo wysralas dziecko przez swoją śmierdząca pochwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to są wydobiciny serio pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to są wydobiciny serio pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to są wydobiciny serio pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to są wydobiciny serio pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Co to są wydobiciny serio pytam?

Jakąsz się czy co? Wedlug tej miłej pani- autorki tematu dzieci wyciągnięte nie urodzone przez cesarskie ciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość Kasia napisał:

Słabe prowo

 

36 minut temu, Gość Gość napisał:

0/10 slabiutko 

takie komentarze są dowodem na to, że prowo było udane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

jaka debi.lka  😄 😄

 

moj syn ma 14 lat, urodizl sie przez cesarke a wiesz czemu? bo  ja mam wskazania do cc bo mam krzywa miednice i porod moglby byc grozny dla zycia dziecka, o czy msie dowiedzialam w polowie ciazy, przypadkiem w sumie. syn jest zdrowy,  aa ale pewnie to przez cesarke jest niesamowicie uzdolniony jesli chodzi o szkicowanie oraz tez  programowanie?? tak? no, to super!! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

 

takie komentarze są dowodem na to, że prowo było udane xD

Tak? Wytłumacz mi, bo nie rozumiem, dlaczego to jest dowód na udane prowo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

jaka debi.lka  😄 😄

 

moj syn ma 14 lat, urodizl sie przez cesarke a wiesz czemu? bo  ja mam wskazania do cc bo mam krzywa miednice i porod moglby byc grozny dla zycia dziecka, o czy msie dowiedzialam w polowie ciazy, przypadkiem w sumie. syn jest zdrowy,  aa ale pewnie to przez cesarke jest niesamowicie uzdolniony jesli chodzi o szkicowanie oraz tez  programowanie?? tak? no, to super!! 😄

Takie jak Ty nie powinny rodzić, sorry, ale nie nie każdy rodzi się milionerem i nie każda kobieta powinna zostać matką. Takie życie, powinnaś się z tym pogodzić, a nie narażać syna na autyzm, albo i jeszcze coś gorszego. DebIką jesteś ty, że ryzykowałaś zdrowie syna doskonale zdając sobie sprawę, że masz defet i nie powinnaś rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Takie jak Ty nie powinny rodzić, sorry, ale nie nie każdy rodzi się milionerem i nie każda kobieta powinna zostać matką. Takie życie, powinnaś się z tym pogodzić, a nie narażać syna na autyzm, albo i jeszcze coś gorszego. DebIką jesteś ty, że ryzykowałaś zdrowie syna doskonale zdając sobie sprawę, że masz defet i nie powinnaś rodzić

Idź je/bnij głową w ścianę, może coś się poprawi z twoja głupota. Wątpię, ale spróbować zawsze można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn pewnie bedzie gejem
12 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

jaka debi.lka  😄 😄

 

moj syn ma 14 lat, urodizl sie przez cesarke a wiesz czemu? bo  ja mam wskazania do cc bo mam krzywa miednice i porod moglby byc grozny dla zycia dziecka, o czy msie dowiedzialam w polowie ciazy, przypadkiem w sumie. syn jest zdrowy,  aa ale pewnie to przez cesarke jest niesamowicie uzdolniony jesli chodzi o szkicowanie oraz tez  programowanie?? tak? no, to super!! 😄

tobie sie wydaje ze twoj syn jest uzdolniowy a ma autyzm bo woli szkicowac i programowac zamiast grac w pilke i podrywac dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość syn pewnie bedzie gejem napisał:

tobie sie wydaje ze twoj syn jest uzdolniowy a ma autyzm bo woli szkicowac i programowac zamiast grac w pilke i podrywac dziewczyny

😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Takie jak Ty nie powinny rodzić, sorry, ale nie nie każdy rodzi się milionerem i nie każda kobieta powinna zostać matką. Takie życie, powinnaś się z tym pogodzić, a nie narażać syna na autyzm, albo i jeszcze coś gorszego. DebIką jesteś ty, że ryzykowałaś zdrowie syna doskonale zdając sobie sprawę, że masz defet i nie powinnaś rodzić

A co to jest defet? Jak widać niektóre osoby urodzone siłami natury to jednak zbyt mądre nie są czemu dowodzi ten wpis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja rodziłam NORMALNIE bez tak zwanych wynalazków i moje dziecko się urodziło, a nie zostało wyciągnięte. Wy się dziwicie, że macie dzieci z autyzmem i innymi, a to jest wasza wina, bo boicie się odrobiny bólu. Zastanówcie się czy wy w ogóle powinnyście być matkami skoro już na samym starcie popełniacie takie błędy w macierzyństwie

O rany 😁 wydobyciny ... Obyś nigdy nie musiała tego przeżywać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Komuś tutaj nieźle dał w kość poród naturalny i pora się wyżyć 🤣 pewnie to wyglas jak zażynane prosie kiedy Ci dupsko i cipuche rozerwalo na 4 strony świata 🤣🤣🤣🤣🤣

Coś jej się pewnie w mózgu rozlało i pewnie urodziła niedotlenionego warzywniaka. Nie wspomnę już o mielonce zamiast c i p y. Teraz musi jakoś rozładować frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Przecież to prawo a wy dajecie się naciągnąć 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Przecież to prawo a wy dajecie się naciągnąć 🤣🤣🤣

*Prowo miało być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale prowo 😄 albo ktoś ma problemy ze sobą i to duże 😄 ja rodziłam sn, poród szybki i bez traumy ale bardziej popieram cc. Tak bo miałam to szczęście że urodziłam ekspresem w godzinę, tak jak w filmach a gdybym miała męczyć się 12 godzin to inna bajka, dziękuję. Poza tym poród sn niesie za sobą ryzyko wielu, wielu powikłań 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×